Jump to content
Dogomania

Piłka ażurowa


drzalka

Recommended Posts

  • Replies 272
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='oliwiadro']Hej !
Dopiero niedawno znalazłam ten temat, i specjalnie się zarejestrowałam. Wiem że zamówienia można było składać do końca maja, a teraz jest 1 czerwca :c
Czy jest jeszcze możliwość zamówienia ?[/QUOTE]

Chyba tak, bo w wątku "Sprzedam/oddam/kupię psie akcesoria" Paulix napisała [QUOTE][COLOR=#000000]Zamówienia można składać jeszcze do końca weekendu.[/COLOR][/QUOTE] czyli chyba do jutra :). Spróbuj napisać do niej PW.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze do jutra można zamawiać :) To będzie ostatnie zamówienie na najbliższe kilka miesięcy na pewno, bo na kolejne nie uzbieram już chętnych...
Tymczasem mój pies i piłka z piłką ;):
[video=youtube;4TEmcFL5j1o]http://www.youtube.com/watch?v=4TEmcFL5j1o[/video]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulix']Jeszcze do jutra można zamawiać :) To będzie ostatnie zamówienie na najbliższe kilka miesięcy na pewno, bo na kolejne nie uzbieram już chętnych...
Tymczasem mój pies i piłka z piłką ;):
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=4TEmcFL5j1o[/URL] [/quote]

jaki to rozmiar? :)
[SIZE=1]Mam nadzieję że pieniądze w końcu dotarły? ( przepraszam za zwłokę [/SIZE]:oops: )

Edited by Luzia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulix'][SIZE=1][SIZE=2]Największa. Czasem jak mi się nudzi to piłkę wkładam w dużą i dopiero w największą ;)[/SIZE]
Dotarły : ) Wyślę po weekendzie.[/SIZE][/QUOTE]

Ufff to wygląda na to że wybrałam dobry rozmiar dla mojego :) Bałam się czy ta największa nie będzie za duża

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oliwiadro']A jak myślicie jaki rozmiar będzie lepszy dla Jack Russell Teriera ? Średni czy duży ?[/QUOTE]

Myślę że średni. Ja dla mojej Soni mam duży i jest OK, a Sonia jest mniej więcej taka jak cocker spaniel czyli większa od jacka.

[quote name='a_niusia']mnie przed zamowieniem powstrzymuje tylko to, ze nie jestem pewna rozmiaru...nie wiem, czy moje psy bawilyby sie tym najwiekszym...[/QUOTE]

A jakiej wielkości masz psy? Ja widziałam na seminarium jakiś czas temu największą, bawiły się nią bordery i rottek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...