Jump to content
Dogomania

Kolejne dziecko :)


Natalia&Lola

Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Słuchajcie co nam się przytrafiło 2 dni temu!


Ktoś przywiązał do kraty w naszym sklepowym oknie psa- WESTA.

Nie wiemy ile pies tam stał, bo zorientowaliśmy się słysząc wycie. Pies stał tam ponad 3 h- wychodziłam co chwilę do niego aby dać wodę, chwilę przy nim pobyć.
Od razu widać było uszy w tragicznym stanie, filc na całym ciele, chorą łapkę którą pies cały czas podgryzał.

Poinformowałam o fakcie jedną z fundacji, po godzinie zjawiła się Wolontariuszka która natychmiast psa zabrała.

Okazało się, że to sunia z końcówką cieczki.. ok 1,5roku, ma zerwane wiązadło w jednej łapce, gdzieniegdzie odparzenia, pazury długie, że ledwo szła, do tego pasożyt w uszach!!!!!!!

Więc jedna wielka tragedia... :(

Na szczęście dzięki wolontariuszce znalazła automatycznie dom, będzie leczona, ma nową fryzurę :)

Sunia taka przeurocza, że chciałam ją zabrać do domu- ale wiem, że na nasze 3 mam za mało czasu, więc z ciężki sercem oddawałam ją. Jednak teraz się baaardzo cieszę, że suczka wygląda rewelacyjnie i ma się dobrze.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

No więc mała już w domu ! :D

Ale się cieszę, że wszystko dobrze.

Lekarz powiedział nam, że podczas operacji temperatura spadła jej aż do 30 stopni, co jest bardzo złe...

No i podczas operacji okazało się, że brakowało jej jakiejś części w całym tym składzie kolanka. Więc zdziwiony był,że tylko troszkę kulała.

Dziękuję, że przez te godziny byliście ze mną!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Małe sprostowanie - ja gipsik mówię na taki plastikowy opatrunek usztywniający jakby coś, a nie na gips taki normalny :lol:[/QUOTE]


Więc nie ma gipsu, nie ma opatrunku, nic.
Jedynie wysmarowana srebrem.

Noga cała przecięta i ogolona ;/ duże cięcie...

Śpi teraz moje maleństwo.

Link to comment
Share on other sites

Powiedział, że dziś ma wyjść jak będzie chciała na siku, i ma się oszczędzać.
I od jutra niech zacznie powolutku chodzić. Oczywiście zero biegania, skoków itd.
Przed chwilą byłyśmy na dworzu aby zrobiła siku, jednak wyszła z kontenerka podeszła do mnie i chciała od razu na ręce. Więc aby jej nie męczyć wróciłyśmy do domu, dostała jedzenie i picie. Jutro i tak przez 7 dni ma dostać zawiesinę "sumamed".

Widać jaka jest niezadowolona, noga jakoś jej dziwnie leci.. Nie wiem czy to wina jeszcze znieczulenia?

I tak jak pisałam wcześniej, tylko srebro na nóżce, nie ma opatrunków. Z resztą Inka była u niego na sterylce i też nie miała opatrunków, kołnieży, czy ubranek pooperacyjnych. Jedynie brzuszek wysmarowany srebrem.

Postaram się wrzucić zdjęcie. Jednak nie zbyt ładnie to wygląda a i zdj słabej jakości.

Link to comment
Share on other sites

Nóżka wygląda tak jak u mojej, cięcie podobne.
Zaskoczyłaś mnie bo u mnie wet mówił, że 2 tyg ma nawet nie stanąć.
No i miała nogę pod brzuch podwiniętą w takim plastikowym koszyczku i przybandażowaną do brzusia..
No to Lolcia powinna szybko dojść do siebie, u nas z tym opatrunkiem była masakra.
Nóżka jest po operacji, więc pewnie będzie ją oszczędzała.
Jakbyś mogła to zdawaj relację jak idzie rekonwalescencja, teraz u mojej nowej suni muszę zrobić nóżkę i jak się da to wolałabym bez tego opatrunku..

Ucałuj malutką ode mnie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...