Jump to content
Dogomania

Mielec-COLLIE RUFUS 2.5.2007 ODSZEDL ZA TM [*], sunia collie-ADOPTOWANA


Ulka18

Recommended Posts

  • Replies 209
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hej. mam pytanie. po pierwszeczy one sa lagodne? tzn wiem ze ta rasa jest bardzo lagodna - mialam miniaturke colllie przez 16 lat, ale chodzi mi o dzieci- mam dwojke- jedna corka 1.5 roku druga 4 miesiace. a drugie pytanko: czy taki pies wytrzymalby droge z mielca do wroclawia w kombi i niestety bagazniku ? chodzi o top ze mam babcie w mielcu ktora bede niedlugo odwiedzac wiec gdybym sie zdecydowala to moze bym odrazu zabrala takie cudo do domku???

Link to comment
Share on other sites

Qrczaczku,
niestety nie mamy takich dzieci malutkich, zeby sprawdzic.
Ja bym sie troche bala do tak malych dzieci brac psa po przejsciach, nawet collie, gdyby dziecko pociagnelo za futro, za uszy, nie sposob przewidziec reakcji psa. To tak jakby 3-cie dziecko na poczatku przez kilka dobrych tygodni. Oj, mialabys zajecie na 24h/ dobe na okraglo.

Link to comment
Share on other sites

Czarna collie adoptowana do bardzo dobrego domku :multi:

[QUOTE]Od: "mtoz" <[email protected]>
Do: <[email protected]>
Temat: adopcje
Data: 12 marca 2007 13:52

Czarna colie poszła do adopcji. Nie wiem czy Pani pamieta colie, co poszło do Niemiec. Wzięła ja siostra Niemki, ta przyjechała na wakacje i zabrała do Niemiec.
Teraz ta colie poszła do tej mieszkającej w Polsce.Bardzo dobre miejsce.
Poszedł również do adopcji jeden z pręgowatych szczeniaków, został jeden.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...