Jump to content
Dogomania

zapaść wysiłkowa


ylonka

Recommended Posts

Witajcie,
Moja suczka owczarka belgijskiego od jakiegoś roku miała dziwne ataki, po wysiłku przewracała się, nie mogła utrzymać się na nogach, a atak zaczynał sie od chwiania tylnych nóg. Badania robiłysmy w karzdym kierunku od rtg stawu biodrowego, krew, biochemie jednak wyniki były w normie. Dopiero dziś koleżanka podsuneła mi materiały i filmiki na temat EIC (zapaść wysiłkowa)

Czy ktoś miał styczność z tą chorobą, może ktoś próbował jakoś leczyć z lepszymi lub gorszymi wynikami. Prosze o informacje:roll:

Link to comment
Share on other sites

dzięki, znalazłam klinike w Lublinie,k która robi badania w kierunku EIC, może jutro dowiem się czegoś wiecej, bo na razie w internecie znalazłam mało na ten temat.

Na wieczornym spacerze powtórzył się atak (już drugi raz w tym tygodniu), są co raz częstrze i co raz mocniejsze :(
Dziś spowodowany był widokiem kota, który nastroszył się na nasz widok :(

Link to comment
Share on other sites

wogule nie brałam pod uwage padaczki :/
skupiłam się EIC, ponieważ ataki pojawiały sie do tej pory wyłącznie po ekscytującym treningu albo zabawie z psami, a atak miał typowe dla tej choroby objawy, dyszenie, tylne łapy nie utrzymują ciała, przewracanie się

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...