Jump to content
Dogomania

~ Świat ośmiu łap. Capri i Fiona - wypełniły pustkę w domu ~


Aga76

Recommended Posts

[quote name='ewa2909']Jest ale ciche dni w domu nastały:evil_lol::evil_lol:[/quote]
Osz no to wyrzuc je za drzwi...
u nas nigdy nie ma cichych dni..
wykrzyczymy, poryczymy i za chwile czasem zetrwa to godzine, dwie lub na nastepny dzien juz gadamy ze soba..:p
znam kolezanke ktora moze caly tydzien sie nie odzywac do meza:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']
Twarda sztuka z Ciebie Kasia hihi
ja nie umiem jeden na drugiego spojrzy i juz w smiech hihi
albo jeden do drugiego dzwoni ze niby cos chce a za chwile ja czy m-a pyta gniewasz sie jeszcze..:evil_lol:
[/QUOTE]

te dzwonienia też są ale to TZ zawsze pierwszy a ja twarda i obrażona jestem wtedy zawsze!!!
no chyba, że walnie do mnie jakims tekstem, że wybuchnę śmiechem to przechodzi mi ale tak to staram sie trzymać twardo w swoim obrażeniu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']
No Kasia widocznie Tomek wie ze jakby nie zadzwonil to byscie nie gadali:evil_lol: Cie podziwiam bo ja tak nie umiem..
[/QUOTE]

no, jakoś tak u nas jest, że to On pierwszy zawsze wychodzi ze zgodą...
[SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"]no bo też jak długo facet wytrzyma bez ten teges, co nie? :evil_lol:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia']jak Kapryśnica się czuje? wszystko OK? :loveu:

o, ja też mogę sie z tydzień nie odzywać do TZta...On zagaduje cos tam ale ja zawsze twarda jestem az mnie nie przeprośi tak na serio :p[/quote]
JA TEŻ TAKA JESTEM.
ZADZWONIŁ OWSZEM PRZEKAZAŁAM CO TRZEBA ZROBIĆ W DOMU,PRUBUJE ZAGADYWAĆ ALE SIĘ NIE DAM,JESZCZE DZISIAJ NIECH POCIERPI:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia']te dzwonienia też są ale to TZ zawsze pierwszy a ja twarda i obrażona jestem wtedy zawsze!!!
no chyba, że walnie do mnie jakims tekstem, że wybuchnę śmiechem to przechodzi mi ale tak to staram sie trzymać twardo w swoim obrażeniu :evil_lol:[/quote]

No Kasia widocznie Tomek wie ze jakby nie zadzwonil to byscie nie gadali:evil_lol: Cie podziwiam bo ja tak nie umiem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia']no, jakoś tak u nas jest, że to On pierwszy zawsze wychodzi ze zgodą...
[SIZE=1][COLOR=paleturquoise]no bo też jak długo facet wytrzyma bez ten teges, co nie? :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote]

[SIZE=1][COLOR=paleturquoise]racja:evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#afeeee][/COLOR]
[COLOR=black]no Ewa nastepna twarda to ino jo tako mientka :roll:[/COLOR]
Ewa sugerujesz ze Lesiu cos chce?>:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']hmm ja tam nie wiem jak mu mama To dawkowala:evil_lol:
za to tera [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]durs by chciol:evil_lol: jak sie czasem m-a zwierzy co oni wyprawiają to legamy z smiechu potem hahah[/COLOR][/SIZE][/quote]
Daria bo potem już bez strachu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']Daria wkońcu się musi wyeksploatować:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
To tak jak żarówka-kiedyś się zuzjye[/quote]

Kasia oni wszyscy z jednej gliny ulepieni hihi

Ewa ja mam taka nadzieje:evil_lol:

hm mojemu tacie to dopiero zaczelo odbijac..:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia']a za młodu był wiracha czy raczej se dozował po spokojnemu? :diabloti:[/quote]

hmm ja tam nie wiem jak mu mama To dawkowala:evil_lol:
za to tera [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]durs by chciol:evil_lol: jak sie czasem m-a zwierzy co oni wyprawiają to legamy z smiechu potem hahah[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]taa Kasia idz idz sie szykuj do lazienki:evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#afeeee]ja zara tez tam ide :evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#afeeee]Ewa mozliwe a moze ma teraz zwiekszone zachcianki:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote]
[SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]Daria tak tyż może być[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia']:evil_lol::evil_lol:

T wraca - spindalam :evil_lol:[/quote]

[SIZE=1][COLOR=paleturquoise]taa Kasia idz idz sie szykuj do lazienki:evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#afeeee]ja zara tez tam ide :evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#afeeee]Ewa mozliwe a moze ma teraz zwiekszone zachcianki:evil_lol:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...