Jump to content
Dogomania

wspólny spacer ŚLĄSK :)


nikula

Recommended Posts

WITAJCIE dogo-maniacy :):)

Chętnie umówię się na psi spacer z właścicielem setera, bez względu na płeć i gatunek setera.
Ja mam samca setera irlandzkiego, ale nie długo odbędzie zabieg kastracji. Może być suczka, bo kontakty wiadomo są dobre między przeciwnymi płciami, lecz Dragon rzadko bywa agresywny do innych samców, więc uważam, że można spróbować i pokazać samcom, że wspólna zabawa może być fajna. Zależy mi też, na spuszczeniu psiaków w bardzo fajnym miejscu i zrobienie pamiątkowych zdjęć :) Mogą być duże grupki;)

Najlepiej Zabrze i okolice : Ruda Śląska, Gliwice, Chorzów, Bytom, Tarnowskie Góry, Świętoszowice, Knurów, Katowice.
(Śląskie)


:painting:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Widzicie pogodę za oknem ? Jest pięknie. Dzisiaj wybieramy się na piknik podczas, którego będziemy łowić fotograficznie kandydatów do naszego konkursu.

Więcej info: [url]www.facebook.com/psiefoty[/url]


Będziemy fotografować pary z psiakami a jeśli nie będą chciały być na zdjęciach to będziemy focić same pieski. Pod koniec miesiąca z pośród wszystkich obfotografowanych będziemy losować Sesję Junior :) Dziś WPKiW w Chorzowie. Zapraszam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...