Jump to content
Dogomania

Akita x Wilczarz = Candel Barry Pepsi


Sawmj

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiak_kasia']ale cudak :evil_lol:

kurczę co jest takiego w tych kundlach ze im dziwniejsze tym fajniej się je ogląda? :eviltong:

Fajna babeczka :loveu:[/QUOTE]

Dziękujemy :D


[quote name='natija']ale za to jakie:)[/QUOTE]
Hehe, Pepsi ma takie coś, że jak widzi aparat to zastyga i stąd ciężko jej teraz zrobić filmik, bo się nie rusza :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie no, D7100, cuuuudo :loveu: powiem tak, jest lepszy niż myślałam, ISO to bajeczka jest. ISO 1200 czy coś w tym stylu jest super. Gdzie mój poprzedni D80 przy iso 400 już dawał ciała. No kurcze, nie wiem...... Tylko ekran troche przekłamuje. Może to kwestia ustawienia. No i na ekraniku zdjęcia wydają się nieostre, a w kompie już żyleta. Ale mówię, może to wszystko kwestia ustawień, mam go tydzień, ale nawet nie miałam czasu nim porządnie pofocić, a o instrukcji to już w ogóle można zapomnieć. Gruba jest :lol: jak bede miała czas to wszystko ogarnę. Póki co, pochłonęły mnie filmy, ale mój komp nie daje mi popracować :( materiał montuję w adobe premiere cs6, ale przy 4 gb ramu sobie nie zaszaleje. Nie mam podglądu, bo mi się tnie i efekt finalny widzę jak już złozę film i go sobie zapisze :evil_lol:
Przydałoby się powiększyć szklarnię, bo w sumie mam tylko kita z D80, czyli 18-55mm i 1.8 50 mm. Dla mnie wystarczyłby tamron ze światłem 2.8 17-50mm, którego miałam kupić dobre dwa lata temu, ale coś nie wyszło... w sumie stałka 35mm też by była spoko. Tele nie potrzebuje, mam pentacona 135mm 2.8, kupiłam do niego adapter w końcu i na dniach zobacze co z niego jest. W ogóle już w chu... czasu nie fociłam tak konkretnie i czuję się jakaś pozbawiona umiejętności :P nie mam nawet czym rawów wywoływać :lol: nie byłam przygotowana na D7100, wyszedł dośc spontanicznie, a po padnięciu D80 pousuwałam wszelkie fotoszopy bo mi miejsca w kompie brakło.
Ale D7100 polecam z czystym sumieniem. Sama miałam pewne wątpliwości, bo nie ukrywajmy, ale cena za samo body nie była mała. Jednak jest ogromna różnica między D80, a D7100. Po prostu większa wygoda. Kurcze, no nie wiem co takiego napisać, wiem, ze mój post jest dosyć chaotyczny, ale sama nie wiem co by tu napisać. Jak coś to dawaj konkretne pytania :D

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak, jedyni minus jaki na razie zauważyłam, to ogromna wielkość rawów (okolice 30mb) i jpegów(okolice 6 mb). Nie mam gdzie tego trzymać i pewnie będę zostawiała tylko najlepsze zdjęcia. No i na jego potrzeby musiałam kupić kartę 32 gb, musiała być szybka, bo na innych zamulał (ta ma 45mb/s). Filmy tez sporo zajmują, ale w sumie nic dziwnego. Nie widzę potrzeby kręcenia w full hd, więc robię tylko zwykłe hd.

Link to comment
Share on other sites

mnie jara podwójne wejście na karty, bo zawsze muszę szukać tego drugiego pudełka z kartą. :eviltong:

generalnie ja bardzo wzdycham do d600, ale cena mnie powala... za to d7100 również ma chorą cenę (pewnie za rok będzie ze 30% niższa), ale już nie tak przeogromną i dlatego go też rozważam. :lol: d5100 trochę mnie ogranicza, chociaż tak naprawdę nie mam go jeszcze rok... ;) ale przeszkadza mi brak śrubokręta. ogólnie wydaje mi się, że d7100 jest naprawdę super ergonomiczny i zdecydowanie bardziej pro, niż cała reszta amatorskich puszek Nikona (mówię też o d90, d80).
ze szkiełek to ja mam Tamrona 70-300 VC USD do planespottingu, N 18-105 i N 35 1.8G. teraz marzy mi się N 85, 1.4 oraz N 70-200 2.8, ale to nie wiem kiedy, bo cena 70-200 szalona :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']mnie jara podwójne wejście na karty, bo zawsze muszę szukać tego drugiego pudełka z kartą. :eviltong:

generalnie ja bardzo wzdycham do d600, ale cena mnie powala... za to d7100 również ma chorą cenę (pewnie za rok będzie ze 30% niższa), ale już nie tak przeogromną i dlatego go też rozważam. :lol: d5100 trochę mnie ogranicza, chociaż tak naprawdę nie mam go jeszcze rok... ;) ale przeszkadza mi brak śrubokręta. ogólnie wydaje mi się, że d7100 jest naprawdę super ergonomiczny i zdecydowanie bardziej pro, niż cała reszta amatorskich puszek Nikona (mówię też o d90, d80).
ze szkiełek to ja mam Tamrona 70-300 VC USD do planespottingu, N 18-105 i N 35 1.8G. teraz marzy mi się N 85, 1.4 oraz N 70-200 2.8, ale to nie wiem kiedy, bo cena 70-200 szalona :eviltong:[/QUOTE]

no N35 własnie bym chciała. Moja 50 chwilami jest za ciasna, a N85 to juz w ogóle jak dla mnie kosmos by był chyba :P ale wiadomo, każdy inaczej foci.
No i cena D7100 no właśnie spora i gdybym miała sama sobie na to ogarnąć kasę, to bankowo bym się nie zdecydowała, byłoby mi po prostu szkoda. Też wzdychałam do D600, ale to juz zdecydowanie za drogo, a poza tym, miałabym do niego tylko N50 1.8.

[quote name='zaba14']Dawaj więcej fot :) fajne są :) a suka orginalna :P[/QUOTE]
Zmiksowana i stara :diabloti:

[IMG]http://imageshack.us/a/img441/8053/v833.jpg[/IMG]


EDIT:
Pierwsza focia pepsi z nowej puchy:
[IMG]http://imageshack.us/a/img543/3876/lpgo.jpg[/IMG]

Edited by Sawmj
Link to comment
Share on other sites

takie tam focie z telefonu.

Pepsik i jedzenie żelka (jak jej smakował widać po minie):
[IMG]http://imageshack.us/a/img841/4731/12y4.jpg[/IMG]

I jakiś tam spacer sprzed 2-3 tygodni:
[IMG]http://imageshack.us/a/img40/5649/g5ju.jpg[/IMG]


[IMG]http://imageshack.us/a/img163/3073/18ni.jpg[/IMG]


[IMG]http://imageshack.us/a/img5/1871/4fc2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ale serio..... Od ponad 9 lat mam jednego psa i już tak nudno, znamy się na wylot i czasami brakuje nowych wrażeń :evil_lol: Pepsi to jest o 180 stopni inny pies nż taki jakiego chciałam :P ale też wiem, że to jest taki pies, od którego żaden inny jakiego będę miała w przyszłości nie będzie lepszy. Bo Peps to ta namber łan. A na papisia niestety nie jest teraz czas :( w końcu wybywam na studia, do innego miasta, Pepsik zostaje w rodzinnym domu, bo nie wyobrażam sobie nagle w jej wieku, 10 lat przeprowadzać jej z ogrodu do mieszkania. Ze wsi do miasta. Mieszkanie w drugim mieście mam, ale studia+papiś..... nie wiem :roll: plus to okrutne wrażenie, że bym 'zdradziła' Pepsi, tym bardziej, że oba pieski żyłyby w sumie w innych miastach. Mam problem :shake:

Link to comment
Share on other sites

No jasne, pewnie w życiu przerobię wiele psiaków ;) Tylko jak sobie pomyślę o mieszkaniu bez psa, to mnie ciarki przechodzą :roll: Najdłużej bez Peps wytrzymałam 3 tygodnie, kiedy to nadzorowałam remont w studenckim mieszkanku, ale to były tragiczne 3 tygodnie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...