Jump to content
Dogomania

Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Te psy mają jakiegoś pecha czy co? :(

Avilia, a jakby tak te psy reklamować w formie papierowej? Myśmy tak robili w schronisku w Katowicach, każdemu psu piękne ogłoszenie papierowe i dawaliśmy to do koszulek i do sklepów zoologicznych. Tak sie docierało np. do ludzi starszych, którzy nie mają internetu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Pomysł jak najbardziej dobry.Trzeba łapać się wszystkiego,bo z tego co widzę internet zaczyna być przeżytkiem w adopcjach;/[/QUOTE]

Właśnie chyba za dużo tych psów już jest :/ a tak może dotrzemy do ludzi szybciej.

Link to comment
Share on other sites

Też uważam, że internet to już się trochę wypalił, i pomysł z ogłoszeniami jest udany, choć, ja właśnie Masajka po połowie Wrocławia porozwieszałam, karteczki poodrywane i też żadnego tel. z tego nie było, ani jednego:( a właśnie chodziło mi o dotarcie do osób, które się po internecie nie poruszają. Ale i tak uważam, że trzeba tak robić, bo nie próbować, to jest najgorsze co można w tej sytuacji zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Mam zarezerwowne 4 miejsca w domowyn hoteliku pod Poznaniem - mały psiak 250/ mies z karmą , duzy - 350.
Masaj ma prawie kamplet deklaracji, więc chyba ma szansę. Pomyslałam też o Fago i Ikarku. Hotelik aktywnie działa na rzecz adopcji psiaków.
Oczywiście, hotelik do sprawdzenia. Tuż pod Poznaniem, w Buku. Kasia Duszyńska, jestem z Nią w kontakcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Plakaty dla Fago, do wydrukowania:
[URL]http://loms.pl/wij/uploads/fago_zolte_tlo.png[/URL]

[URL]http://loms.pl/wij/uploads/fago_biale_tlo.png[/URL][/QUOTE]

paulinken, super kochana! Powieszę gdzieś u siebie!

Lobaria, a ten psiak koczujący na polu? Tam już trochę deklaracji jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...