Jump to content
Dogomania

ON-kowaty Motzart w NOWYM DOMKU :) !!!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='asiuniab']u Michelle04 w opisie jest informacja, że w chwili obecnej ma miejsce tylko w kojcu, ale to chyba też rozwiązanie?[/QUOTE]
Oczywiście, lepsze od Mysłowic. Poza tym darczyńcy powpłacali i będą się dziwic, że Mozatr jeszcze nie w hoteiku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dotychczasowe deklaracje na Mozarta
KRYSTYNA CH. - 150 zł przez 3 miesiące, potem w miarę potrzeb
PAULINA W. - 20 zł stała
JOLANTA W. - 30 zł stała
Monika K. - 25 zł przez 3 miesiące
Monika F. - 20 zł przez 3 miesiące
Marta B - 20 zł stała

Zaraz znajdę deklaracje na Monę

Link to comment
Share on other sites

Deklaracje dla Mony - miała pojechać do ds za 3 mies, wiec dlatego są takie

Jolanta W. - 30 zł stała
Krystyna Ch. - 200 zł przez 3 miesiące, potem w miarę potrzeb
Margherita C. - 50 zł jednorazowo
Maria SZ. - 20 zł do czasu wyjazdu do ds
Olga L. - 30 zł stała
Monika K. - 25 zł stała
Małogrzata K.- Cz. - 40 zł jednorazowo, potem w miarę możliwości
Ewa L. - 10 zł stała
Joanna S. - 100 zł jednorazowo, potem w miarę możliwości.
ja - 20 zł przez 3 miesiące, potem zobaczymy
Karolina K - 50 zł jednorazowo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']To chyba nie ma kompletu stałych? Bo tu dużo jednorazowych.[/QUOTE]

U Mony tak jest, ponieważ miała po 3 mies. jechać do DS pod Warszawą.

Kasia P. z fb zna dobry hotelik koło Wieliczki, mam się powołać na Nią i nie przejmować się oficjalnym cennikiem...
[URL="http://www.hoteljarsa.pl/srodek.php?v=cennik"]http://www.hoteljarsa.pl[/URL]

Zadzwonię potem i wypytam. Dla dużych psiaków kojec, dla małych dom.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z hotelikiem - jest miejsce dla Mozarta - 12 zł za dobę z zarelkiem. Prowadzi go Pani mgr inż. zootechniki. Sama zaszczepi chłopaka / za zwrotem kosztów /.
Pani prosiła, aby nie przywozić w śr i czw, więc chyba pt najlepszy, chyba, że na jutro transprt się znajdzie.

Szukamy transportu PSZCZYNA - WIELICZKA

Link to comment
Share on other sites

Mozart ma w pt zapewniony transport do Wieliczki - zawiozłaby go Bozena K, którą Avilia i Klaudia znają. Bożena może być w punkcie ok. 11.00. Czeka na telefon Avilii w tej sprawie.
Jeśli ma w pt jechać, wyślę pieniazki na wykup. Nie wiem, czy Mozart ma obrożę i smycz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Mozart ma w pt zapewniony transport do Wieliczki - zawiozłaby go Bozena K, którą Avilia i Klaudia znają. Bożena może być w punkcie ok. 11.00. Czeka na telefon Avilii w tej sprawie.
Jeśli ma w pt jechać, wyślę pieniazki na wykup. Nie wiem, czy Mozart ma obrożę i smycz...[/QUOTE]

Jutro będę się kontaktować z Bożeną.
Niestety myliłam się-nie mamy obroży i smyczy dla Mozarta.Została nam sama cienizna,a to duży pies.Musi mieć porządną smycz i obrożę żeby tfu,tfu nie zwiał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Jutro będę się kontaktować z Bożeną.
Niestety myliłam się-nie mamy obroży i smyczy dla Mozarta.Została nam sama cienizna,a to duży pies.Musi mieć porządną smycz i obrożę żeby tfu,tfu nie zwiał.[/QUOTE]

Jutro Świeto i nic się nie kupi, a w pt czasu już nie będzie - Bożenka od rana zajęta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Jutro Świeto i nic się nie kupi, a w pt czasu już nie będzie - Bożenka od rana zajęta...[/QUOTE]

Ale przecież ja jadąc rano do Punktu mogę zjechać po smycz i obrożę.
Kupię na razie za swoje,a potem wkleję pragony bo nie wiem ile mi to wyjdzie.To później przelejesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Ale przecież ja jadąc rano do Punktu mogę zjechać po smycz i obrożę.
Kupię na razie za swoje,a potem wkleję pragony bo nie wiem ile mi to wyjdzie.To później przelejesz.[/QUOTE]

Koniecznie weź paragoon - trzeba na fb wstawić - ja o zrobię. I za wykup z punktu, jeśli da radę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Mozarcie, nie masz powodzenia u Cioteczek - wszystkie skupione wokół wyjazdu Masajka, a Ty osamotniony w w swoim pakowaniu z punktu :([/QUOTE]

To nie do końca tak jest, ja się pomagam Mozartowi pakować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]
Mocuś...
A ja nawet się z Tobą nie pożegnam...
Dopiero teraz sobie to uświadomiłam... :([/I][/QUOTE]


A ja co mam powiedzieć?!To mój Klocuś ukochany;( Ale na szczęście będę miała okazję go pożegnać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...