Jump to content
Dogomania

Przechowalnia psów w Dobrym Mieście- psiaki do adopcji


Recommended Posts

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='free']najgorsze,ze jak grunt pali sie pod nogami to ciezko znalesc wyjscie.Psy sa zaszczepione,odrobaczone i zaczipowane?[/QUOTE]

Prawie wszystkie psy są wykastrowane i zaszczepione- oprócz nowych (Nevera, Dropsa i Judy).

[quote name='from_wonderland'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226842-Przygarnę-psa-około-1-roku"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226842-Przygarnę-psa-około-1-roku[/URL]

Może szczeniorka podesłać jeszcze, a nuż się spodoba? Sama nie wiem, w co ręce wsadzić, tak mało czasu jest :shake:[/QUOTE]

Tekla/Prima już ma DS:)

Link to comment
Share on other sites

O DZIEKI WIELKIE:multi:WSZYSTKIM WAM.kurcze łzy płyna same,ze wy tam czuwacie i psiaki nie zostały same sobie.najgorsze ze ludzie robia sie leniwi,nie chca psiczkow,a potrafia jeszcze czepiac sie.obysmy doczekali czasow by pies byl przywilejem.pozdrawiam wszystkich supermenów i superłomen.jesli kiedys sie przyda moja pomoc polecam sie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Misia&Ruby']Dzięki wspaniałym wolontariuszkom wszystkie psy zostaną uratowane przed wywózką do Radys!!! :multi::multi::multi:
Zostaną wywiezione tymczasowo na czyjąś ogrodzoną działkę wraz z budami:)

Mimo tego nadal pilnie poszukiwane są DT/DS.[/QUOTE]

:multi::multi:To cudownie! Kamień z serca, całą noc myslałam o tych biedakach, jak dobrze, że wszystko jest prosto. Czyli teraz ogłoszenia są podstawą.
A co to za działka? Prywatna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='from_wonderland']A ktoś tam psiaki nadzoruje?[/QUOTE]

Tak, dzisiaj kilka osób podpisało w urzędzie umowy adopcyjne, więc psy należą już do nich :)

Jeszcze dziś wszystkie opuszczą przechowalnię.

Jest już nawet kilka osób chętnych na wzięcie jakiegoś psiaka na DS :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Misia&Ruby']Tak, dzisiaj kilka osób podpisało w urzędzie umowy adopcyjne, więc psy należą już do nich :)

Jeszcze dziś wszystkie opuszczą przechowalnię.

Jest już nawet kilka osób chętnych na wzięcie jakiegoś psiaka na DS :multi:[/QUOTE]

O, to super!:loveu:
Wiadomo jakie pieski maja szanse na DS?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='free']a co na to urzedasy?wywineliscie im numer,kasy nie bedzie...hehehe.macie jakies inf.na tem.Radys?jest tam wolontariat?[/QUOTE]

O Radysach można przeczytać sporo na tym wątku- [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/137949-Radysy-k-Białej-Piskiej-kolejna-mordownia-Kto-zna-ten-schron/page12[/URL]
Co do wolontariatu-nie mam pojęcia.
Jedna dziewczyna pisała mi, że jak była kiedyś się o to zapytać, to powiedzieli jej, że jak przyjdzie ze 100 osobami to będzie :shake:


Słowa burmistrza- [URL]http://www.dobremiasto.info/stanislaw-trzaskowski-obroncach-psow/[/URL]
Uznał ludzi walczących o dobro psów za jakichś histeryków! Kiedy on przechowalnie i czworonogi w niej przebywające ma w głębokim poważaniu.
Dużą część wydatków nie pokrywała gmina a wolontariusze z własnych kieszeni. Sami, własnymi samochodami dowozili psy do nowych domów, kupowali smycze, obroże i inne akcesoria :shake:

Jutro grupka osób wybiera się na spotkanie z burmistrzem, przyjedzie telewizja i pojawi się artykuł w gazecie olsztyńskiej.
Ciekawe, czy to coś da... Oby.


[quote name='from_wonderland']O, to super!:loveu:
Wiadomo jakie pieski maja szanse na DS?[/QUOTE]

Biszkopt. Prawdopodobnie Szczęściarz i Spanielek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Misia&Ruby']O Radysach można przeczytać sporo na tym wątku- [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/137949-Radysy-k-Białej-Piskiej-kolejna-mordownia-Kto-zna-ten-schron/page12[/URL]
Co do wolontariatu-nie mam pojęcia.
Jedna dziewczyna pisała mi, że jak była kiedyś się o to zapytać, to powiedzieli jej, że jak przyjdzie ze 100 osobami to będzie :shake:


Słowa burmistrza- [URL]http://www.dobremiasto.info/stanislaw-trzaskowski-obroncach-psow/[/URL]
Uznał ludzi walczących o dobro psów za jakichś histeryków! Kiedy on przechowalnie i czworonogi w niej przebywające ma w głębokim poważaniu.
Dużą część wydatków nie pokrywała gmina a wolontariusze z własnych kieszeni. Sami, własnymi samochodami dowozili psy do nowych domów, kupowali smycze, obroże i inne akcesoria :shake:

Jutro grupka osób wybiera się na spotkanie z burmistrzem, przyjedzie telewizja i pojawi się artykuł w gazecie olsztyńskiej.
Ciekawe, czy to coś da... Oby.




Biszkopt. Prawdopodobnie Szczęściarz i Spanielek :)[/QUOTE]

Postawa pana burmistrza aż odbiera mowę. I dobrze, tu jakikolwiek komentarz jest po prostu zbędny:shake: priorytety osób "u koryta" skutkują. Zazwyczaj cierpią ci, którzy sami nie są w stanie walczyć.


Aż trzy psy :loveu: jak wy wyczarowałyście te domki, dziewczyny? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

zeby nie wolontariat,zapewne adopcji byłoby 0.szlag trafia,ze wydajecie swoje zasoby,aby tylko psiaki mialy komfort jakikolwiek,a taki ktos mysli o sobie.smutne,oby kiedys jego poslali do takiego getta.oby cos pomogły media.na radysy mozna naslac media,ale trzeba sporo wiedziec.spytalam radna z bialej czy cos wie,ale ciszaaaaa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='from_wonderland']Postawa pana burmistrza aż odbiera mowę. I dobrze, tu jakikolwiek komentarz jest po prostu zbędny:shake: priorytety osób "u koryta" skutkują. Zazwyczaj cierpią ci, którzy sami nie są w stanie walczyć.


Aż trzy psy :loveu: jak wy wyczarowałyście te domki, dziewczyny? :cool3:[/QUOTE]

Szczerze mówiąc-nie mam pojęcia :D Na wydarzeniu jest takie zamieszanie z postami, że ciężko jest mi się połapać :)
Wiem, że są dwie osoby chętne do adopcji Szczęściarza i Biszkopta na 100% :)
Jakaś Pani z Torunia chce wziąć na DT czy DS (już się pogubiłam :oops:) New'a albo Staruszka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='free']trzymam kciuki za wydarzenia jutrzejsze.mam nadzieje,ze poinformujesz tu obecnych i niecierpliwych jutro?pozdrawiam i zycze spokojnej nocy;)[/QUOTE]

Jasne :)
Ja niestety nie będę mogła w tym uczestniczyć- szkoła :shake: Ale spróbuję się dowiedzieć jak najwięcej od osób, które były.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='free']trzymam kciuki za wydarzenia jutrzejsze.mam nadzieje,ze poinformujesz tu obecnych i niecierpliwych jutro?pozdrawiam i zycze spokojnej nocy;)[/QUOTE]

[quote name='Misia&Ruby']Jasne :)
Ja niestety nie będę mogła w tym uczestniczyć- szkoła :shake: Ale spróbuję się dowiedzieć jak najwięcej od osób, które były.[/QUOTE]


To czekamy z niecierpliwością na info (jak najlepsze) :D

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.tvp.pl/olsztyn/informacja/informacje/wideo/24512-godz-1830/7469449[/URL]
-> Krótki materiał o dzisiejszej akcji w lokalnej telewizji.

[quote name='from_wonderland']Czyli 6 psów. Są teraz na działkach tych, tak? Ogłoszenia trzeba koniecznie. Tu na dogo domu nie znajdą.[/QUOTE]
Jeden pies (albo Staruszek albo New) być może pojedzie do Torunia da DT.

Wczoraj zrobiłam parę ogłoszeń. Teraz zabieram się za kolejne.
Oby ktoś dostrzegł te "nasze" bidy...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Misia&Ruby'][URL]http://www.tvp.pl/olsztyn/informacja/informacje/wideo/24512-godz-1830/7469449[/URL]
-> Krótki materiał o dzisiejszej akcji w lokalnej telewizji.


Jeden pies (albo Staruszek albo New) być może pojedzie do Torunia da DT.

Wczoraj zrobiłam parę ogłoszeń. Teraz zabieram się za kolejne.
Oby ktoś dostrzegł te "nasze" bidy...:([/QUOTE]

Biedactwa. Jestem pewna, że szybko znajdą domki. U was jakos szybko sie znajdują ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...