Jump to content
Dogomania

Zmęczona mamusia z pseudo prosi o pomoc! Brak pieniążków na hotelik :(


Recommended Posts

[quote name='Artia']Może by dać znać ludziom że jest taki pies na Tablicy? Nawet jesli zrobię takiego typu ogłoszenie, musiałabym wiedzieć do kogo podac nr telefonu. Tutaj uwierzcie ciężko jest trafić^^[/QUOTE]
lepiej by bylo ,dla suni, zeby mogla wrocic do tego hoteliku,na ogloszenia odpowiadaja rozni ,nawet dosc dziwni ludzie...wiem ,bo moj tel byl podany grzecznosciowo i musialam niektorym "wbijac"do glowy,ze pies nie pojdze ponownie na lancuch,skoro Straz Miejska interwencyjnie go z niego wreszcie uwolnila...moze zglosic Kode do fundacji
ast?nie wiem,bo nie znam sie na tym...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artia']Gdyby trafiła z powrotem do hoteliku byłabym najspokojniejsza
Jest miejsce w hotelu, tak że Koda wróci w bezpieczne miejsce[/QUOTE]

dobrze że wróci do miejsca które zna
najważniejsze że próbowaliście :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artia']Powiem tak , siedzę i myślę ja już nie wiem sama czy dane jest mieć mi psa....powoli tracę nadzieję :shake:[/QUOTE]

nie załamuj się, wiem jak to jest, też przechodziłam takie załamanie.
próbowałaś, nie mogłaś wiedzieć, że tak się ułoży, podjedliście słuszną decyzję wg mnie.
a może inny psiak, młodszy, albo sprawdzony z dt?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artia']Szczenię i tylko szczenię aby rosło razem z młodym[/QUOTE]
podjelas trudna ale madra decyzje,zeby Koda wrocila do hoteliku,w ktorym byla...i dobrze ,ze jest dla niej miejsce....a przy malym dziecku faktycznie lepiej wziac szczeniulka,ktorego Ty bedziesz uczyla zachowan ....pozdrawiam...

Link to comment
Share on other sites

Teraz moje pytanie czy ktoś jedzie z Poznania do Nowego Tomyśla i mógłby zabrać sunię? Nie chcę jechać z nią tramwajem i pociągiem bo raczej kiepsko to widze jak boi sie pomieszczeń ( choc już porusza się po mieszkaniu ) Szukam również wśród znajomych,moje auto nadal nieczynne

Dzwoniłam już dziś w kilka miejsc, byc może uda się wieczorem ale to niepewne.. A sytuacja jest nieciekawa...


Mam transport na niedziele po południu, chyba ,że ktoś z Was mogłby szybciej.

Edited by Artia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artia']Mam rodzinę ja mój mąż i moje dzieci, ja nie mam 25 lat tylko 40 i jestesmy sami. Jesli ktoś pojedzie zwrócę za paliwo.[/QUOTE]wiesz, pewnie nikt sam się nie znajdzie. może trzeba zapytać na wątku schroniska poznańskiego, przytuliska w mosinie czy dopiewie....
zaraz poszukam i podeślę ci wątki, bo wiem, że jesteś nowe na dogo.

edit:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/139366-SCHRONISKO-W-POZNANIU-POTRZEBNA-PPOMOC-wolontariusze[/URL]!!!

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/207628-Przytulisko-dla-psów-w-Mosinie-potrzebna-natychmiastowa-pomoc-w-adopcjach[/URL]!

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/179116-przytulisko-w-Dopiewie[/URL]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/199666-Podopieczni-Fundacji-Głosem-Zwierząt-pomóżcie-nam-pomagać[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artia']Nie, o terminie nic mi nie wiadomo.Dlatego pytam czy ktos jedzie wcześniej[/QUOTE]

[quote name='Artia']Mam rodzinę ja mój mąż i moje dzieci, ja nie mam 25 lat tylko 40 i jestesmy sami. Jesli ktoś pojedzie zwrócę za paliwo.[/QUOTE]

miejsce w hotelu, DOBRYM i tanim jest na wagę złota i w nieskończoność wolne nie będzie więc termin do niedzielnego popołudnia jest maksymalny
w umowie jest zapis (osobiście z Tobą o tym rozmawiałam) że w przypadku problemów, odwieziesz psa osobiście do miejsca wskazanego przez dotychczasowego opiekuna, szczęście że hotelik jest niedaleko

jeśli chodzi o odwiezienie Kody to powiedziałaś, że nie będzie problemu żeby mąż wziął dzień urlopu abyś mogła pojechać

mam nadzieję że do niedzieli, do czasu kiedy będziesz miała transport nie wydarzy się nic złego

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wiem, albo Wy mnie nie rozumiecie albo ja niezrozumiale pisze ^^
Proszę aby pani poczytała od początku wątek i odpowiednio go zinterpretowała, bo to zaczyna być już pomału irytujące..

Nie chciałam niczego innego jak dać psu dom i jeżeli tak wyglądaja adopcje to ja pomału przestaję się dziwic dlaczego tak mało osób woli kupic psa , a psiaki dalej są w schroniskach.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dzwoniłam do taxi w Poznaniu bez problemu zawiozą psa do Tomyśla z opiekunem. Podaję nr 19669 lub 61 8222222 albo sms 605522222. Dla osób zamawiających usługę telefonicznie jest 20% zniżki.
Rozumiem że sprawa jest bardzo pilna więc może Artia skorzystaj z tych usług

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artia']Ja nie wiem, albo Wy mnie nie rozumiecie albo ja niezrozumiale pisze ^^
Proszę aby pani poczytała od początku wątek i odpowiednio go zinterpretowała, bo to zaczyna być już pomału irytujące..

Nie chciałam niczego innego jak dać psu dom i jeżeli tak wyglądaja adopcje to ja pomału przestaję się dziwic dlaczego tak mało osób woli kupic psa , a psiaki dalej są w schroniskach.[/QUOTE]

ale tutaj ja się odezwę , bo NIE ROZUMIE ...

masz umowę adopcyjną i tam są pkt które zobowiązani są wypełnić tak wydający do adopcji jak i adoptujący ...więc napewno jasno jest tam określone jakie masz obowiązki

jeśli brałabyś psa ze schroniska to też możesz oddać go do dwóch tygodni , ale także musisz sama go tam dowieść , schronisko po psa nie przyjedzie ...więc wytłumacz o co ci chodzi

Link to comment
Share on other sites

Powiem ostatni raz po raz setny, nie mam jeszcze auta na chodzie, urlop to nie problem.
Ale dzięki za pomoc, psu krzywda sie nie stanie i zostanie odwieziony.
Nie mniej jednak na tym poprzestanę adopcje i chyba kupie psa

Link to comment
Share on other sites

Artia ja chciałam pomóc z troski o Twoje dziecko dlatego podałam Ci namiary na Taxi. A tak w ogóle to z kupnem też musisz uważać bo nie wiadomo jaki egzemplarz dostaniesz. Ja na przykład mam wadliwy wyrywa wszystkie drzewka które sadzę

Link to comment
Share on other sites

Tak wiem i dziękuję rozmawiam już z ludzmi ktorzy chcą pomóc a nie wygłaszają niezrozumiałe komunikaty na forum..Hehe to masz ogrodnika za darmochę :evil_lol:

Koda wraca za chwilę do hotelu.

Edited by Artia
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...