Jump to content
Dogomania

Przykra diagnoza mojej ON-kowej babci :(


Shae

Recommended Posts

kiwiadams good idea, trzeba flondrę nauczyć kto tu rządzi;P

A u nas jest tak.

Suka cały czas chodzi w kółko i zipie.Nie wiem już sama czy jest taka pobudzona to od tego że ją tak boli czy to te pooperacyjne problemy neurologiczne związane z obniżeniem cisnienia podczas zabiegu.Chyba że zamiast leków przeciwbólowych dali jej końską dawkę efedryny.:P Kręci się za wodą strasznie;/ Od czasu do czasu uda mi się ją położyć i wtedy zasypia na jakieś 15 -20 minut a ja z nią. W ogóle pierwszy raz w swoim własnym domu spię razem z psem na podłodze. mamy porozkładane koce a ja wyszperałam swój stary woodstockowy śpiworek z szafy i jakoś musimy dawać rade. Wcześniej wartę pełnił mój luby żebym ja przespała się chociaż godzinę.

na 8-9 pójdziemy do weta na kroplówkę i zastrzyki. mam nadzieję że druga doba po operacji nie będzie już taka dramatyczna.
gryf80 dzięki za ściągę:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A z naszą sabą raz lepiej raz gorzej. Szwy już zdjęte dawno ale teraz pojawiła się drobna anemia i ogólny stan zapalny organizmu.( prawdopodobnie od szwów rozpuszczalnych umieszczonych w jamie brzusznej.no i z brzuszka się sączy. Sucz znowu dostaje antybiotyki. Ale za to jest gigantyczna poprawa jezeli chodzi o zaburzenia neurologiczne. mnie ma juz żadnego włażenia w meble ani kręcenia się w kółko. No i apetyt dopisuje, i sierść jakaś taka ładniejsza a oczka bystre:)

A anemia pojawiła się mimo witamin i karwy weterynryjne ( convalescence royal canin). Zmartwiło mnie to chociaż jest niewielka.

Ale wkurzyła mnie ostatnio sąsiadka która patrzyła z politowaniem na mojego psa i dopytywała sie dlaczego ja jej jeszcze nie uśpiłam:angryy: Bezczelna baba...a jak jej suka uciekła i była w c iazy to szczeniaki potopiła albo jak suka miała wygryziony bok to o weterynarzu mogła nawet pomazyć. Masakra, przykro mi sie zrobiło.

Edited by Shae
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...