Jump to content
Dogomania

Pilnie potrzebny domek tymczasowy, lub hotelik! Na już!


Salo

Recommended Posts

[B]Hej.

W poniedziałek 30 kwietnia ok. godz. 18ej znalazłam na swoim podwórku pieska. Pomimo prób wynoszenia go daleko od domu, on jednak wraca i to szybko. Nie chce odejść. A ja nie mogę zostawić JEJ (bo to suczka) na głowie mojej mamy. Zwłaszcza, że są tu już dwa psy.
Suczka ma z pół roku, jest nieco strachliwa, przyjaźnie nastawiona do ludzi i innych zwierzaków. Bardzo cierpliwa i nie stwarza żadnych problemów.
Niestety ja nie mogę jej zabrać, bowiem w Poznaniu, gdzie teraz mieszkam, matka mojego faceta nie lubi zwierząt, a psów już w szczególności. A ja w Poznaniu bywam na weekendy i w ten weekend także jadę.
Proszę, pomóżcie !!![/B]

[B]SUCZKA ZNAJDUJE SIĘ W KADZIDLE, KOŁO MIASTA - OSTROŁĘKA. WOJ. MAZOWIECKIE.[/B]
[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/577708_350724061657199_100001588239581_948891_1759564389_n.jpg[/IMG]

Edited by Salo
Link to comment
Share on other sites

Napisałaś w tytule, że potrzebny hotelik lub tymczas do piątku, a z postu wywnioskowałam, że od piątku. Zmień proszę tytuł na bardziej zauważalny. W ostateczności jest jeszcze schronisko, ale na pewno nie zostawiaj jej na pastwę losu.

Link to comment
Share on other sites

[B]Dzięki za błąd. Tak, chodzi mi o to, aby dać ją gdzieś właśnie od tego piątku. Ewentualnie zaraz po niedzieli!

Suczka jest w Kadzidle, koło Ostrołęki, woj. mazowieckie.

JUŻ ZMIENIONE.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...