Jump to content
Dogomania

Royal Canin Intestinal


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Alicjarydzewska']Mój Ozzulec ostatnio coś nie do końca zdrów .Ma problemy żołądkowo jelitowe ....no i chyba nam nie służy NN L&R.
Wet poradził aby podawać przez jakiś czas karmę dla wrażliwych;).
Czy psiaki chętnie zjadają tą karmę .:roll:[/quote]

Moja Kaska ( na tymczasie - jest w bannerku ) ma chora trzustke i tez zjada ta karme.
I uwielbia ja !
Wiem, ze Royal Canin jest dla psow smaczniejszy, bo dodaje jakies skladniki smakowe.
Natomiast Eukanuba - nie. I dlatego np. moja starsza sunia jej nie chciala jesc, a Royala - chetnie.

Link to comment
Share on other sites

U mnie w domu leży ok 12kg Intestinala... no, może odrobine mniej.

Ponad 2 tygodnie probowalam do niej przekonac psa i zaledwie tyle z 14kg worka udalo mu sie jej zjesc w tym czasie :shake: (a to 30kg psies).

W koncu odpuscilam mu juz bo tracił siły i mocno schudł. A co dziwne, wszystkie inne karmy (stosowalismy juz Acane, BentoKronen, Brita, Pro Plan, Boscha, Proformance) jadł grzecznie.
Takie cyrki urządzał tylko na Royalu :shake: Nawet wymieszanym z tuńczykiem czy szprotkami w oleju!
Jak po tych dwóch tygodniach proby przekonania do Royala podalam psu przedwczoraj spowrotem Acanę, rzucił sie na miske jakby od kilku m-cy nic nie jadł.
Kompletnie tego nie rozumiem ,bo psy podobno przepadaja za tą karmą :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Mój Haker ma niestety poważne problemy z przewodem pokarmowym i dostaje tylko tą karme! Jest na niej już ok. 1.5 roku i wcin aż mu sie uszy trzęsą! My też nie nażekamy jest w świetnej formnie(odpukać) przewód pokarmowy nie płata nam już rzadnych figli!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

CR Intestinal ma takie działanie:
[B]WSKAZANIA:
[/B]- Biegunka.
- Choroba zapalna jelit (IBD).
- Zaburzenia trawienia, wchłaniania.
- Zapalenie okrężnicy.
- Rekonwalescencja.
- Przerost flory bakteryjnej.
- Zewnątrzwydzielnicza niewydolność trzustki
Czy może ktoś wie jaka inna karma, ma podobne działanie?? Szukam i nie mogę znaleść!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...