Jump to content
Dogomania

Roki, ma dom, ale pilnie szukamy mu nowego, takiego, który będzie ODPOWIEDZIALNY...


Recommended Posts

[quote name='Martika@Aischa']A ja mam pytanie : o jakiej kwocie mówimy ? czy wiadomo ile potrzebujemy a ile jest w stanie dołożyć rodzina Rokiego ???[/QUOTE]
Martika, sama operacja to 500zł, po operacji Roki będzie musiał dostawać leki i przejść kosztowną rehabilitację, jest to wydatek 600zł/mc, po czym jest pół roku przerwy i trzeba wrócić do rehabilitacji.
Nie wiem, ile rodzina psa jest w stanie się dołożyć, czekamy na właścicielkę, kiedy się pojawi, na pewno odpowie na to pytanie.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie koszta będą omówione przy spotkaniu moim z [B]bela51[/B], operacja kosztuje 500 zł + 600 zł antybiotyki, rehabilitacja + ok.300 leki przeciwbólowe ( ale leki przeciwbólowe, mama powiedziała że będzie opłacać te 300 zł ) Ja jak dostanę pieniążki z alimentów mogę dołożyć 170 zł ew. 270. Na tyle mnie stać :(. My nie oczekujemy że ktoś da nam całą kwotę, ale chociaż na tyle by wspomóc nas :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erudeo']Wszystkie koszta będą omówione przy spotkaniu moim z [B]bela51[/B], operacja kosztuje 500 zł + 600 zł antybiotyki, rehabilitacja + ok.300 leki przeciwbólowe ( ale leki przeciwbólowe, mama powiedziała że będzie opłacać te 300 zł ) Ja jak dostanę pieniążki z alimentów mogę dołożyć 170 zł ew. 270. Na tyle mnie stać :(. My nie oczekujemy że ktoś da nam całą kwotę, ale chociaż na tyle by wspomóc nas :([/QUOTE]
Cieszę się, że też wspomagacie Rokiego, jak możecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']Cieszę się, że też wspomagacie Rokiego, jak możecie.[/QUOTE]

Proszę mi uwierzyć, że gdyby nasze finanse wyglądałyby inaczej, dalibyśmy wszystko. Ale mamy marną retnę mamy i moje "grosze" z alimentów :( Dorabiam na praktyce mam 100 zł miesięcznie ech .. Mama do pracy iść nie może, ponieważ sama ma kłopoty zdrowotne, również ze stawem biodrowym. Będę robić wszystko by mieć pieniążki dla niego , KOCHAM GO CAŁYM SERDUSZKIEM, jest moim oczkiem w głowie..

Link to comment
Share on other sites

Echh żyję tą myślą że się wszystko uda , będzie mógł biegać , bawić się , pluskać w wodzie bo on to uwielbia . A na razie trzeba go pilnować by za dużo nie biegał po domu, ponieważ może mu noga "wyskoczyć" i to będzie już katastrofa. Tak samo brakuje mu spacerków na dworze, bo teraz tylko wychodzi załatwić swoje potrzeby i do domciu :( Szkoda mi go bardzo! Ale wierzę że już niedługo będzie zdrowym psiakiem, cały czas mu to powtarzam (mówię do niego może to śmieszne) gdy się do niego tulę mówię mu że będzie wszystko dobrze, że będzie zdrowy:)

Link to comment
Share on other sites

To nie jest śmieszne. Ja też rozmawiam z moimi psami. To ... normalne. Wierzę, że operacja odbędzie się najszybciej jak to możliwe, bo im młodszy pies, tym lepsze rokowania. A jeśli chodzi o leki przeciwbólowe i antybiotyki możesz dać mi bezpośrednio znać (czyli wysłać tzw. PW, prywatną wiadomość przez dogomanię, albo bezpośrednio na mego maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]), co lekarze zaordynują Rokiemu, co potrzebne, a może już wiesz, co będzie potrzebne od razu po operacji, albo możesz spytać lekarza, który go prowadzi? Mogłabym wtedy zorganizować to, co będzie Rokiemu potrzebne od razu po operacji.
Jeśli możesz, wstaw jeszcze jakieś zdjęcia Rokiego, to taki śliczny Chłopczyk...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']To nie jest śmieszne. Ja też rozmawiam z moimi psami. To ... normalne. Wierzę, że operacja odbędzie się najszybciej jak to możliwe, bo im młodszy pies, tym lepsze rokowania. A jeśli chodzi o leki przeciwbólowe i antybiotyki możesz dać mi bezpośrednio znać (czyli wysłać tzw. PW, prywatną wiadomość przez dogomanię, albo bezpośrednio na mego maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]), co lekarze zaordynują Rokiemu, co potrzebne, a może już wiesz, co będzie potrzebne od razu po operacji, albo możesz spytać lekarza, który go prowadzi? Mogłabym wtedy zorganizować to, co będzie Rokiemu potrzebne od razu po operacji.
Jeśli możesz, wstaw jeszcze jakieś zdjęcia Rokiego, to taki śliczny Chłopczyk...[/QUOTE]

Tutaj na kartce częściowo w klinice wypisała mi Pani ZALECENIA : Terapia NSLPZ, CHONDROPROTETYKI, REHABILITACJA, PŁYWANIE
Jest również napisane leki przeciwbólowe ale nie napisane jakie . Więcej dowiemy się jak pójdziemy na operację

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erudeo']Tutaj na kartce częściowo w klinice wypisała mi Pani ZALECENIA : Terapia NSLPZ, CHONDROPROTETYKI, REHABILITACJA, PŁYWANIE
Jest również napisane leki przeciwbólowe ale nie napisane jakie . Więcej dowiemy się jak pójdziemy na operację[/QUOTE]

Postaraj się dowiedzieć wczesniej o
- nazwę leku przeciwbólowego, jaki lekarz zaleca Rokiemu
- nazwę antybiotyku,
- nazwę konkretnego Chondroprotetyku,
bo mogę Ci je wysłać, tylko muszę wiedzieć jakie, żeby Rokiś nie cierpiał, żeby od razu miał odpowiednie leki, a wysyłka nawet kurierem, to doba, albo i więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Postaraj się dowiedzieć wczesniej o te leki przeciwbólowe, bo mogę Ci je wysłać, tylko muszę wiedzieć jakie, żeby Rokiś nie cierpiał, żeby od razu miał odpowiednie leki[/QUOTE]
Bardzo dziękuję za tak ogromne zaangażowanie z Twojej strony! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, dobrze ! :) Dziękuję za zaangażowanie !Niedługo i tak będziemy musieli iść do kliniki zapytać o termin i powiadomić że pieniążki są zbierane. Mam więcej zdjęc Rokusia przed chwilą zrobiłam ale nie umiem ich wrzucać tutaj :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Mój mąż zapoznawszy się z Rokim i jego historią zdeklarował 100 zł na operację. Za chwilę zrobię przelew.[/QUOTE]

[B]Jesteście Państwo cudowni !! Naprawdę aż mam łzy w oczach !!! nie wiem jak mam już podziękować !! [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Postaraj się dowiedzieć wczesniej o
- nazwę leku przeciwbólowego, jaki lekarz zaleca Rokiemu
- nazwę antybiotyku,
- nazwę konkretnego Chondroprotetyku,
bo mogę Ci je wysłać, tylko muszę wiedzieć jakie, żeby Rokiś nie cierpiał, żeby od razu miał odpowiednie leki, a wysyłka nawet kurierem, to doba, albo i więcej.[/QUOTE]

Mama jutro będzie kontaktować się z kliniką i wszystkiego się spróbuje dowiedzieć :) !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...