Jump to content
Dogomania

Cieczka po sterylizacji ? Pomóżcie nie wiemy co robić...


katyen

Recommended Posts

Witam,

miesiąc temu razem z przyjaciółką zgarnęłyśmy porzuconą suczkę. wyleczyłyśmy ją z wszystkich chorób ( co nas słono kosztowało około 200 zł) do tego tydzień temu suczka przeszła zabieg sterylizacji.. kolejny wydatek 230 zł.
Jednak po tygodniu zaczęły się dziać bardzo dziwne rzeczy. Pod ogród zleciały się wszystkie psy z okolicy. Inne psy koleżanki też nie dawały suczce spokoju. Dobierały się do niej przez cały dzień non stop! Nie mogłyśmy odgonić tych psów. Czy to normalne po sterylizacji ?!?!?!
Koleżanka zabrała suczkę do weterynarza, który zrobił psu zabieg. Obejrzał USG (kolejne 50 zł) po czym zapytał "czy pies na pewno był sterylizowany ?" ŻENADA! pani weterynarz stała obok niego i oznajmiła mu że to on robił zabieg.. Po czym stwierdził że to chyba jakieś zakrzepy wewnątrz, które psy wyczuwają i dlatego się tak zachowują. Nie wiem... według mnie to bardzo podejrzane i wydaje mi się, że coś jest nie tak :( to już czwarty dzień kiedy psy nie dają suczce spokoju. Weterynarz kazał wrócić za tydzień na kolejne USG (kolejne 50 zł).. ale już nie mamy pieniędzy.
Dziewczyny proszę doradźcie.. czy udać się do innego weterynarza (kiedy moim zdaniem poprzedni powinien naprawić to, co zepsuł), czy przeczekać.. a może wiecie coś na ten temat?

Pozdrawiam i jestem wdzięczna za każdą informację.

Link to comment
Share on other sites

po pierwsze czy suni nic z pochwy nie wycieka(mimo sterylki),po drugie -może to być ropień na kikucie macicy,po trzecie -hmm nazwijmy to niepełna sterylka-czyli pozostawieniae np.fragmentu jajnika lub całego w psie.możecie poczekac,albo udać sie do innego weta(dobrgo,sprawdzonego,najlepiej poleconego czy to przez znajomych czy forum-odnośnie oczywiście sparw ginekologicznych)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Zwracam się z ogromną prośbą do osób które mają psy po kastracji/sterylizacji o wypełnienie krótkiej – 3 minuty- ankiety [URL]http://www.ankietka.pl/ankieta/88592/kastracja-i-sterylizacja-psow.html[/URL] Dane z ankiety będą wykorzystane do pracy magisterskiej pt.”Kastracja i sterylizacja psów na terenach wiejskich” Bardzo proszę o pomoc i z góry wszystkim ,którzy wypełnią ,dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...