Jump to content
Dogomania

Miesieczny koszt utrzymania spaniela?


Recommended Posts

[quote name='wojtusiowamama']Witam!
Pytanie jak w temacie ,interesuje mnie miesięczny koszt utrzymania spaniela na "dobrym "poziomie,czyli dobra karma i gotowane jedzonko.Z góry dziekuję za odpowiedz:p[/quote]

Moja psica kosztuje mnie miesięcznie jakieś 200-250zł .
Jest na royalu plus zabawki (piłki szczególnie ze 2-3 w miesięcu rozwali po jakieś 20-30zł sztuka),plus inne zabawki,plus smakołyki ,plus odrobaczanie co 3 miechy,plus wizyty u weta przynajmniej raz na 2 miesiące(kontrolne) jeśli nic się nie dzieje ,nie liczę wystaw,kosmetyków,akcesorii do pielęgnacji i i i i i .

Link to comment
Share on other sites

Moje są na gotowanym (suche dostają tylko jak nie mam czasu nic ugotować) i koszt miesięczny na jednego psa chyba nie wynosi nawet 100 zł. :lol:
Psom gotuję szyjki drobiowe, serca, wątróbkę, korpusy drobiowe, warzywa, ryż, jajka. Dostają też jogurt, ser biały. :cool3:
Dostają też psie ciastka, smakołyki, kostki z suszonej skóry i witaminy. Odrobaczanie co 3 miesiące.
Zabawek nie niszczą, więc starczają na długo. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U mnie jest to około 150zł zimą i około 200 wiosną, wczesną jesienią i latem(kiedy do kosztów dochodzą jeszcze szczepienia przeciw kleszczom).:p Karmię royalem, gotowane piesek dostaje(ale nie codziennie), a zabawki niszczy w różnym tempie, w zależności od tego, jak bardzo jej się podobają :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...