Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

[quote name='Chiquita&DeeDee']Sorki, że się wtrącę, ale czy takie szeleczki uszyliby na 1kg psiaka? Fajnie wyglądają, macie jakieś foto na psie ? :)[/QUOTE]
To byś musiała już u nich się pytać ;)
Te co mi teraz zrobili to zamawiałam w ohmydog.pl (ob. w klatce 28 cm), a gadżeciaki to nie wiem... piszą, że od 30 cm robią a Dee to na pewno tyle nie ma (ile ona wogóle ma?)
Tu masz jorka w norwegach (z activdoga...ciekawe, że dla nich zrobili:lol:)
[url]http://www.activdog.pl/wp-content/uploads/2012/01/72701_162667387106493_100000896980218_302700_7983714_n.jpg[/url]
I sznaucerek:
[url]http://www.activdog.pl/wp-content/uploads/2012/01/Arabeska.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Oooo takie by nam siadły, bo nie uciskają tchawiczki :)
To co mam zmierzyć?[/QUOTE]
Tutaj masz napisane jak i gdzie mierzyć psa ;)
[URL]http://ohmydog.pl/[/URL]
Wejdź w oferte i szelki norweskie bo coś nie chce dać bezpośredniego linku ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy :) Dee klatę ma dużą, ma 24cm to niewiele mniej niż Joyka :) za to pozostałe wartości będą pewnie mniejsze :)
A w ogóle ost u weta okazało się, że ciut za dużo się jej przybrało bo dobija prawie do 1,1kg:evil_lol: ograniczmy jedzonko ;)
A reszta... już równo po 1,7kg:crazyeye: heheh... czy tylko ja nie zauważyłam, że takie kluseczki się zrobiły?
Wy za to trzymacie formę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Dziękujemy :) Dee klatę ma dużą, ma 24cm to niewiele mniej niż Joyka :) za to pozostałe wartości będą pewnie mniejsze :)
A w ogóle ost u weta okazało się, że ciut za dużo się jej przybrało bo dobija prawie do 1,1kg:evil_lol: ograniczmy jedzonko ;)
A reszta... już równo po 1,7kg:crazyeye: heheh... czy tylko ja nie zauważyłam, że takie kluseczki się zrobiły?
Wy za to trzymacie formę :loveu:[/QUOTE]
A to nie jest tak źle ;) Może Ci zrobią... gadżeciaki wątpię, ale ohmydog jest już bardziej możliwe ;)
Czy się opłaca u nich zamawiać to powiem Ci jak szelki już u nas będą :D Wiem, że kontakt z nimi jest świetny, a i bardzo spodobało misię, że najpierw zrobili szelki a potem przelew (jako, że nie byli pewni czy zrobią takie małe szelki - do tej pory najmniejsze szyli dla psa 38 cm w klacie ;)) i że ta przesyłka gratis za dłuższe czekanie :D
O, to zaraz jeszcze Joy będzie chudsza od Twoich :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']No pomierzyłam wyszło mi 24cm, 16cm i 12cm i wybrałam wzór motylek, ciekawe co mi odpiszą :D

No bez przesady niech już się trzyma też wagi, powiedz jej, że rozmiar 0 wyszedł z mody :lol:

A wyceniają to czy jest sztywny cennik?[/QUOTE]
Joy ma 28 cm, 23cm i 13 cm :D
Też tak uważam :) Oby też Twoje już nie przytyły :evil_lol:
Wyceniają ;) Za moje 41zł ;)
edit: A to jaką szerokość chcesz tych szelek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Dobrze, że to regulowane, bo ja mierzyłam zostawiając lekki luz.. to dobrze?
Nooo przytyć już nie mogą, bo będą się toczyć chyba :D
A to dobrze, myślałam, że będzie gorzej, za ostatnie rogz dałam więcej, ale nie lubi ich Dee:roll: a są w takie zarąbiste misie pobite:loveu:[/QUOTE]
Lekki luz raczej powinien być... Regulowany jest tylko obwód klatki piersiowej (w naszych szelkach 28-33cm ;))
Ponawiam pytanie o szerokość :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']A nie zauważyłam wcześniej, ja myślę, że 1,6cm:)
Hym, to mam nadzieję, że dobrze zmierzyłam, ale zanim będą szyć to zapewne odpiszą najpierw :)[/QUOTE]
Czyli tak jak my :D
Odpiszą na pewno :) Na kontakt z nimi narzekać naprawdę nie można :) Wszystko dokładnie uzgadniają, pomagają w wyborze i rozwiewają wszystkie wątpliwości :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Hahah jakby to było takie proste to by w rogzach chodziła:diabloti:
Wychodziliśmy w nich pół wczasów, a Dee chwile szła i się kuliła, więc ja myśląc, że źle się czuje brałam ją do nosidełka, a tu się okazało, że jak zdjęłam szeleczki to psiak magicznie ozdrowiał:evil_lol:[/QUOTE]
Te rogzy to chyba łódeczkowe były, nie?
Bo Joy też w takich chodzić nie lubi ;)
Wiesz, psy chorują i zdrowieją kiedy chcą :lol:

Edited by maryg22
Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Ona jest lżejsza od większości królików :D I wcale jej nie głodzę :eviltong:[/QUOTE]
Ale mniemam też, że jej waga jest zbliżona do wagi mojej szynszyli :D
Wcale, wcale - a kto słyszał dawać jej wodę w misce chomiczej? ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Ale mniemam też, że jej waga jest zbliżona do wagi mojej szynszyli :D
Wcale, wcale - a kto słyszał dawać jej wodę w misce chomiczej? ;P[/QUOTE]
A całkiem możliwe :D
Ale to tylko na spacerach! :diabloti: Jedzenia ma pod dostatkiem (no, przynajmniej tyle ile jej pańcia wydzieli co by za bardzo nie przytyła:evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']A całkiem możliwe :D
Ale to tylko na spacerach! :diabloti: Jedzenia ma pod dostatkiem (no, przynajmniej tyle ile jej pańcia wydzieli co by za bardzo nie przytyła:evil_lol:)[/QUOTE]
Aż z ciekawości kiedyś spróbuję (:diabloti:) szyszkę zważyć.
Dobra, dobra... tłumaczy się tylko winny :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...