Jump to content
Dogomania

Urodziny naszych westowych pociech i ich właściecieli

Recommended Posts

Guest Kamcia_14

[B][I]Ostatnio mam jakąś wenę do tworzenia topików :evil_lol: Ten temat będzie poświęcony URODZINKOM naszych psów i ich właścicieli :cool1: [/I][/B][B][I]Proszę wpisywać się na listę . Pierwszy post będzie codzinnie aktualizowany ;) [/I][/B]

[COLOR=red][B][I]Ah :loveu: Aż się nie mogę doczekać aż zaroi się w nim od życzeń [/I][/B]:loveu:[/COLOR]

[COLOR=#ff0000][U][I][B]LISTA URODZINOWA !![/B][/I][/U] [/COLOR]

[B][I]1. [COLOR=red]Kamcia [/COLOR]obchodzi urodziny 7 czerwca :loveu:[/I][/B] [B][I]Natomiast jej właścicielka - [COLOR=red]Kamcia_14[/COLOR] - świętuje swoje urodziny 15 lutego [/I][/B]

[B][I]2. [COLOR=red]Nutka[/COLOR] - obchodzi urodziny 9 maja :loveu: Natomiast jej właściecielka ( właścieciel :hmmmm:) [COLOR=red]emidu[/COLOR] świętuje urodziny 16 grudnia [/I][/B]

[B][I]3.[COLOR=red]Lady [/COLOR]obchodzi urodziny 1 marca [/I][/B]
[B][I]Jej właścicielka[COLOR=red] Ania[/COLOR] świętuje ury xD 3 listopada [/I][/B]

[B][I]4.[COLOR=red]Cleo [/COLOR]ma urodziny [FONT=Century Gothic]31 października[/FONT][/I][/B]
[B][I][B]Jej właścicelka [COLOR=red]bGirl[/COLOR][/B] obchodzi urodziny [FONT=Century Gothic]31 grudnia [/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Century Gothic][/FONT][/I][/B]

[FONT=Century Gothic][B][I]5. [/I][FONT=Verdana][COLOR=red]Shilah[/COLOR] : 5 październik [/FONT][/B]
[B][FONT=Century Gothic][COLOR=red]Gizmo[/COLOR] :[/FONT][/B][/FONT][FONT=Verdana] [B][I]13 lipiec 2006[/I][/B][/FONT]
[B][/B]
[B][I]6 [/I][/B]Urwisek 26 kwietnia
Sylwia&westie 18 październik [B][I]:smile:[/I][/B]

• Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Kamcia_14

[quote name='Sylwia&westie']Urwisek 26 kwietnia (e tym roku rok juz bedzie miał staruszek :crazyeye::razz:)
Ja czyli Sylwia 18 październik :)[/quote]

[quote name='Ania&Lady']Ania 3 listopad
Lady 1 marzec

:loveu:[/quote]

[B][I]Mła :loveu: Dziewczyny jesteście kochane :loveu: Myślałam że te moje nowo potworzone wątki całkowicie znikną gdzieś w czeluści , a tu jednak nie :multi: Już zaraz pododaje was do listy urodzinowej :loveu:[/I][/B]

[quote name='Ania&Lady']Ania 3 listopad
Lady 1 marzec

:loveu:[/quote]
o ile dobrze widze to twoja Lady ma dziś Urodzinki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:new-bday::new-bday::BIG::bday::laola:
STTTTOOOO LATTTT !! DLA LEJDUNI !!!!!!!!!!!!
Całujemy ja w nosek ;) i mamy nadzieję ze jej pan da jej kawałeczek smakołyczka od nas czyli mnie i Urwiska !!!!!!!!

Guest Kamcia_14

[CENTER]:tort:

[SIZE=7][COLOR=magenta][B]:BIG:100Latków Lejduniu :BIG: [/B][/COLOR][/SIZE]
:drinking: :drink1: :drinking:

:laola: :laola:

:cunao: [/CENTER]

Bardzo Wam dziękuję za życzonka dziewczynki! :razz:
Lady wycałowana za wszystkie czasy! :razz:
Aż mi się łezka zakręciła, jak sobie przypomnę małą białą kulkę przywiezioną do domu w lecie 2005, a teraz to już dorosła panna. :p

Guest Kamcia_14

[quote name='bGirl'][B]bGirl[/B] [FONT=Century Gothic]31 grudzień[/FONT]
[B]Cleo[/B] [FONT=Century Gothic]31 październik[/FONT][/quote]

[B][I]Już cię dodałam :loveu:[/I][/B]

[quote name='arystokratka']Dodajcie tylko moje urodziny ;) 18 październik ;)[/quote]

[B][I]Of course :multi:[/I][/B]

[quote name='emidu']hehe, jestem Ania:)[/quote]

[B][I]Coraz więcej tych Ań :shake: :evil_lol:[/I][/B]

[quote name='Lika']Pozdrawiamy :
PS. Urodzinki Taffiego .. 6 kwietnia ! :)[/quote]

[quote name='Sylwia&westie']a nie 20 kwietnia :razz::razz:

Kamcia_14 A nas to juz nie łaska dopisac :eviltong::eviltong::razz::razz::diabloti::diabloti::evil_lol:;)[/quote]

[quote name='Lika']Boże kochany !
No patrz co to sie porobiło, to ty już znasz lepiej mojego psa :P ode mnie ! <hahaha>

Dokładnie, 20 kwietnia ! A moje 6 ! <hahaha>[/quote]

[B][I]Co to sie robi w tej polsce :placz: Nawet ludzie nie wiedzą kiedy ich dzieci mają urodziny :evil_lol: [/I][/B]

[quote name='ewelinka_m']Spaiki 30 kwietnia ohh już będzie miał 4 latka :eviltong: a pańcia ewelinka 4 czerwca[/quote]

[B][I]O patrzcie , jak się nazywa :diabloti: Pańcia co :diabloti: Paniucha :evil_lol:[/I][/B]

[quote name='kaskaSz']heh my też się dopiszemy :diabloti:
Foxi- 06.11
ja- 30.07[/quote]

[B][I]Już was dopisuje w tempie natychmiastowym :loveu: :loveu:[/I][/B]

• 3 weeks later...
  • 5 weeks later...