Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
sunshine

Piastowski DogTrekking (Wielkopolska) czy ktoś coś wie?

Recommended Posts

[SIZE=4]Witam, usiłuje się doszukać jakiś konkretów na ten temat:[/SIZE]
[h=6][SIZE=4]Piastowski DogTrekking (Wielkopolska)
19.05.2012 - Gniezno
16.06.2012 - Giecz
08.09.2012 - Ostrów Lednicki
20.10.2012 - Swarzędz

Czy ktoś z Was się orientuje w tym?
Gdzie zapisy i jakieś konkrety?
[/SIZE][/h]Będę wdzięczna za pomoc, ponieważ chetnie bym się wybrała na całość...

Moze to ciebie zainteresuje polaczenie kujawsko-pomorskiego dogtrekkingu z wielkopolskim ;)

[url]http://www.dogtrekking.org.pl/p/terminy_18.html[/url]

Jovanna, przecież ten Piastowski dogtrekking miał być w ramach polskiej ligi dogtrekkingu, ten sam organizator co kujawsko-pomorski puchar. Tyle że terminy się pozmieniały i parę miejsc, m.in. Gniezno, wypadło. A szkoda. W każdym razie informacji należy szukać na stronach z linku powyżej.

Ten wielkopolski świetnie nam pasował, wszystkie miejscowości znajdują się blisko mojej. Pozostałe są dość daleko i to jest głównym powodem...:(

[quote name='sunshine']Ten wielkopolski świetnie nam pasował, wszystkie miejscowości znajdują się blisko mojej. Pozostałe są dość daleko i to jest głównym powodem...:([/QUOTE]
No cóż, został jeszcze 08.09.2012 - Ostrów Lednicki, może zresztą któraś z pozostałych miejscowości też jest w Wielkopolsce, nie wszystkie wiem gdzie leżą. Ja z Wawy mam i tak wszędzie daleko więc mi wszystko jedno:) bo mazowieckiego pucharu raczej nie będzie

Dla nas to problem bo nie ma ani prawka ani samochodu... no cóz jak dobrze pójdzie to może za rok się zabiorę za prawko:) Marzę o zawodach w górach:)