Jump to content
Dogomania

~ Świat ośmiu łap. Capri i Fiona - wypełniły pustkę w domu ~


Aga76

Recommended Posts

[quote name='Aga76']Aksa i Tofik już wyspacerowane niedzielnie?[/quote]
Jak byłam z nimi wczoraj w parku to Toś sie wyspacerował tak po trawce że w powrotnej drodze szedł schowany pod moją kurtką bo był cały mokry i się trząsł.
Dzisiaj byliśmy pod blokiem z piłeczką więc Aksa była w siódmym niebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']Jak byłam z nimi wczoraj w parku to Toś sie wyspacerował tak po trawce że w powrotnej drodze szedł schowany pod moją kurtką bo był cały mokry i się trząsł.
Dzisiaj byliśmy pod blokiem z piułeczką więc Aksa była w siudmym niebie.[/quote]

Czyli jedno i drugie zadowolone z weekendu :loveu:

Zapowiadają ochłodzenie, mam tylko nadzieję, że będzie chwilowe :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga76']Czyli jedno i drugie zadowolone z weekendu :loveu:

Zapowiadają ochłodzenie, mam tylko nadzieję, że będzie chwilowe :roll:[/quote]
Ja nie chcę jeszcze zimy..........:shake:
Ide objadek dokończyć-pierożki z mięskiem będą.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']Ja nie chcę jeszcze zimy..........:shake:
Ide objadek dokończyć-pierożki z mięskiem będą.:evil_lol:[/quote]

Pierożki domowe, pychotka :sabber:
[COLOR=Magenta]



Allo, allo:
Niechaj KTOŚ skrzynkę opróżni, buu[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slawi']Wpadłam zobaczyć nowe zdjęcia :loveu:.Psiaki śliczne, słoneczko, kwiatki - cuudnie jest tam u was, wiosennie jakby :evil_lol: .A u nas ziąb :shake:, rano śnieg z deszczem padał brrr :angryy:.[/quote]


Śnieg, ooo tego to ja jeszcze tej jesieni nie widziałam i raczej za nim nie tęsknię :shake:

Link to comment
Share on other sites

Dobry albo nie :cool1: Bo brzydka pogoda a jutro podobno śnieg i jeszcze Zuzannę strasznie brzuch boli (z powodu piasku na nerce :shake:) :placz:

[COLOR=PaleTurquoise]Oj biedna Anusia xDDD nadal myśli, że się wzięła z przytulania rodziców ; ppp[/COLOR]
[COLOR=PaleTurquoise]A co tu mówić o całowaniu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[COLOR=Black]Żartuję Anusia :loveu::loveu::loveu: :diabloti:

Proszę pozdrowić wszystkie Fioniska i Kapryśki ode mnie ! I wszystkie inne stworzonka :eviltong:

Buzia :loveu:
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza96']

[COLOR=PaleTurquoise]Oj biedna Anusia xDDD nadal myśli, że się wzięła z przytulania rodziców ; ppp[/COLOR]
[/QUOTE]

No halo halo.
Mowilam mocno przytulaja i ze zostawil nasionko tatus! Tak sie dzieciom i 2Be tlumaczy :evil_lol:
[COLOR="PaleTurquoise"]co mam gadac ze kopulowali? toz sie dziewcze slownictwa wystraszy i bedzie miala spaczone pojecie o tak przyjemnych rzeczach [/COLOR]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza96']
[COLOR=paleturquoise][COLOR=black]Proszę pozdrowić wszystkie Fioniska i Kapryśki ode mnie ! I wszystkie inne stworzonka :eviltong:[/COLOR]

[COLOR=paleturquoise][COLOR=black]Buzia[/COLOR] :loveu:[/COLOR]
[/COLOR][/quote]

Pozdrowione one wszystkie :evil_lol:

[COLOR=paleturquoise]spaczone pojęcie, oj buuu nie możemy na to pozwolić[/COLOR]

2Be, że tak powiem w skrócie: robi się :shiny:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anusia & Alutka']No halo halo.
Mowilam mocno przytulaja i ze zostawil nasionko tatus! Tak sie dzieciom i 2Be tlumaczy :evil_lol:
[COLOR=PaleTurquoise]co mam gadac ze kopulowali? toz sie dziewcze slownictwa wystraszy i bedzie miala spaczone pojecie o tak przyjemnych rzeczach [/COLOR]:loveu:[/quote]

xDDD Anusia ! Kto tu dziecko, ten dziecko :diabloti: Aaaa właśnie ! Wiesz, że już w 4 klasie szkoły podstawowej jest wychowanie do życia w rodzinie xddd i tam taka głupia pani ;P tłumaczy jak się robi dzieci :eviltong::eviltong::eviltong: I wszyscy się smieją z jej doświadczeń :diabloti::diabloti::diabloti: :evil_lol:

Ogólnie to całusy ! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...