Jump to content
Dogomania

Bytom 20-05-2007!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A u nas dzisiaj listonosz już był, i jak nie ma potwierdzenia tak nie ma.:placz:
W sobotę poczta nieczynna. Idziemy całkiem pierwsi. Godzinę na załatwienie w sekretariacie wystarczy ? Potem jeszcze przygowawać psa
(długowłosy ) No nie odniechciało mi się bytomskich wystaw. :mad:

Link to comment
Share on other sites

U nas tez już był i zgłoszenia też niestety nie ma :placz: [B]Alutka[/B] masz racje, ja już się denerwuje na samą myśl o której z domu będę musiała wyjechać :mad: nie mówiąc już o przygotowaniu :placz: Tragic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego? Przeciez jeśli komuś cos nie dochodzi to jedynie wina poczty! I proszę się nie obrażać an Bytom, bo zrobiliśmy wielka przysługę, przedłużając o calutki tydzień przyjmowanie zgłoszeń. Jeśli ma ktoś jakieś pytania to prosze napisać do mnie, najlepeij na meila ([email protected]), lub po prostu zadzwonic:) za jakas godzinke powinnam pojawic sie w ZK ---> 602170321

Link to comment
Share on other sites

Ale komu zrobiliście przysługę?????:roll: mnie napewno nie i wielu osobom które wpłaciły w terminie i dostosowały się do Państwa regulaminu :roll: . A zgłoszenia powinny być wysłane co najmniej dwa tygodnie przed wystawą aby każdy miał pewność i nie denerwował się, bo czasami ludzie jadą przez całą polskę i ponoszą duże koszty, z których może nie zdajecie sobie sprawy albo was to poprostu nie interesuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Snoopy7']Ale komu zrobiliście przysługę?????:roll: mnie napewno nie i wielu osobom które wpłaciły w terminie i dostosowały się do Państwa regulaminu :roll: . A zgłoszenia powinny być wysłane co najmniej dwa tygodnie przed wystawą aby każdy miał pewność i nie denerwował się, [/quote]

Przysługę zrobiliście sobie , bo zebraliście ciut więcej zgłoszeń czyli wpłat.
a nam zrobiliście przykrość, bo się musimy denerwować i psioczyć na Was.
Kto zwala winę na pocztę ? chyba Z K, bo napewno nie my. :shake: Zresztą będzie data na znaczku. to sprawa się wyjaśni.
W przyszłym roku napewno się zastanowimy czy warto zgłaszać na Waszą
wystawę nasze psy. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ludzie kochani, ale o co wam chodzi?? Czy wasze nazwiska sa na liscie wystawców? To o co zgiełk ?? Ja dostałam niedawno list wysłany 3 tygodnie wczesniej, na wystwy od dawna jezdzę bez papierów i zyje.
Pozatym jak byk stoi w regulaminie wystaw ze obowiazkiem wystawcy jest siedziec na wystawie od początku do konca. Jak sie komus nie podoba nie ma musu wystawiac.
A o/Bytom jest rewelacyjny, mało komu chcałoby sie dzwonic do wystawcy i uzupełniac zgłoszenia których fragmenty gdzies im wsiąkły. I niewazne ze to z ich winy, wazne ze sie im chciało. Wiele innych oddziałow by wrzuciło papiery do kosza i po sprawie.

Link to comment
Share on other sites

no cóż ja sprawdziłam się na liście no i niby jestem ,ale ja zgłosiłam psa na sobotę i niedzielę...i teraz nie wiem co z sobotą...bo dozwonić sie niestety nie mogłam...a informacji o sobicie znaleść nie moge. a mam też spory kawałe do przejechania i pies wymagający przygotowania przed oceną ...a potwierdzenia też nie mam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alutka']A u nas dzisiaj listonosz już był, i jak nie ma potwierdzenia tak nie ma.:placz:
W sobotę poczta nieczynna. Idziemy całkiem pierwsi. Godzinę na załatwienie w sekretariacie wystarczy ? Potem jeszcze przygowawać psa
(długowłosy ) No nie odniechciało mi się bytomskich wystaw. :mad:[/quote]

Chodzi o to czytaj dobrze a potem pisz, bo jeśli to miała być odpowiedz
na ten post, to zupełnie nie na temat.
Bez numeru startowego nie wejdziesz na ring, ażeby go dostać musisz przestać w długiej kolejce, a wchodzisz pierwsza na ring o jeszcze
przygotować długowłosego psa , to niby takie nic ? poprostu pikuś ?
Zgłosiłaś i zapłaciłaś dużo wcześniej, niż był pierwszy termin i chcesz mieć przyjemność , a nie nerwówkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Snoopy7']Ale komu zrobiliście przysługę?????:roll: mnie napewno nie i wielu osobom które wpłaciły w terminie i dostosowały się do Państwa regulaminu :roll: . A zgłoszenia powinny być wysłane co najmniej dwa tygodnie przed wystawą aby każdy miał pewność i nie denerwował się, bo czasami ludzie jadą przez całą polskę i ponoszą duże koszty, z których może nie zdajecie sobie sprawy albo was to poprostu nie interesuje.[/quote]
[B]snoopy [/B]nie denerwuj się bo tak jak już wcześniej pisałam Litwa, Łotwa i Estonia w ogóle nie wysyłają potwierdzeń na krajówki i co?? Jedziesz 1500 km bez potwierdzenia i nikt nie robi z tego problemu.
Więc nie wiem skąd Twoje oburzenie.

Link to comment
Share on other sites

[B]jagoodko[/B] w sumie masz racje, po co się denerwować :lol: to ma być przyjemny dzień, i napewno będzie ;) tyle że tak jak mówi [B]Alutka [/B]kto nie dostanie zgłoszenia, ten musi wcześniej przyjechać, stać w kolejce i troszeczkę się stresować kiedy i czy dostanie numerek na czas, nie mówie już o przygotowaniu piesia.:roll: Ale to nie ważne , oby pogoda dopisała .... Pozdrawiam i do zobaczenia na wystawie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Snoopy7']A zgłoszenia powinny być wysłane co najmniej dwa tygodnie przed wystawą aby każdy miał pewność i nie denerwował się, bo czasami ludzie jadą przez całą polskę i ponoszą duże koszty, z których może nie zdajecie sobie sprawy albo was to poprostu nie interesuje.[/quote]

Jadąc przez całą Polskę wyjeżdżam odpowiednio wcześniej, bo nie wiem, czy po drodze nie będzie korków, objazdów, nie złapię gumy itp.
Jakie tu ma znaczenie 10 minut stracone w sekretariacie?
I jaka nerwówka, skoro na stronie oddziału jest lista wystawców i można sprawdzić, czy jest się przyjętym?

[B]ZNALEZIONO SZCZENIACZKA[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5472962#post5472962[/URL]

Link to comment
Share on other sites

dla mnie pocieszeniem w tym wszystkim jest takie że to nie tylko do mnie jeszczenie doszło potwierdzenie...ale mam nadzieję na udany dzień bo fajne grono znajomych się wybiera może jutro coś jeszcze dojdzie bo faktem jest żadna przyjemność sterczeć w kolejce po numer startowy...oby prognozy pogody się sprawdziły bo zapowiadają słonko...

Link to comment
Share on other sites

Alutka- widocznie nie wiesz jak wyglada takie przygotowanie wystawy...

Jeśli ktoś próbuje to idzie się dodzwonić i dowiedzieć.

I bardzo dziekuje wszystkim, ktorzy staneli w obronie naszego oddzialu:)

dorota07- na pewn o jestes w takim razie na klubówce, bo bylo to sprawdzane po kilkanascie razy

Snoopy7- czy jesli Ty przeoczylbys termin zgloszenia na interesujaca cie wystawe nie chcialbys, aby przyjeli jeszce twoje zgloszenie? zaloze sie, ze chcialbys... To teraz postaw sie w sytuacji osob, ktore nie zglosily w terminie...

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem zadowolona z pracy oddziału .Tak moim zdaniem to powinnismy sie cieszyc ,ze jest lista wystawcow.Kiedys wogole nic takiego nie istniało i jak sie przypadkiem nie dostało potwierdzenia to sie jechało w ciemno. ;)

Draczyn bedziesz?????Suuuuper w koncu sie poznamy - szkoda ,ze Agamy nie bedzie .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...