Jump to content
Dogomania

do usunięcia!


Ewelinaaa

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam dziś z Azorkiem na spacerze, pierwszy raz. Tak znałam go tylko zza krat. Trochę musiałam go przekonywać do spaceru, siebie bo szybko chciał wracać do schroniska, ale jak już załapał to się cieszył. Nawet pobiegał trochę. Jest naprawdę uroczy, a ten jego malutki ogoneczek jest powalający i jak on się cieszy pięknie. Oby ktoś go jeszcze zechciał pokochać...

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do chłopaków z nadzieją, że coś się zmieniło.

Tak sobie myślę, że zbliżają się wakacje i ludzie częściej myślą o wyjazdach na urlop niż o zabraniu do domu psa. Może w sierpniu będzie lepsza passa dla naszych chłopaków?

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Możliwe, ze powtórzenie ogłoszeń byłoby dobrym rozwiązaniem, bo na chwile obecna nadal cisza. Nikt nie pyta nikt się nie dowiaduje.. :(
Biedne psiaki. Szkoda mi najbardziej Azorka, bo psina ma już swoje lata a nadal siedzi za tymi kratami..

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z kolegą fotografem amatorem i zgodził się zrobić chłopakom sesję zdjęciową.
Jeżeli uważacie, że to dobry pomysł to mogłabym razem z nim przyjechać do Opola.
Jedyny problem to termin.
Ten kolega wybiera się na urlop i jedyny dostępny dla niego termin (przed wczasami) to najbliższa niedziela.
Napiszcie co o tym myślicie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']BozenaB ja bym była za, bo naprawdę lepsze fotki dadzą dużo.
Tylko jeszcze czekamy co na to dziewczyny od psiaków. ;)[/QUOTE]



Moze dobrym pomysłem byłoby się ugadać z dyrektorką schroniska, powiedzieć ze wpadniecie i chcecie porobić psiakom piękne profesjonalne zdjecia? :) Ja niestety teraz do schroniska nie trafie :( Bo mam zawalony czas do lipca egaminami... :(

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że mój pomysł nie był najgorszy, tylko mamy kłopot z synchronizacją czasu.
Myślę, że sesję zdjęciową trzeba będzie przełożyć na po 21.07, czyli po urlopach kolegi fotografa i moim. Wtedy, na spokojnie, umówimy się z dyrektorką schroniska i z osobami, które psiaki znają i którym ufają, żeby się nie stresowały i ładnie zaprezentowały na zdjęciach. Potem możemy przygotować nowe ogłoszenia.
Jeżeli to ułatwi kontakt, to chętnie podam mój numer telefonu na PW, tylko nie wiem komu go wysłać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...