Jump to content
Dogomania

.Mundek pojechał do domku .Czekamy na wieści...


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#000080][B]Trzeba jakoś ratować biedaka-to śliczny kudlacz o oryginalnym umaszczeniu -może lada m-c by udalo się znależc mu dom jednak ?? Nie możemy pozwolic by zabito bestialsko tego psa -blagajmy o pomoc w oplaceniu hoteliku !! No i ci podli ludzie muszą wiedzieć ,że gdyby skrzywdzili psa albo zabili czy skatowali -zostaną oskarżeniu o bestialstwo i okrucienstwo wobec zwierząt -za to jest kara 2 lata więzienia !! Tylko ,że moga zrobić to po cichu a psa zakopią czy w lesie wyrzucą[/B][/COLOR] [COLOR=#000080],[/COLOR][B][COLOR=#000080]a swiadkow pewnie nie[/COLOR] [COLOR=#000080]będzie -wiadomo .[/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Może jednak i tym razem pomoc ludzi z FB byla by ratunkiem ?? To sliczny mix foxa i na pewno znajdzie się ktoś ,kto da mu dom ![/COLOR][COLOR=#FF0000] Poki co -jakoś zbierajmy pieniadze na Dt -hotelik dla Mundka !!!!

[/COLOR][/SIZE][/B][IMG]http://i48.tinypic.com/1q679e.jpg[/IMG]
[COLOR=#ff0000][SIZE=5]Mundek liczy na naszą pomoc i ratunek !!! Inaczej czeka go śmierć z rąk okrutnych ludzi ,gdzie błąka się !!![/SIZE][/COLOR]

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Jai ch troche uspokoiłam i powiedziałam zeby mi dali kilka dni i go zabiore ale oni chcą już , Hotelik jest sprawdzony przez Fundacje co zajmują się malamutami bo ta sunia haski co ci wysłałam to jest malamut .Hotelik jest z wyżywieniem są ocieplane boksy i chodzą tam wolontariusze . Ale jak by trzeba było weta to kasa na niego osobno .Hotelik jest koło Poznania Nowy Tomyśl taka miejscowość to jest ode mnie 180km. Za przyjechanie po pieska muszę dać 150zł .[/QUOTE]
Trochę tu dużo jednak 400 zl za sredniego psa -za utrzymanie i opiekę.Nie da rady utargowac choć na 300-350 zl ? To prywatny hotelik -nie fundacyjny ,rozumiem.[B]
[IMG]http://i50.tinypic.com/2nvqbmp.jpg[/IMG][/B]

[COLOR=#0000cd][SIZE=4][B]Mundek musi byc uratowany -inaczej zginie tragicznie lada dzień !!![/B][/SIZE][/COLOR]:shake::-(:-(:-(

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958'][B][COLOR=#b22222]Moze przeniesc go na Foksteriery w Potrzebie?[/COLOR][/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/121104-Foksteriery-w-potrzebie?p=14983967&viewfull=1[/URL][/QUOTE]

[B]Czy Mundek ma swoj wątek na forum foksterierów ?? Wstawilam tam Mundka ,ale to za malo jednak ..[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/121104-Foksteriery-w-potrzebie?p=19030077#post19030077[/URL]

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

Zza godzine idę psinie dać jeść , a wczoraj baba z tamtąd mi mówiła ze jak go nie zabiore to powie tam jakiemuś facetowi i mu da w łeb , albo sama go na smyczy gdzieś przywiąże:shake:.Mundek nie ma czasu jutro przyjeżdża z hoteliku pan po Malamuta z małym bo ludzie mi pomogli znaleźć Fundacje Malamut i oni tamtej suni będą opłacać hotelik , Mundek miał być zabrany razem z sunią ale nie moge go dać i wziąźć wszystko na siebie .Mam chorego psa z guzem w przełyku musze jechać z nim do weta i nie wiem co będzie .

Link to comment
Share on other sites

Tak niedawno wróciłam bardzo się cieszył , nie ma czasu .Jutro do mnie przyjadą z hoteliku po Mallamuta , Mundek miał jechać też załatwione miałam wszystko ale niestety mimo ogłaszania i rozsyłania nikt nie chciał nam pomóc wiec hotelik odwołałam :-(

Link to comment
Share on other sites

Szkoda,ze masz zapchaną skrzynkę pw a tel.nie odbierasz.Trudno.W razie czego ,to choc skromnie dorzucę parę zl do dt innego ,bo hotelik dosc drogi i pewnie nie uda się uzbierac prędko.Prosilam o pomoc jedną cioteczkę z Kujaw,ktos szuka moze jeszcze mix foxa ,jesli juz nie adoptowali ze schronu.

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02'][URL]http://www.facebook.com/events/294838683924223/[/URL][/QUOTE]
Moim zdaniem Mundek nie ma chyba ok.10 lat a może jest mlodszym psem .Na fot.wygląda na mlodego nawet psa,a juz nie na staruszka ,jak podają opisy.
Takie okreslanie i zawyżanie być może wieku Mundka stawia psa na straconej pozycji -malo kto chce adoptowac 10 letniego psa a w tekstach pisze się jeszcze,że to pies staruszek .
Przecież nie wiadomo tak naprawdę ,ile lat ma Mundek !
Może skorygujcie tam jednak w tych opisach,że to pies być może w wieku ponad 5 lat ,ale nie psiszcie,że to pies staruszek i ma na pewno 10 lat !!
Mnie wydaje się,że to pies co najwyżej w średnim wieku 5-7 lat a może i nawet mlodszy byc . Psy żyją i po kilkanascie lat ,a 5-8 lat to polowa życia psa nieraz .

Link to comment
Share on other sites

Więcdf Mundek nie jest młody nie ma ząbków a inne ma mocno pościerane .Ale Mundek dziś pojechał do Hoteliku :multi::loveu:tak się cieszę w ostatniej chwili zadzwoniłam do p. z Fundacji Caruna , p. Beaty Krupianik i ona zrobi zbiórkę na Hotelik , dlatego mogłam po niego podjechać i go dać do hoteliku .Gdyby ktoś chciał chociaż grosik wpłacić na staruszka to bardzo proszę .Dziś Mundek pierwszy raz będzie spał bezpiecznie , jak go kładłam do samochodu facet coś do nas krzyczał i machał .Pani Beato bardzo dziękuje uratowała pani jego życie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Będe miałą podeśle pani z hoteliku ten link i pani ma się odezwać i wstawić jakieś zdjęcia , Mundek jechał z Sunią Malamuta i jej szczeniakiem .Dziękuje p. z fundacji Malamut że załatwiła mi wszystko i dała dziewczyną szanse , pani z hoteliku była ze mną po sunie widziala w jakich była warunkach i sunia musi być operowana ma narośl na głowie ...
A tu wątek suni [URL]http://www.facebook.com/events/212300248873397/[/URL]i na dogo też ma .

Link to comment
Share on other sites

Mundek jest bardzo grzeczny :loveu: nie gryzie nie niszczy .Lubi być w domu trzyma się kurczowo tego miejsca gdzie przebywa , śpi z kotami .Jest to bezproblemowy kawaler :multi: .Kochany psinek ....Jeżeli ktoś by chciał pare groszy dać kawalerowi to na fb jest konto ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...