Jump to content
Dogomania

1,5 roczny malamut Maniek - w swoim wspaniałym domku!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lobaria']Już Po - [B]wojtuś [/B]napisze, jak wróci, ale raczej jest na TAK:)
Dziękujemy za wizytę :)[/QUOTE]
Tak, jestem na tak:)
Duże mieszkanie w bloku na V p. z windą, w rodzinie Pani na wsi zawsze były pieski i mieszkały w domku, teraz też będą jeździć do domku na wsi, a tam dużo miejsca do biegania dla Mańka.
Kochający pieski domek, Pani miała kiedyś ON, więc wszystko wie o potrzebie długich spacerów, miski i sucha karma już zakupiona, a także obróżka i smycz.
Pani też będzie gotować dla Mańka.
Jak zawsze uczulałem też Panią i pilnowaniu w tym początkowym okresie pieska - tylko na smyczy, o ewent. szelkach też mówiliśmy, Pani już rozmawiała i będą mierzyć szelki w sklepie po przyjeździe Mańka.
Pani prosiła o przyjazd Mańka przed 1 listopada (przyszły tydzień), te wolne 4 dni chciałaby z synem poświęcić dla Mańka, nigdzie nie jadą:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Tak, jestem na tak:)
Duże mieszkanie w bloku na V p. z windą, w rodzinie Pani na wsi zawsze były pieski i mieszkały w domku, teraz też będą jeździć do domku na wsi, a tam dużo miejsca do biegania dla Mańka.
Kochający pieski domek, Pani miała kiedyś ON, więc wszystko wie o potrzebie długich spacerów, miski i sucha karma już zakupiona, a także obróżka i smycz.
Pani też będzie gotować dla Mańka.
Jak zawsze uczulałem też Panią i pilnowaniu w tym początkowym okresie pieska - tylko na smyczy, o ewent. szelkach też mówiliśmy, Pani już rozmawiała i będą mierzyć szelki w sklepie po przyjeździe Mańka.
Pani prosiła o przyjazd Mańka przed 1 listopada (przyszły tydzień), te wolne 4 dni chciałaby z synem poświęcić dla Mańka, nigdzie nie jadą:)[/QUOTE]
Maniusiu, to już koniec Twojej odsiadki???? Cieszę się ogromnie, choć tak naprawdę będę się cieszyć jak minie pół roku Maniek będzie u Państwa grzać doopkę i wszyscy będą szczęśliwie Go kochać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Tak, jestem na tak:)
Duże mieszkanie w bloku na V p. z windą, w rodzinie Pani na wsi zawsze były pieski i mieszkały w domku, teraz też będą jeździć do domku na wsi, a tam dużo miejsca do biegania dla Mańka.
Kochający pieski domek, Pani miała kiedyś ON, więc wszystko wie o potrzebie długich spacerów, miski i sucha karma już zakupiona, a także obróżka i smycz.
Pani też będzie gotować dla Mańka.
Jak zawsze uczulałem też Panią i pilnowaniu w tym początkowym okresie pieska - tylko na smyczy, o ewent. szelkach też mówiliśmy, Pani już rozmawiała i będą mierzyć szelki w sklepie po przyjeździe Mańka.
Pani prosiła o przyjazd Mańka przed 1 listopada (przyszły tydzień), te wolne 4 dni chciałaby z synem poświęcić dla Mańka, nigdzie nie jadą:)[/QUOTE]

A powiedz mi Wojtku czy Pani zdaje sobie sprawę z tego, że Maniek to "szogun", który ciągnie na smyczy, skacze i ogólnie trzeba by go dobrych manier nauczyć? Mam nadzieję, że wspomniałeś jej o tym? :) Co ona na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']A powiedz mi Wojtku czy Pani zdaje sobie sprawę z tego, że Maniek to "szogun", który ciągnie na smyczy, skacze i ogólnie trzeba by go dobrych manier nauczyć? Mam nadzieję, że wspomniałeś jej o tym? :) Co ona na to?[/QUOTE]
Tak, wszystko co napisałaś mi o Mańku, przegadaliśmy z Panią, że wszystkiego trzeba go nauczyć, że zachowuje się jak szczeniak - skacze, nie umie chodzić na smyczy - Pani to wszystko wie i niczym się nie zraża :)

Link to comment
Share on other sites

Wiem z fb, że jest problem ze znalezieniem transportu na przyszły tydzień dla Mańka.
Czy przyszły dom nie jest zmotoryzowany, czy sam nie mógłby przyjechać po psiaka, skoro najbardziej pasuje zaraz przed
1 Listopada (Wszystkich Świętych)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Wiem z fb, że jest problem ze znalezieniem transportu na przyszły tydzień dla Mańka.
Czy przyszły dom nie jest zmotoryzowany, czy sam nie mógłby przyjechać po psiaka, skoro najbardziej pasuje zaraz przed
1 Listopada (Wszystkich Świętych)?[/QUOTE]
To Beatko, że przed 1 listopada, wzięło się z tego, że Pani z synem będzie w domu od 1 listopada do niedzieli, i chciałaby wtedy czas poświęcić Mańkowi, Pani pracuje na 2 zmiany.
Zadzwonię jeszcze jutro do Pani i dopytam, jak pracuje po tej niedzieli i który dzień na transport byłby najlepszy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']To Beatko, że przed 1 listopada, wzięło się z tego, że Pani z synem będzie w domu od 1 listopada do niedzieli, i chciałaby wtedy czas poświęcić Mańkowi, Pani pracuje na 2 zmiany.
Zadzwonię jeszcze jutro do Pani i dopytam, jak pracuje po tej niedzieli i który dzień na transport byłby najlepszy ;)[/QUOT


Bardzo przyda się dokładne ustalenie Przyjazdu Maniola do Krakowa, to czas wyjazdowy i dogranie transportu jest trudniejsze. Środki komunikacji publicznej póki chłopak nie nabierze ogłady nie wchodzą w grę, stąd koniecznosć załatwienia samochodu. Na fb też się klaruje ale dokładne info znacznie ułatwi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kugel']
Bardzo przyda się dokładne ustalenie Przyjazdu Maniola do Krakowa, to czas wyjazdowy i dogranie transportu jest trudniejsze. Środki komunikacji publicznej póki chłopak nie nabierze ogłady nie wchodzą w grę, stąd koniecznosć załatwienia samochodu. Na fb też się klaruje ale dokładne info znacznie ułatwi.[/QUOTE]
Rozmawiałem z Panią Agnieszką:)
Prosi o przyjazd Mańka we wtorek 30.10 lub we środę 31.10 - jest w domu po pracy od godz. 15.00,
tel. komórkowy poszedł do naprawy, na razie kontakt z P.Agnieszką na tel. stacjonarny,
dam jej oczywiście znać jak Maniek będzie jechał:)
Przesłałem nr tel. stacjonarnego P.Agnieszki do Lobarii, gdyby ktoś potrzebował to wyślę na PW.

Link to comment
Share on other sites

Wojtku, pojadę z Maniolem 1 listopada do południa :) po odebraniu go z punktu. Bardzo proszę o przesłanie do mnie nr stacjonarnego Pani Agnieszki by omówić szczegóły. Pozdrawiam i dziękuję za wizytę, ogłaszałam go tyyyyle czasu i w końcu się doczekał:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kugel']Wojtku, pojadę z Maniolem 1 listopada do południa :) po odebraniu go z punktu. Bardzo proszę o przesłanie do mnie nr stacjonarnego Pani Agnieszki by omówić szczegóły. Pozdrawiam i dziękuję za wizytę, ogłaszałam go tyyyyle czasu i w końcu się doczekał:multi:[/QUOTE]
Wysłałem już PW z kontaktem P. Agnieszki:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...