Jump to content
Dogomania

Piękna Onka już we własnym domku,ale wciąż potrzebuje pomocy!!!


tatankas

Recommended Posts

No bo jak bylismy z Tessi u okulisty w Palacyku to chcialysmy ja zaszczepic,odrobaczyc i z oczkiem zrobic pozadek.A lekarka powiedziala,ze nic nie mozna jej podac dokad karmi malucha!Tak powiedziala.Tylko kropelki do oczu zapisala i kazala 4 razy dziennie zakrapiac.A maluch ma dopiero 5 tygodni tz w niedziele 6 bedzie mial.Wiec ja juz tez nie wiem jak to jest.Sunia zanim ja zabralismy to jadla tylko jakies zlewki wiec moze ma i robale i moze zmiana jedzenia,a moze stres?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to może warto pomyśleć o odstawieniu szczeniaka, bo tyle dni to się mamuśka odwodni a i dla szczeniaka mleko idzie ze środkami wstrzymującymi biegunkę, więc nie wiadomo czy zaparcia nie dostanie

lekarka mogła zignorować kupę bo 1-2 dni to nie tragedia ale to się ciągnie

jak u nas w rodzinie były szczeniaki to odrobaczali je 3-4 tż, i matkę też

a czy suczka nie miała pcheł?

Link to comment
Share on other sites

No paczylismy dokladnie i pchel nie widzialysmy,ale pewnosci nie ma!A poza tym to doktorka tez mowila o odpchleniu,ze po zakonczonym karmieniu.Maluch juz w tym tygodniu co bedzie idzie do domku wiec na pewno bedzie odrobaczony zaszczepiony i szczesliwy.A Tessi wtedy tez zostanie zbadana i co trzeba bedzie to na pewno otrzyma!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Sunia widzę bezpieczna , a co z tym astkiem ??
[URL]http://images49.fotosik.pl/1508/22140900ae23f6f2med.jpg[/URL]

może fundacja AST by pomogła ??[/QUOTE]

a gdzie ta fundacja działa?
nie wiem czy on juz do schronu nie trafil:((

Link to comment
Share on other sites

Tak na fb napisała p. Dorota, także dalej szukamy Tessi domu.

[QUOTE][TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD][URL="http://www.facebook.com/n/?profile.php&id=100000922983990&mid=62335c4G5af37a25462cGbe9b5fG85&bcode=cQfMCf8i&n_m=sylwia-police%40o2.pl"]Dorota Iberle[/URL]
[/TD]
[TD="align: right"]20 maja 20:31
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[COLOR=#000000]niestety moja chec wziecia psa z kilka dni temu odkrytych powaznych problemow zdrowotnych (+ dom nie zdazy zostac przygotowany) jest nieaktualna. bardoz chcialam pomoc. ale niestety :([/COLOR][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Już wysyłam konto,a na wieści czekamy od Arlenki.Z tego co mi wiadomo to maluszek już je samodzielnie i w ciągu tygodnia pójdzie już do adopcji,a mamusia była z Arlenką u weta i dostała jakieś leki na tą biegunkę,dziękujemy Arlenko :)

Link to comment
Share on other sites

Mam wieści z FB na temat Tessi:

[QUOTE]co do szczeniaka to je już samodzielnie, i w tym tyg idzie do nowego domu. Mamusi powoli wraca normalna kupa, wet przepisał jej jakieś tabletki. Niestety stan oka sie nie poprawił, najlepiej byloby z nia jechać do weta na Chopina do dr Cichockiego, ale nie mamy transportu. Tessi powinna byc obejrzana przez weta, i w niedługim czasie zostanie wysterylizowana.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, ze Tessi już bezpieczna... Będzie dobrze:)

-----------------------------------------------
Bazarek na Dzień Dziecka
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227350-NORKOWO-MIŚKOWY-bazarek-dla-DZIECI-!-Do-04-06-12-21-00-ZAPRASZAMY-!?p=19126489#post19126489[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wariusek']Tak trzeba ja umowic na wizyte do tego od oczu.A i bardzo pilnie domku szukac,moze po sterylizacji dochodzic do siebie u siebie:multi:
Byloby milo,prawda?[/QUOTE]
Oj... Marzenie....
wariusek to Twoja ta gola dooopa ?;)

Link to comment
Share on other sites

Ada wysłałam na twojego maila ofertę Tessie, jak bys mogła porobić jej oferty byłoby super;))

[B][COLOR=windowtext][FONT=&amp]1. IMIĘ:Tessie[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=windowtext][FONT=&amp]2. PŁEĆ:suczka[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=windowtext][FONT=&amp]3. RASA:wczarek długowłosy [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=windowtext][FONT=&amp]4. WIELKOŚĆ:adekwatna do rasy[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=windowtext][FONT=&amp]5.UMASZCZENIE: czarna podpalana [/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=windowtext][FONT=&amp]6. WIEK: ok.1 roku[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=windowtext][FONT=&amp]7. STANZDROWIA: bardzo dobry[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=windowtext][FONT=&amp]8.KASTRACJA/STERYLIZACJA: wkrótce na koszt TOZ Police[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=windowtext][FONT=&amp]9. UPODOBANIAI NAWYKI:[/FONT][/COLOR][/B]
Tessie to prześliczna, przyjazna sunieczka. Jest bardzo młoda, jednakże doświadczyła już wiele zła od ludzi. Mimo tego nadal jest ufna, i uwielbia spędzać czas w towarzystwie człowieka. Kocha wszystko co się rusza. Ma troszkęchore oczko, ale niedługo będzie miała zabieg i sterylizację.Bardzo lubi bawić się z dziećmi. Jest nauczona czystości, załatwia się tylko na dworze. Uwielbia długie spacery. Przy odrobinie miłości Tessie stanie się najwspanialszym członkiem rodziny.Jeśli dasz jej i sobie szansę to na pewno zyskasz wspaniałą przyjaciółkę na długie lata.Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po –adopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...