Jump to content
Dogomania

KONAJĄCA SUNIA Z RUSKIEJ WSI...nadzieja umarła, Astusia odeszła za TM [*]


DONnka

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kakadu']tyle przeżyła... niemożliwe, żeby teraz coś się stało...
skąd ta woda w płucach i w jamie brzusznej...? :(
cholera, żeby tylko nerki nie odmówiły współpracy przy odwadnianiu...[/QUOTE]

no wlasnie nie wiadomo skąd ten płyn
w jamie brzusznej to nie woda tylko chłonka z krwia, w płucach tez jakis krwisty płyn
niestety Asta dzis jest bardzo słaba, wczoraj zciągneli Jej z płuc płyn
nesca z nasza koleżanka pojechały po Astke do kliniki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']no wlasnie nie wiadomo skąd ten płyn
w jamie brzusznej to nie woda tylko chłonka z krwia, w płucach tez jakis krwisty płyn
niestety Asta dzis jest bardzo słaba, wczoraj zciągneli Jej z płuc płyn
nesca z nasza koleżanka pojechały po Astke do kliniki[/QUOTE]

biedactwo kochane

Link to comment
Share on other sites

Przecież w Częstochowie nie ma żadnej kliniki!.Są tylko zwykłe lecznice.Nauczona smutnym doświadczeniem w przypadku choroby woziłam swoje psy do Wrocławia .Tak poważny stan suni jest nie do wyleczenia w Częstochowie.

Link to comment
Share on other sites

CHoLERA jasna:

[COLOR=#000000][INDENT][B]16lipca [/B]:
"[LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]NIE JEST DOBRZE..... Z BRZUSIA ASTKI SPUŚCILI LEKARZE 2,5 LITRA MĘTNEGO PŁYNY Z KRWIĄ. NA USG W ZASADZIE..... NIC NIE WYSZLO. ZA TO W RTG WYSZEDL PŁYN W PŁUCACH. ZOSTAWIŁYŚMY NIUNIĘ W KLINICE DO JUTRA"

[B]17lipca[/B]
"T[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]EGO RÓŻOWEGO PŁYNU BYŁO 2,5 LITRA..... :-( SCIEKAŁ PONAD 2 GODZ."
"[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]MAM WIEŚCI ŻE PRÓBY WĄTROBOWE ASTKI SĄ DOBRE.... ASTA DZIŚ CZUJE SIĘ DUZO LEPIEJ. Z CHĘCIĄ JE SMAKOŁYKI PODSTAWIANE PRZE LEKARZY.... :smile: GENERALNIE WSZYSCY JA POKOCHALI..... O 18 BĘDĘ WIEDZIAŁA KIEDY JĄ ODBIERAMY..."

[B]18lipca[/B]
"[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Asta czuje sie gorzej....z płuc sciagnieto 1.5 litra płynu..... brzydkiego krwistego. jutro po Nia jedziemy. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]najpawdopodobniej bedziemy Ją zawozić do dr Niedzielskiego do Wrocławia. JA JESTEM ZAŁAMANA......"
[B]19 lipca
[/B]"[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Zaraz jadę po Astusię....mała jest baaardzo osłabiona. Trzymajcie kciuki."
"[/FONT][/COLOR][/LEFT]
ONA MA CHORĄ WĄTROBĘ NIE SERCE. SERCE JEST OSŁABIONE WYSOKIM CIŚNIENIEM .... A LEKI KTÓRE MATABOLIZUJA SIĘ W WĄTROBIE NIE ZADZIAŁAJĄ. WIĘC.... TO JAKAŚ DIABELSKA UKŁADANKA...."
[B]20 lipca
[/B]"[LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]WRÓCIŁYŚMY O 22. W CZĘSTOCHOWIE PO NASZYM PRZYJEŹDZIE ASTUSIA ZJADŁA SPORO MIESKA. CHYBA UCIESZYŁA SIĘ KIEDY NAS ZOBACZYŁA :smile: ŁADNIE WYPIŁA WODĘ. ZE WZGLĘDU NA TO.... IŻ SPODZIEWAŁYŚMY SIĘ DUŻO GORSZEGO STANU NIUNI.....A NA MIEJSCU ZOSTAŁYŚMY MILE ZASKOCZONE.....RUSZYŁYŚMY OD RAZU NA KATOWICE. ... CHOC Z NIEPOKOJEM PONIEWAŻ BRZUSZEK ZNÓW DOSYĆ SIĘ POWIĘKSZYŁ.UZBROJONE WE WSZYSTKIE WYNIKI PLUS SZ[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]KIEŁKA Z CYTOLOGIĄ PŁYNÓW Z JAMY BRZUSZNEJ ORAZ Z PŁUC... JEDZIEMY . W SAMYCH KATOWICACH ASTUSIA POCZUŁA SIĘ GORZEJ.... ZACZĘŁA SIĘ WIERCIĆ I NIEPOKOIĆ. PO DOJECHANIU NA MIEJSCE ZROBIŁA SIUSIU I DO KLINIKI. PO PIERWSZYCH BADANIACH I KONSULTACJI WYNIKÓW PAN DR POWIEDZIAŁ MI Z WIELKIM SMUTKIEM ,ŻE ASTA JEST W STANIE PRZEDAGONALNYM. NIE WYTRZYMAŁAM I PORYCZAŁAM SIĘ JAK PRZEDSZKOLAK..... ZA DUŻO TEGO WSZYSTKIEGO.... ZA DUŻO. PAN DR POSTANOWIŁ ZROBIĆ JESZCZE RAZ USG ABY STWIERDZIĆ CO JEST PRZYCZYNA WYSOKICH LEUKOCYTÓW (PONAD 40 TYŚ) I JAKA JEST PRZYCZYNA POWSTAWANIA PŁYNÓW. MÓWIŁ WIELE RZECZY OGLĄDAJĄC JEJ ORGANY WEWNETRZNE.... NIE BĘDE OPISYWAŁA WSZYSTKIEGO ,NAJWAŻNIEJSZE JEST TO ,ŻE ASTUSIA NIE MA RAKA.... MA MARSKOŚĆ WĄTROBY. TO NIC POCIESZJĄCEGO .... STAN JEST TRAGICZNY. ALE JESZCZE POPROSIŁAM O POWTÓRKĘ KRWI Z BIOCHEMIĄ. WTEDY WYNIKI OKAZAŁY SIĘ NIE NAJGORSZE. TAK W ZASADZIE TO ASTA MA MINIMALNĄ ILOSC BIAŁKA KTÓRE ZOSTAŁO ZABRANE Z ORGANIZMU WRAZ Z USUNIĘCIEM PŁYNÓW. REASUMUJAC..... ASTA DOSTAŁA JAKIEŚ SUPER EKSTRA ZASTRZYKI REGENERUJĄCE PRACĘ WĄTROBY.... JEDNA FIOLKA 30 ZŁ . DO TEGO CZERWONE MIĘSO (NAJLEPIEJ WOŁOWE) Z DUŻĄ ILOŚCIĄ ŻÓŁTEK. NIE CHCĘ WAM OPISYWAĆ JAK ZACHOWAŁA SIĘ NASZA DZIEWCZYNKA KIEDY ZORIENTOWAŁĄ SIĘ ,ŻE WRÓCIŁA DO SWOJEGO DOMKU.... NATYCHMIAST OGON WPRAWIŁĄ W RUCH...... UCAŁOWAŁA PANIA..... OBIEGŁA CAŁY OGRÓD ,POWITAŁA WSZYSTKIE PSIAKI. JAK BY CHORÓBSKO ZOSTAWIŁA W SAMOCHODZIE. PODAŁAM JEJ DOŻYLNIE TEN CUDOWNY MEDYKAMENT (ZAPOMNIAŁAM JAK SIE NAZYWA - JUTRO POWIEM ) JESZCZE LEKARZ ZAPROPONOWAŁ PRZETOCZENIE KRWI...JEDNĄ JEDNOSTKĘ. POWIEDZIAŁ ,ŻE TO MOŻE JA POSTAWIĆ NA NOGI A CZY WĄTROBA ZACZNIE SIE REGENEROWAĆ W TYM CZASIE..... NIE WIEMY. NIE BĘDĘ DZIŚ PISAĆ NIC WIECEJ PO PADAM NA TWARZ.... ZARAZ JESZCZE TYLKO WRZUCĘ FOTKI Z KLINIKI.... MÓDLCIE SIĘ ABY WĄTROBA ASTUSI RUSZYŁA ...."

"[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]I NAJWAZNIEJSZE..... NIE MAM JAK JUTRO POJECHAĆ PO KREW DO KATOWIC. GDYBY KTOŚ MIAŁ CZAS.... TO JEST 75 KM. LUB CHOCIA,Z DO TARNOWSKICH GÓR.... JUTRO JESTEM BEZ AUTA A WSZYSCY JUTRO MAJA JAKIEŚ ZAJĘCIA. TA KREW JEST TAKA WAŻNA!!!"

[B]Godz 10:45 :
[/B]"[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ASTA SŁABNIE...... A JA JESTEM BEZRADNA"[/FONT][/COLOR][/LEFT]
[/INDENT]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Matko, co za dramatyczna relacja !
Skąd są do odbioru te wyniki krwi ? I dlaczego dopiero jutro ?[/QUOTE]


krew trzeba przywiezc, do Lublinca, padł mi telefon, w którym miałam nr do Edyty Bajkib i Petera Beny, nikt inny mi w takiej krytycznej sytuacji nie przychodzi do głowy. NIE MAM SAMOCHODU

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']krew trzeba przywiezc, do Lublinca, padł mi telefon, w którym miałam nr do Edyty Bajkib i Petera Beny, nikt inny mi w takiej krytycznej sytuacji nie przychodzi do głowy. NIE MAM SAMOCHODU[/QUOTE]
Napisz mi prosze pw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...