Jump to content
Dogomania

Piaskowy 6-letni bullmastiff - już ma dom.


poziomka61

Recommended Posts

Zwrócił się do mnie niezinternetowany znajomy. Z powodu wyjazdu, musi znaleźć nowy dom dla 6-letniego bullmastifa o łagodnym charakterze. Ja mam 3 psi i 3 koci i nie dam rady. Pies jest w Warszawie, szczepiony i kochany. Podaję numer telefonu kom. 515 189 113.
Może ktoś ma kawałek miejsca w domu i sercu dla piesiaczka który musi zostać bez swojego Pana:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tossaa']Piękny pies , serce pęka chyba właścicielowi,Aga aby znalazł dom !!![/quote]

Nie, włascicielowi serce nie peka, jest to zwyczajny dran, bo nigdzie nie wyjezdza, jedynie przeprowadza się do nowego mieszkania i nagle pies stal sie przeszkoda :angryy: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Nie, włascicielowi serce nie peka, jest to zwyczajny dran, bo nigdzie nie wyjezdza, jedynie przeprowadza się do nowego mieszkania i nagle pies stal sie przeszkoda :angryy: :mad:[/quote]

dokładnie juz nie chciałam o tym pisac ale nic nie poradzimy musimy znalezdz dom dla psa:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pidzej']Ile jest czasu?
Ułóżcie jakiś sensowny tekst i podajcie namiary, to wkleję go w net. Trzeba jednak bardzo uważać, by nie trafił do pseudohodowcy albo do walk....dom musi być dobrze sprawdzony.[/quote]

Przydałaby się kastracja, ale pewnie obecny właściciel tego nie zrobi.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Sprawa ma się tak:
wątek Brusa ma molosach:
[URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=6714[/URL]

Zrobiłam mu ogłoszenia, gdzie tylko mogłam. Dzisiaj jedna dziewczyna z molosów 'zrobi' mu też allegro. Jeżeli są jakieś sugestie, co do treści ogłoszenia, to natychmiast poprawię:)

Ile ma czasu, nie wiadomo, jeżeli będzie już w naprawdę podbramkowej sytuacji, weźmie go na chwilę jako DT jedna z hodowczyń bullmastiffów. Ale o tym może ona sama napisze, jak się tu zjawi, bo nie jestem pewna co do szczegółów.
Brus przeszedłpozytywnie test na kota, tzn. w ogóle się nim nie zainteresował. Do ludzi nastawiony był superpozytywnie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...