Jump to content
Dogomania

Przyjaciele dwaj- Bezik i Dyzio - mają domki :) !!!


toyota

Recommended Posts

[quote name='toyota'][B]Dziewczyny, czy któraś porobiła by ogłoszenia dla psiaków ?[/B] W tym DT jest w tej chwili razem z nimi 7 bezpłatnych tymczasów. Oprócz tego prywatne psiaki, niektóre również przygarnięte.
[/QUOTE]
Mogę Dyziowi i Bezikowi zamówić pakiety ogłoszeń tylko potrzebuje teksu .Najlepiej jakby pozyskać jak najwięcej informacji o każdym z nich i z tego można coś sklecić .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy widać zdjęcia ?

[IMG]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/564348_375394359197758_736226750_n.jpg[/IMG]


[IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/58325_375759675827893_640354250_n.jpg[/IMG]


[IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/399755_375465339190660_132785546_n.jpg[/IMG]


[IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/541178_375464649190729_32895106_n.jpg[/IMG]


[IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/579673_375394732531054_1151327128_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ponieważ do ogłoszeń potrzebne są dane ,to [COLOR=#000000] może choć trochę trzeba wiedzić .Pewnie te informacje by się przydały dla osoby piszącej teksy;[/COLOR]
[COLOR=#000000] imię, wiek, wielkość zwierzaka[/COLOR]
[COLOR=#000000] informacje o kastracji, szczepieniach, odrobaczeniu[/COLOR]
[COLOR=#000000] imię, telefon, mail opiekuna /chyba do toyoty ? / [/COLOR]
[COLOR=#000000] miasto i województwo
a właściwie to nie wiem gdzie mieszkają czy w domu ,kojcu, i jak sobie tam radzą ?

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Jak będą dane do ogłoszeń zamówię im pakieciki u Cat Angel, ale te podstawowe, z postu powyżej, muszą być:)[/QUOTE]
agusia ja chłopakom zamówiłam pakiety po 30 ogłoszeń także te podstawowe będą mieli .No chyba ,żeby zrobić im inne województwa tylko nie wiem czy tak można .

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, przepraszam, przepraszam T_T
Obiecałam, że napisze i tak długo zwlekała, wszystko przez to że sobie kostkę skręciłam i zupełnie zapomniałam o tej obietnicy
Ale już nadrabiam
Skrobnęłam ogłoszenie dla Bezika - wystarczy dopisać informacje o kastracji, szczepieniach itp



Bezik


Była sobie raz cukiernia mała
Piękne torty w środku miała
Były czerwone, żółte i różowe
A także niebieskie i całe kolorowe
Na półeczkach, podziwiane
Stały babeczki malowane
Były też cukierki, rogaliki i pączki
Wystarczyło tylko wziąć do rączki
Niestety w samym koncie, na półeczce
Leżał mały Bezik, zapomniany troszeczkę
Leżał tydzień, dwa, a nawet trzy
Jednak przez cały czas będąc świeży!
Kilka lat tak czekał
Aż się w końcu doczekał
Dobra Pani go wzięła
I radośnie uścisnęła
W końcu znalazł swoje miejsce
Z czego ucieszył się wielce

Bo moi mili prawda jest taka:
Jak masz diament to wiedz o tej dewizie
Że żaden czas diamentu ci nie nadgryzie

Powyższa dewiza dotyczy też naszego Bezika – psa o złotym sercu. Psiak spędził kilka lat w schronisku, zdążył zapomnieć co to jest trawa i jak się biega. Aby osłodzić swój czas spędzony w więzieniu zaprzyjaźnił się z Dyziem i nie raz stawał w jego obronie. Bezika udało się razem z jego przyjacielem wyciągnąć ze schroniska i umieścić we wspaniałym domku tymczasowym. Jego sierść została doprowadzona do ładu, zrzucił też kilka zbędnych kilogramów. Przypomniał sobie co to znaczy biegać po zielonej trawie i cieszyć się dotykiem człowieka. Teraz czeka na swojego nowego właściciela – Ciebie! Jest w pełni przygotowany do adopcji. Brakuje mu jedynie metalowej blaszki, doczepionej do obroży – z Twoim imieniem i numerem telefonu. Nie każ mu dłużej czekać!

Edited by Carrie i Tequila
Link to comment
Share on other sites

Dyzio

CV

Imię: Dyzio

Nazwisko: Możesz sam wybrać

Miejsce urodzenia: nie pamiętam, ale była tam moje mama

Wykształcenie: Szkoła psiego uśmiechu, kurs uroku osobistego, studia wyższe w posłuszeństwie, specjalizacja w roztapianiu ludzkich serc, tytuł pracy naukowej: „Kocham cię”

Doświadczenie zawodowe: Wieloletnia praktyka w bieganiu z patykiem w pyszczku.
Praca w firmie „Podwórko” na stanowisku starszego sprawiacza radości.

Wady: Długa i niezasłużona odsiadka w więzieniu zwanym schronisko
Zalety: Kocham cię!

Hobby: Uszczęśliwianie wszystkich ludzi dookoła.



List Motywacyjny:

Nazywam Się Dyzio i obecnie mieszkam w Domku Tymczasowym. Jednak z przyjemnością przeniosę się do Państwa domku. Powiem nieskromnie, że mam wiele zalet. Potrafię się uśmiechać i cieszyć z byle powodu. Mój ogon posiada funkcję radosnego merdania zawsze gdy tylko widzę swojego Pana lub Panią. Jestem tani w utrzymaniu. Moja pensja nie musi być wysoka, szczerze powiedziawszy to nawet może jej nie być. Wystarczy mi miska dobrego jedzonka i głaskanie w dużej ilości. Nie pogardzę też rzucaniem piłeczki i zabawą w chowanego. W zamian oferuję swoje usługi w postaci radosnego szczekania, przytulania się i rozweselania nawet w najtrudniejszych chwilach. Pokocham całą Twoją rodzinę.

Link to comment
Share on other sites

Carrie i Tequila bardzo dziękuje za teksty :Rose: i przepraszam za upierdliwość ,ale dla Dyzia i Bezika zrobie wszystko . Teksty są super opłacało się czekać :lol: Ostatnio na wątek wchodziłam z uśmiechem a dzisiaj znowu mam mokro w oczach ile to chłopaki musiały przejść.
Jeszcze tylko podstawowe dane i chłopaki będą miały ogłoszenia .

Link to comment
Share on other sites

Pomogę, poniżej skrót potrzebnych danych - wystarczy uzupełnić :)

Imię:
Płeć:
Wiek:
Miejscowość obecnego zamieszkania:
Charakter (spokojny, czy pełen energii):
Stosunek do innych psów:
Stosunek do dzieci:
Stosunek do kotów:
Stosunek do jazdy samochodem:
Szczepienia:
Czip:
Dane do osoby kontaktowej (telefon, imię):

Link to comment
Share on other sites

Imię: [B]Bezik[/B]
Płeć: [B]pies[/B]
Wiek: [B]7 lat
[/B]Miejscowość obecnego zamieszkania: [B]ok. Włocławka
[/B]Charakter (spokojny, czy pełen energii): [B]zrównoważony, wesoły[/B]
Stosunek do innych psów: [B]bardzo pozytywny
[/B]Stosunek do dzieci: [B]kocha wszystkich ludzi - małych i dużych [/B]
Stosunek do kotów: [B]nie przyzwyczajony do kotów[/B]
Stosunek do jazdy samochodem: [B]trochę się stresuje, ale bez żadnych sensacji[/B]
Szczepienia: [B]pełen komplet[/B]
Czip: [B]jest[/B]
Dane do osoby kontaktowej (telefon, imię): [B]Anna -502104434,[/B][B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]

Imię: [B]Dyzio
[/B]Płeć: [B]pies[/B]
Wiek: [B]8 lat[/B]
Miejscowość obecnego zamieszkania: [B]okolice Włocławka[/B]
Charakter (spokojny, czy pełen energii): [B]s[/B][B]pokojny[/B]
Stosunek do innych psów: [B]bardzo pozytywny[/B]
Stosunek do dzieci: [B]kocha wszystkich ludzi - dużych i małych [/B]
Stosunek do kotów: [B]nie przyzwyczajony do kotów
[/B]Stosunek do jazdy samochodem: [B]bardzo lubi [/B]
Szczepienia: [B]pełen komplet
[/B]Czip:[B] jest[/B]
Dane do osoby kontaktowej (telefon, imię): [B]Anna -502104434,[/B][B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]



Musiałam najpierw porozmawiać z DT, żeby podać dokładne dane ;).

Dziękuję za ogłoszenia i za fajne teksty !

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...