Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

No to do zobaczenia jutro :D
Ja się pocieszam tym, że to może mój pies jest głupi, bo w końcu Charliemu jakoś idzie :lol: A ten to jednak Mądry kiedyś się zwał :evil_lol: Ale przynajmniej mam już cel na wakacje - ładnie opanowac równanie :D I to nie tylko z Charlim :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia&Lola']Joy z tym swoim jezorem na wierzchu mnie rozwala :)[/QUOTE]
Taa, dzisiaj się dowiedziałam, że jej kagańcem język przytrzasnęłam :lol:
A i muszę jeszcze wymienić smycz na cieńszą, bo ta nasza jest za gruba i ciężka, przez co coś jej się może stać z kręgosłupem... :evil_lol: A ja zła dalej zamierzam katować psa zbyt ciężką smyczą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talucha']Co oni wszyscy dzisiaj z tymi kręgosłupami?! :diabloti::evil_lol: Wstawię potem zdjęcia, ale to jak wrócę z plaży bo za jakiś czas jadę bez psa jeszcze :P[/QUOTE]
Wiesz, że o tym samym pomyślałam jak teraz to pisałam :evil_lol: Na spacerze jakoś nie skojarzyłam, ale teraz :roflt:
Może cos w telewizji gadali o delikatnych kręgosłupach małych psów czy coś :hmmmm:
Jeszcze Ci sie plaży zachciało :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Taa, dzisiaj się dowiedziałam, że jej kagańcem język przytrzasnęłam :lol:
A i muszę jeszcze wymienić smycz na cieńszą, bo ta nasza jest za gruba i ciężka, przez co coś jej się może stać z kręgosłupem... :evil_lol: A ja zła dalej zamierzam katować psa zbyt ciężką smyczą :diabloti:[/QUOTE]

No tak, zbyt ciężka smycz i zbyt mocno zaciśnięta obroża na szyjce i dlatego ten język :D hahaha wszystko się zgadza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia&Lola']No tak, zbyt ciężka smycz i zbyt mocno zaciśnięta obroża na szyjce i dlatego ten język :D hahaha wszystko się zgadza ;)[/QUOTE]
To może faktycznie zmienię... Bo zaraz jej język całkowicie wypadnie :evil_lol:
[quote name='Talucha']Idioci :lol:
Ano zachciało, muuuszę się wykąpać w morzu bo aż mnie nosi :P A się zjarałam dzisiaj na spacerze, jeenyy zawsze na dogo spacerach tak się spiekę, w zeszłym roku też :shake: Masakra![/QUOTE]
Ja się spaliłam już wcześńiej jak mnie koleżanki na plażę wyciągnęły - nigdy więcej! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Skończe szkołe jeszcze tylko 2 lata w technikum i moge robić co chce :diabloti: a potem to rodzinka będzie wpadała do mnie na wakacje :cool3:[/QUOTE]
Eee tam, szkołę wszędzie można skończyć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Eee tam, szkołę wszędzie można skończyć :evil_lol:[/QUOTE]

No właściwie to tak ;) 18 urodziny lada moment bede miała i moge pojechać :)
Ja to właściwie czekam na 4 klase i na wyjazd za granice i zdanie kursu przewodnickiego to będę mogła być przewodnikiem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']No właściwie to tak ;) 18 urodziny lada moment bede miała i moge pojechać :)
Ja to właściwie czekam na 4 klase i na wyjazd za granice i zdanie kursu przewodnickiego to będę mogła być przewodnikiem :cool3:[/QUOTE]
O, to może mnie kiedyś oprowadzać po czymś będziesz :D
[quote name='(:Buńka:)']Heloł;)
Wpadam z rewizytom do małego cziłki:) Super masz tą wiewiórę:D
Do tej pory podobały mi się bardziej krótkowłose ale chyba zmienię zdanie bo Joy jest śliczny:loveu:
B ędę zaglądać:)[/QUOTE]
Ej, Joy do suczka :mad:
A bo Joya to sierść ma dziwną - nie cziłkową - podszerstka pełno i wszystko jej sterczy :evil_lol:

Karolina - śliczne zdjęcie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Psieplasiamy ...:oops:
bo Joy mi się kojarzy z samcem.
była taka piosenka nawet, szło to jakosik tak " oh my boy, your my joy...'' :D Napewno znacie :D[/QUOTE]
Nie znam, bo muzyki nie słucham :eviltong: Tak, wiem - dziwne to :evil_lol:
Ale wybaczam :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...