Jump to content
Dogomania

Gacuś znalazł jż domek na stałe !!!


naszkaarek

Recommended Posts

paczka wazyla ok. 7 kg, tutaj jest link do bazarku zrobionego przez Agate (w tym bazarku nie zostaly wystawione wszystkie fanty):
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227736-zakończony"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227736-zakończony[/URL]
nie wiem, czy dziewczyny dostaly te rzeczy, czy pieniadze wplynely na konto Agaty? wyglada jakby po prostu mowiac brzydko olala te sprawe, pisala, o tym, ze ma rzadki dostep do netu, ale zamiast udzielac sie na innych watkach powinna zakonczyc i rozliczyc te sprawe... egh nie wiem co mam myslec... ps. wyslalam wiadomosc na pw, brak odpowiedzi, sprobuje wyslac na maila i na fb napisac...

Edited by kolejna kobietka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 713
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wątek o Psotce znalazłam przypadkowo , co do deklaracji pieniężnej 20 zł nie monitowałam , ponieważ biorąc pod opiekę Gacunia zwiększyłam swoją delklaracje z 50 zł na 100zł
dzięki pomocy dobrych ludzi z fb Gacuś może przebywać u Liliany bezstresowo , bo ma zapas pieniędzy i nawet , gdyby ich zabrakło też nie zostanie bez mojej pomocy finansowej .
Nie umiem robić bazarków Agata sama zaproponowała , że zrobi .
Nie rozumiem tylko ludzi , którzy pozbywają się jednego psiaka , robiąc z niego agresora , kłamiąc o wizytach u weterynarza ,nic nie dając psu z siebie a biorą następnego na wychowanie .
I znowu powtarzy się sytuacja , że za 2,3 miesiące piesek zacznie gryźć wszystkich a przede wszystkim dzieci i trzeba mu będzie szukać innego domu , bo ktoś będzie straszył , że go uśpi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='[email protected]']Gacek jest już w hoteliku w czwartek będę wklejała potwierdzenie zapłaty za miesiąc pobytu i 100 zł na kastrację na fejsie są jego zdjęcia piesek ma swoją budę ,fotel dałam facecikowi zabawki ,karmę na ok 3dni oraz wszelkie gryzaki,ciasteczka i smakołyki które mi zostały Gacek został poznany z suczką i było wszystko dobrze psy chciał dominowac ale pani Liliana już mu pokazuje co wolno a co nie ja deklaruję co miesięczną wpłatę na hotelik 20zł i na pewno zrobię bazarki i nie zostawię pani naszkaarek samą z Gackiem wiem też od pani Liliany że to był mój błąd połączenie pieska z dziecmi tak szybko dzwoniłam rano do hoteliku i się dowiadywałam zrobiono ze mnie i mojej rodziny morderców a nam los tego psiaka leży na sercu i chcemy żeby trafił do jak najlepszej rodziny wiem również że piesek będzie miał robioną wizytę u weterynarza i umawianą kastrację nadal nie mam internetu serdecznie dziękuję pani naszkarek za pomoc i zrozumienie mnie oraz Ewie Marcie na którą zawsze mogę liczyc mimo że ona zawsze ma ręce pełne roboty[/QUOTE]

a to, zeby nie byc goloslowna...

Link to comment
Share on other sites

aktualnie na dzień dzisiejszy nie mam z Agatą żadnego kontaktu
pozostał mi tylko nr telefonu do niej , który podała mi Ewa Marta w czerwcu w dniu kiedy przjęłam opiekę nad GACKIEM
podaję ci 665516453 , nie wiem czy jest teraz aktualny
bazarek , który robiła dla Gacunia był również dla pieska , którym opiekowała się Toyota , przykro , że żaden z nich nie skorzystał
To były twoje fanty i myślę , że masz prawo dowiedzieć się co się z nimi stało
ze swej strony mogę ją tylko zgłsić na czarną listę , czy jak to się nazywa , ale bardziej wolałabym spowodować ,by przestała udawać , ze pomaga zwierzakom i zajęła wychowywaniem dzieci

Link to comment
Share on other sites

bardzo ci dziekuje za kontakt, mam nadzieje, ze jest nadal aktualny, zostawie to do jutra... nic innego mi nie pozostaje jak tylko zadac zwrotu fantow wraz z kosztami poniesionymi przeze mnie na wysylke... najgorsze jest to, ze wsrod nich byly rowniez letnie ciuchy, kto teraz po sezonie je kupi? :lookarou: a potrzebujacych nie ubywa... :sad:

Link to comment
Share on other sites

Kochani, jestem poczatkujaca osoba na dogo, chcialam w jakis sposob pomoc Gacusiowi ze wzgledu na to, ze jest ze schronu z mojego miasta, nie mam pracy ani zadnych dochodow, jedyny sposob w jaki moglam to zrobic to wysylka fantow, ktora kosztowala mnie 18 zl, w paczce byly buty od kolezanki raz ubrane - jak nowe, buty od mojej mamy rowniez jak nowe, mnostwo ciuchow (niesmieciowych), w tym plaszcz skorzany od kolezanki z odpinana podpinka i kolnierzem (do noszenia zima) co prawda ze sladami uzytkowania - cena kupna 600 zl, motylek na proste plecy (cos podobnego [URL]http://topshop.pl/pajaczek_2_generacji-98890-mm.html?csu=general&gtv=1&cex=206959&med=sem&orig=mcn&vir=no&src=pl_gen_general_sem_google_1__%2Bproste %2Bplecy&referrer=google_sem_206959&gkw=%2Bproste %2Bplecy&gclid=CJ7epp6InrICFQRI3godWxgAxQ[/URL], tylko moj troszke mniejszy, kosztowal ok. 40 zł, nieuzywany) i jeszcze inne fanty, paczka wazyla 7,5 kg, moje zapytanie odnosnie tego czy ktos moglby zrobic bazarek (nigdy wczesniej nie mialam do czynienia z robieniem i prowadzeniem bazarkow) bylo takie:

Witajcie, mam zapytanie (pisalam juz w tej sprawie do toyoty, ale nie odpowiada - moze nie jest zainteresowana?), ale chce to potwierdzic, a ze mam malo czasu zrobie to na tym watku, w koncu Gacus jest z G-dza. Czy potrzebujecie jakies fanty na grudziadzkie psiaki, badz na przyszle grudziadzkie bidy, badz na te, ktore sa pod opieka toyoty? obiecalam juz komus fanty, ale chetnie sie podziele, jezeli w gre wchodza psy z Grudziadza...

ponizej odpowiedz od Agaty:

[quote name='[email protected]']ja mogła bym zrobic bazarek dla psiaków z tego schronu bardzo serdecznie dziękujemy za pamięc o tych psinach[/QUOTE]

niestety Agata przestala sie udzielac gdziekolwiek, moje wiadomosci pozostawaly bez odpowiedzi, po dzisiejszym telefonie wyniklo, ze moje wiadomosci byly przez nia przeczytane, a jaka dostalam odpowiedz oprocz aroganckiego tonu jej wypowiedzi?:

ZE ONA SIE NIE PROSILA O TE FANTY I ZE JA WRECZ NA SILE JEJ TE FANTY DALAM!!! (gdzie wyzej macie jej wypowiedz)

ze ma je na strychu i mi ich nie odesle bo nie ma za co, a sprzedala dwie moje bluzki (tak mi powiedziala), a na pytanie co z pieniedzmi? gdzie je przeslala? odp.: sa na jej koncie... :shake:

kochani puscily mi nerwy i przerwalam rozmowe, o ile tak mozna to bylo nazwac...

Edited by kolejna kobietka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='naszkaarek']
bazarek , który robiła dla Gacunia był również dla pieska , którym opiekowała się Toyota , przykro , że żaden z nich nie skorzystał
To były twoje fanty i myślę , że masz prawo dowiedzieć się co się z nimi stało
ze swej strony mogę ją tylko zgłsić na czarną listę , czy jak to się nazywa , ale bardziej wolałabym spowodować ,by przestała udawać , ze pomaga zwierzakom i zajęła wychowywaniem dzieci[/QUOTE]


Początkowo tak, ale jak tylko pojawiły się problemy z Gackiem i dziećmi, zaczęły się żądania i wyzwiska, i Agata zmieniła cel bazarku - z przeznaczeniem wyłącznie na Gacka. Pomijając już całą tę niepotrzebną awanturę, to jak najbardziej jest to zrozumiałe, bo Gacek jest w płatnym hotelu i bardziej potrzebuje pieniędzy.

Jest to bardzo przykre, że nowa osoba na dogo została oszukana. Ja kolejnej kobietki nie znam osobiście, chciała pomóc akurat Gackowi, bo widziała, że potrzebuje pieniędzy i szukała osoby, która wystawi te fanty. Zgłosiła się Agata, nikt jej bynajmniej nie zmuszał i część fantów została przez nią sprzedana, a pieniędzy Gacek nie otrzymał.

Link to comment
Share on other sites

powiem wam, ze mi nie chodzi o to, ze jednak przestala te bazarki robic, moglo sie cos wydarzyc badz po prostu mogla nie miec na nie czasu, ale ona sie najzwyczajniej "zapadla" pod ziemie, na moje wiadomosci na fb, na dogo, na maila, wiadomosc sms-owa nie otrzymywalam odpowiedzi, a od poczatku rozmowy tel. zostalam przez nia potraktowana jakbym jej jakas krzywde co najmniej wyrzadzila, a my sie przeciez nawet nie znamy... ale po tym, jak uslyszalam, ze ja jej na sile te fanty dalam, to byl dla mnie po prostu szok... mozecie przesledzic jej wypowiedzi na forum, ja odnioslam wrazenie jakbym rozmawiala zupelnie z inna osoba... ps. nie sadze, zebym dostala te fanty z powrotem, nawet za pieniadze, ktore dostala na konto od darczyncow z bazarku o czym jej napisalam...

Link to comment
Share on other sites

przyszedł czas , że trzeba zacząć ogłaszać Gacunia do adopcji ,
ponieważ nigdy nie ogłaszałam psiaka proszę was o pomoc
Z tego co mówi Liliana Gacuś powinien już zacząć szukać swojego domku , takiego na całe życie .
Ostatnio nikt nie zagląda do Gacunia , proszę o informacje , czy te pakiety ogłoszeń gdzieś się wykupuje , jeżeli tak to je wykupię

Link to comment
Share on other sites

prosze, tutaj mozna wykupic pakiet ogloszen (do wyboru) do 10 wrzesnia:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230997-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-r%C3%B3%C5%BCne-pakiety-do-wyboru-Zapraszam-do-10-09"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230997-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-r%C3%B3%C5%BCne-pakiety-do-wyboru-Zapraszam-do-10-09[/URL]

Link to comment
Share on other sites

to może ja teraz napiszę , trochę musimy się wstrzymać z ogłoszeniam Gacusia ,
ponieważ w tej chwili w hoteliku zajmują się nim 2 wspaniałe osoby zastępujące , Liliana leczy swój kręgosłup w Świnoujściu niedługo wraca i napisze piękny tekst do ogłoszeń , wtedy zaczniemy go ogłaszać .
Wiecie , że ja to taka wirtualna właścielka Gacka , troszczę się żeby miał za co przebywać u Liliany , a to jaki on w tej chwili jest to wie tylko Liliana

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...