Jump to content
Dogomania

Piaskowy 6-letni bullmastiff - już ma dom.


poziomka61

Recommended Posts

[quote name='Pat.rycja']Na pewno go nie mozesz miec? :razz: :razz: :razz: Taka wielka klucha, ktora prawie w ogole nie szczeka i caly czas spi na kanapie- prawie jakby jej nie bylo:eviltong: .[/QUOTE]
Niestety , nie...Mam dwa przygarniete psy i kota.Frodo nie toleruje innych samcow na swoim terytorium:roll:
A klucha jest cudna:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pat.rycja']Może będzie domek pod Łodzią:p Ale domek trzeba sprawdzić, bo pod Łodzią jest też pseudohodowla z reproduktore co daje liczne mioty...[/quote]


moge sprawdzic czy cos pomoc , mieszkam w Łodzi tzn pod Łodzią , jesli potrzebujecie pomocy to chętnie

A ten pseudohodowca to chyba był na allegro

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy bardzo za ofertę pomocy:) Dzisiaj potencjalni-przyszli Państwo będą dzwonić do Agaty z Full House, to dowiemy się gdzie mieszkają i przede wszytkim czy się zgadzają na kontrolę przed/po adopcyjną:razz:

Co do pseudohodowli na Allegro to akurat tą łódzką znalazłam na ale.gratka( być może na Allegro też była), a na Allegro 'króluje' p. Iwona, która najprawdopodobniej zadzowniła do Agaty pierwsza w sprawie Brusa:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pat.rycja']Niestety Brus dalej szuka domu:-( Ludziom się marzy szczeniak mastiffa angielskiego, a później jak widzą Brusa to mówią, że za duży- potencjalny domek w Wałbrzychu też odpadł, więc Brus dalej szuka domu[/quote]
:crazyeye: A czy ktos im powiedzial ze mastify angielskie czesto sa jeszcze wieksze niz bullmastify

Link to comment
Share on other sites

Brus 'nabroił' tyle, że właściciele zmieniają mieszkanie:angryy:
Brus wciąż jest u dotychczasowych właścicieli,w czasie weekendu był 'się pokazać' u jednej z dziewczyn z molosów. Pokazał się od najlepszej storny, dobrze ułożony, do ludzi( jak większość bullmastiffów) suuuper, na kotecka nie zaregował wogóle. Muszę się dopytać gdzie do tej pory mieszkał- czy w domu czy w mieszkaniu. Wnosikuję, że raczej w domu, bo skoro właściciele przeprowadzają się do mieszkania i chcą go oddać...

Link to comment
Share on other sites

No to ja zadam standardowe pytanie w takich przypadkach.
Gdzie jest HODOWCA tego psa ????
Przeciez to powinna byc pierwsza osoba, ktora sie dowiaduje ze pies jest do oddania!
Czy ktos sie z nimi kontaktowal?
Czy moze jest to hodowca o jakim nie chcialabym wiedziec nic wiecej :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Jedna z dziewczym dzwoniła do właścicieli i przklejone z molosów:

Właśnie rozmawiałam z właścicielem. Tyle co udałało mi się dowiedzieć, to piesek jest pokojowo nastawiony do ludzi, równiez do osób obcych odwiedzajacych ich dom, jak spotykał dzieci to miał zawsze nastawienie pozytywne, do psów ogólnie ok, ale.... wiadomo samiec bullmastif [IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG], piesek mieszkał w mieszkaniu, troche leniwy [IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Lubiał spacery, zabawy mniej.

Link to comment
Share on other sites

Agata jest na razie na molosach, zaraz jej powiem , żeby na chwilę przyszła. Ewentulany dom tymczasowy będzie u Agaty z FullHouse. Może być trochę problemów pomiędzy ulubieńcem Agaty Fredem a Brusem:(
Co do hodowcy- to jego nazwisko jest podane na molosach, ja nie mieszkam w Polsce, więc przeszukałam tylko net i nie znalazłam żadnego kontaktu do tej Pani:(
Zawołam Agatę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...