Jump to content
Dogomania

Czarny Masaj w NOWYM DOMU!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='Avilia']Wobec tego piątek godzina 10:)
Nie ma problemu.[/QUOTE]
Super, tylko jeszcze muszę zdążyć go zaszczepić na wściekliznę, wiem,że wet z punktu to robi. To konieczne do pociągu... Mam pociąg o 12.25 z Gliwic. Późniejsze są do luftu , bo mogą mieć ok 60 minut opóźnienia( jeżdżą jednym torem po wykolejeniu towarowego). Ten jedzie inną trasą. Muszę zdążyć z Pszczyny.Może udałoby się go zaszczepić zanim dojadę? Ja zapłacę za wykup a szczepienie jest chyba w pakiecie, jeśli nie też oddam. Czy to realne? Każda minuta jest ważna a ja przed Pszczyną muszę być rano w Bielsku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='ewu']Super, tylko jeszcze muszę zdążyć go zaszczepić na wściekliznę, wiem,że wet z punktu to robi. To konieczne do pociągu... Mam pociąg o 12.25 z Gliwic. Późniejsze są do luftu , bo mogą mieć ok 60 minut opóźnienia( jeżdżą jednym torem po wykolejeniu towarowego). Ten jedzie inną trasą. Muszę zdążyć z Pszczyny.Może udałoby się go zaszczepić zanim dojadę? Ja zapłacę za wykup a szczepienie jest chyba w pakiecie, jeśli nie też oddam. Czy to realne? Każda minuta jest ważna a ja przed Pszczyną muszę być rano w Bielsku.[/QUOTE]

Na szczepienie trzeba jechać do weta od Punktu-trzeba mieć przy sobie paragon za wykup.Postaram się z nim podjechać,ale nie obiecuję,bo będę sama;/ Nie wiem też od której ten weterynarz przyjmuje.Postaram się wszystkiego dowiedzieć.
Wieczorem podam wymiary Masaja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Na szczepienie trzeba jechać do weta od Punktu-trzeba mieć przy sobie paragon za wykup.Postaram się z nim podjechać,ale nie obiecuję,bo będę sama;/ Nie wiem też od której ten weterynarz przyjmuje.Postaram się wszystkiego dowiedzieć.
Wieczorem podam wymiary Masaja.[/QUOTE]
Zdzwonię,o się umówimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']Witam,

przepraszam, że tak późno, ale dopiero teraz mam dostęp do netu; to ja czekam tu na wytyczne, widzę p. Basiu, że będzie Pani koło 15 - stej we Wrocławiu;[/QUOTE]
Zobaczę czy zdążę na ten pociąg.Korki bywają po drodze....
Będę w kontakcie , dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam porządne skórzane szelki. Jutro zadzwonię do Avili i ustalimy wszystko dokładnie. W piątek skoro świt wyruszam do Bielska a stamtąd do Pszczyny. Wracamy autem do Gliwic i wyruszam z Masajkiem pociągiem do Wrocławia.
Masjku jeszcze tylko dwie noce w schronie....

Link to comment
Share on other sites

no moja wyprawka dla Masajka ma dojść w piątek, wyciągana smyczka, obroża przeciwpchelną, i przede wszystkim przeciwkleszczową, ma też umówioną na piątek wizytę w salonie na kąpiel i musi być też wizyta u weterynarza, także piątek to będzie dla Masajka dzień pełen wrażeń:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']no moja wyprawka dla Masajka ma dojść w piątek, wyciągana smyczka, obroża przeciwpchelną, i przede wszystkim przeciwkleszczową, ma też umówioną na piątek [B]wizytę w salonie na kąpiel [/B]i musi być też wizyta u weterynarza, także piątek to będzie dla Masajka dzień pełen wrażeń:)[/QUOTE]

O kurczę,on będzie traktowany jak na królewicza przystało;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']no moja wyprawka dla Masajka ma dojść w piątek, wyciągana smyczka, obroża przeciwpchelną, i przede wszystkim przeciwkleszczową, ma też umówioną na piątek wizytę w salonie na kąpiel i musi być też wizyta u weterynarza, także piątek to będzie dla Masajka dzień pełen wrażeń:)[/QUOTE]
Wspaniale:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']no moja wyprawka dla Masajka ma dojść w piątek, wyciągana smyczka, obroża przeciwpchelną, i przede wszystkim przeciwkleszczową, ma też umówioną na piątek wizytę w salonie na kąpiel i musi być też wizyta u weterynarza, także piątek to będzie dla Masajka dzień pełen wrażeń:)[/QUOTE]

Wspaniale. Zabierajcie go stamtąd jak najszybciej - Avilia i Klaudus__ są wspaniałe, ale punkt to smutne miejsce :( Widziałam dzisiaj Masajka. Jeszcze jeden dzień...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']Czy jest ktoś, kto może wie, choć oczywiście zapytam się w piątek lekarza, czy w związku z parwowirozą Kukiego, u Masaja mam najpierw robić test na tę chorobę, czy go po prostu zaszczepić?[/QUOTE]
Nie mam pojęcia....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]
Chyba już za długo one wszystkie są...
Łzy mi się same do oczu cisną na myśl o pożegnaniu...
Chyba się starzeje...[/I][/QUOTE]
Klaudio kochana one jadą do dobrego życia.
[B]Tam gdzie są zaznały miłości tylko dzięki Wam Dziewczyny.[/B]
Szkoda tych pięknych oczu na łzy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...