Jump to content
Dogomania

.Mundek pojechał do domku .Czekamy na wieści...


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiem ale widzisz nic nie jest takie proste wszystko zawsze idzie o kasę bez tego ani rusz , miesiąc szybko w hoteliku minie ja muszę z hotelem podpisać umowe bo już rozmawiałam i co dalej .Ja z tą ilością zwierząt swoich co mam nie dam rady psine tam utrzymać .

Link to comment
Share on other sites

390.-zl za utrzymanie malego psa.:cool3:

Ten hotelik to gdzie i jakie tam sa warunki? Psy przebywaja w boksach, w domu? Co maja zapewnione?
Czy to jest sprawdzone miejsce?

Paulinka trzeba go oglaszac.


Wyglada na to, ze Ty jestes w Strzelnie osoba odpowiedzialna, za znajdowanie schronienia zwierzakom! :cool3:Toz to sie noz w kieszeni otwiera!
Nowe prawo tylko na papierze!. Szanowny Burmistrz nic sobie z tego nie robi.

Napisze ponownie do OTOZ-u do Gdynii.
/Niestety osoba, ktora miala zajac sie ta sprawa odeszla/.

Jeszcze jedno: powiedz - spokojnie - tym ludziom, ktorzy strasza, ze zrobia psu krzywde, ze jezeli psu cos sie stanie, beda miec Policje na glowie!
Powiedz tez, ze jest szukany dom dla niego.

Edited by Yv1958
Link to comment
Share on other sites

Jai ch troche uspokoiłam i powiedziałam zeby mi dali kilka dni i go zabiore ale oni chcą już , Hotelik jest sprawdzony przez Fundacje co zajmują się malamutami bo ta sunia haski co ci wysłałam to jest malamut .Hotelik jest z wyżywieniem są ocieplane boksy i chodzą tam wolontariusze . Ale jak by trzeba było weta to kasa na niego osobno .Hotelik jest koło Poznania Nowy Tomyśl taka miejscowość to jest ode mnie 180km. Za przyjechanie po pieska muszę dać 150zł .

Link to comment
Share on other sites

W dniu dzisiejszym,29 kwietnia, zaginął ok. 2 letni czarno-biały psiak - w typie border coli.
Ostatnio był widziany na ulicy Sarabandy, okolice Karczunkowskiej

Na lewej tylnej łapce miał niebieski bandaż, może jednak go już zdjął – na pewno kuleje na tę łapkę – ma złamanie otwarte.

Rafik jest w trakcie leczenia – bardzo proszę o pomoc w jego odnalezieniu
Proszę o informacje:
691 333 331
600 808 795


[img]http://images10.fotosik.pl/1400/962f1aab78150ae9gen.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...