Jump to content
Dogomania

Pies Na Budowie


Beata R

Recommended Posts

CZy ktoś orientuje się jak to jets z prawem do psa na budowie.
Przepisy ogólne znam i jak według mnie właściciel budowy jest odpowiedzialny.

Nie wiem jeszcze jak tam jest, ale widziałam na Al.Jerozolimskie n awysokości ul.Spiskiej jest budowa, to chyba będzie nowy biurowiec, budowa z terenem zamkniętym. Przejeżdżam tamtędy autobusem do pracy i dzisiaj mignął mi pies na tej budowie, nie był na łańcuchu widziałm tylko grubą obrożę na szyi i nie wiem też na tę chwilę w jakim jest stanie, czy ma budę? Na budowie widziałm kilku pracownikow.

ALE DLACZEGO MOJE PYTANIE?

Przecież jak skończy się budowa to pewnie psa będą chcieli się pozbyć:-(

Może znacie historię SABY z budowy w Rembertowie, ktrą też właśnie na tamtej budowie potrącił samochód i była w tragicznym stanie.

Co robić? Chyba powinnam najpierw sprawdzić jakie tam sa warunki ?:cool3: :cool1:

Napiszcie co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

nie wszystkie psy z budowy sa tam pozostawiane, czasem wedruja z pracownikami z jednej budowy na druga, moze jak wicia napisala jest psem ktoregos z pracownikow a to ze ma obroze moze swiadczyc o tym ze na czas pracy kiedy jezdza po budowie samochody pies jest przywiazywany do budy a potem spuszczany kiedy maszyny przestaja pracowac, w ogole nie wiem po co jeszcze ludzie biora psy na budowe, jeden calej budowy nie upilnuje chyba lepszy bylby monitoring i jakis gosc pilnujacy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snowy']nie wszystkie psy z budowy sa tam pozostawiane, czasem wedruja z pracownikami z jednej budowy na druga, moze jak wicia napisala jest psem ktoregos z pracownikow a to ze ma obroze moze swiadczyc o tym ze na czas pracy kiedy jezdza po budowie samochody pies jest przywiazywany do budy a potem spuszczany kiedy maszyny przestaja pracowac, w ogole nie wiem po co jeszcze ludzie biora psy na budowe, jeden calej budowy nie upilnuje chyba lepszy bylby monitoring i jakis gosc pilnujacy[/quote]

Też tak myślę,
mogłam pojechać niestety dopiero w niedzielę ale nie widziałąm ani ludzi ani psa :shake: wszystko zamknięte. Zobaczę jeszcze dzisiaj wieczorkiem, chociaż od strony torów teren nie był zagrodzony:shake: i mam złe przeczucia:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...