Jump to content
Dogomania

Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]


Matusz

Recommended Posts

  • 10 months later...
  • Replies 15.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='betty_labrador']o kurcze Mati, niesamowite :D W końcu odpajęczyłeś bloga :D teraz zdjecia :> jakiekolwiek. Jak tam WIktorska? ja juz tam nie bywam :P[/QUOTE]

Wiktorska tylko do końca miesiąca, a potem... nie wiem gdzie mnie poniesie... obecnie szukamy mieszkania a jak wiadomo, proste to nie jest... :roll::roll:

[quote name='Aleks89']AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kogo ja tu widzę:diabloti:[/QUOTE]

hm? :D

[quote name='Amber']Cześć Mati, jak tam Tobiasz? ;)[/QUOTE]\

hej :) Tobiasz ok, troszkę przytył jak jest tylko z rodzicami, ale to może z kilogram, dwa, i tak jest taka chuda parówa dalej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Kup sobie w końcu jakiegoś nowego psa, to będziesz miał powód, żeby tu częściej zaglądać ;)

Aleks ma 3 i nie narzeka... :grins: :evil_lol:[/QUOTE]

o kochana, bardzo bym chciał, ale chcę mieć dla niego odpowiednie warunki, a zmieniając co rusz mieszkanie to trudne, poza tym muszę mieć stabilność finansową, myślę, że za rok się to uda, jak znajdziesz mi takiego właściciela mieszkania który wynajmie więcej niż na rok i nie bedzie robić problemów :roll:

Aleks, kocham Cie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

wiedziałam Olek ze to Ty, po Twoich cudnych wypowiedziach :eviltong:

[QUOTE]Wszyscy kochają Aleksa [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] [SIZE=1](na swój sposób... [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG])[/SIZE][/QUOTE]

(tak na swoj [wyszukany] sposob ):P

No prawda z tym mieszkaniem, ja narazie trafilam na takie niezbyt swietne ale przynajmniej dziewczyny sie ciesza ze jest pies, i nikt mi nad glowa nie wisi ze pies smierdzi i jest psem ktory powinien mieszkac w budzie :diabloti: :D

no to zycze powodzenia w szukaniu :cool3: ja teraz patrzylam oferty to lipne sa jakies :/

Co Cie naszło z Dogomania? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']A co planujesz jak już? Nadal jamnika? ;)

Wszyscy kochają Aleksa :loveu: [SIZE=1](na swój sposób... :evil_lol:)[/SIZE][/QUOTE]

Nie, nie, jamnik, nie, wnk, wolę większy kaliber :diabloti:

[quote name='Aleks89']No ja wiem nie tylko Ty pasywie wstrętny.Wróciłem:diabloti:
Chodzisz na bank po dark roomach i holly glory nie są ci obce[/QUOTE]

Pasywie? buhaha, to się pomyliłeś kotku :loveu:

nie muszę chodzić tam, bo nie potrzebuję, wystarcza mi mój tz;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...