Jump to content
Dogomania

Mango - chodząca encyklopedia czeka w opolskim schronisku przy Torowej 9


Recommended Posts

Mango ma ok. 3 lata. Z początku uznany za mieszkaniowego, bo nie znał budy. Po taki długim pobycie w schronisku nadaje się już na psa podwórkowego.
Zgadza się z suczkami, zawsze z większymi od siebie siedział w boksie. Jego dwie koleżanki już znalazły dom, a on nadal czeka.
Mango uwielbia aportować, na spacerach spuszczam go ze smyczy, zawsze przychodzi na zawołanie. Jest pojęntym i energicznym psem, nie nadaje się na kanapę. Kocha mizianie i towarzystwo człowieka.
Jak w temacie - uważam go za chodzącą encyklopedię, którą można różnorako edytować.
20 marca wrócił po tygodniu w nowym domu - wspinał się po siatce ogrodzeniowej jak kot. A kotów -delikatnie mówiąc- nie lubi. Myślę jednak, że przy odrobinie wytrwałości i chęci współpracy z nim, odpowiedzialny człowiek jest w stanie stworzyć z nim niepowtarzalną więź i zyskać w nim przyjaciela na lata. Mango potrzebuje rozważnego opiekuna, który wskaże mu miejsce w stadzie. Nie nadaje się na kanapę, zwłaszcza, że zgromadził spory nadmiar tłuszczu tej zimy :)
Mango jest odrobaczony, zaszczepiony i wysterylizowany.
Do adopcji w Opolskim schronisku dla bezdomnych zwierząt
ul. Torowa 9
45-073 Opole
tel. 77 4545902

oto Mangus w całej swej pięknej okazałości :)

[video=youtube;vl1BLcQXn6A]http://www.youtube.com/watch?v=vl1BLcQXn6A&feature=context&context=G24c2690AUAAAAAAAIAA[/video]

[IMG]http://wstaw.org/m/2012/03/23/Zdjęcie1149.jpg[/IMG]

Edited by Dol Blathanna
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Przedstawiam kilka zdjęć Mango i Luny :)
Luna dzisiaj została adoptowana :)[/B]
[IMG]http://i44.tinypic.com/21b82z4.jpg[/IMG]

[IMG]http://i40.tinypic.com/34fk8lf.jpg[/IMG]

[IMG]http://i39.tinypic.com/nx9mrs.jpg[/IMG]

[IMG]http://i41.tinypic.com/2wf5ts6.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/34fgoyf.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelinaaa'][B]Przedstawiam kilka zdjęć Mango i Luny :)
Luna dzisiaj została adoptowana :)[/B]
[IMG]http://i44.tinypic.com/21b82z4.jpg[/IMG]

[IMG]http://i40.tinypic.com/34fk8lf.jpg[/IMG]

[IMG]http://i39.tinypic.com/nx9mrs.jpg[/IMG]

[IMG]http://i41.tinypic.com/2wf5ts6.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/34fgoyf.jpg[/IMG][/QUOTE]

Ajj mango :D A ciocia Madzia jak tam zdjęcia robi dla luny które miały iść na ogłoszenia ale nie trzeba było bo chwilę po spacerze sunia pojechała do domku :) Ze swojej strony mogę dodać że Mango jest cudownym psiakiem pięknie chodzi na smyczy w porównaniu do Luny (parowóz) :D Myślę że dla niedoświadczonej osoby też byłby dobry jest świetny :) Czekam na zdjęcia od Madzi te w wodzie :)

Link to comment
Share on other sites

Nie manga nie spuszczałyśmy ale były biegi także nie było źle. Pani która ją adoptowała wydawała się miła i przyjechała z drugim psiakiem sprawdzić czy nie będzie spięć na szczęście nie było i sunia pojechała także się nie nacieszyłam Luną :) Wgl dzisiaj poszło kilka psiaków do adopcji widziałam też małżeństwo które chyba chciało Guciego adoptować tylko że jak odprowadzałyśmy psy do boksów to jedna pani stwierdziła że jest on nieadopcyjny.

Link to comment
Share on other sites

Wraz z Ewelinaaa i jeszcze jedną Madzią nie ma jej na wątku wyprowadziłyśmy 8 psów : Filon, Luna ( adoptowana), Mango, Morsię i jej koleżankę z boksu drupiego, aksela i tego 3 psiaka z ich boksu. A wrażenia te 8 psiaków były cudne w sumie od już do adopcji nawet dla osoby która miała by 1 raz psa w życiu, blind spokojny piękny dostojny psiak czeka, lola też miła kontaktowa, taco również bardzo miły, inga i koka przez kraty wydawały się również miłe, misiek ten husky straszny pieszczoch z niego :). A teraz ta druga strona : firek Gucio i taki czarny pies chyba czarek powiem Wam że bałam się przejść obok ich boksu rzucały się do krat z zębami także jak dla mnie na razie to one nie są adopcyjne jedynie dla znawców rasy.

Link to comment
Share on other sites

Vernona tego psa mix husky nie zauważyłam w schronisku oo i thomas dla mnie pies również bardzo nieufny takie się miało wrażenie że nie wiadomo co zaraz zrobi także również od niego trzymałam się z daleka, sten dalej jest w boksach Rolf wydawał się zrównoważony i sympatyczny a tarzan jest przepiękny :) W schronie jest nowa benka wgl nie wychodziła z budy widać jest przystraszona i kilka nowych owczarków na kwarantannie

Link to comment
Share on other sites

Koleżanka Morsi to Aspa, a Gucio nie jest taki zły, Czarek jest b.fajny, przypadł mi do gustu. Drupi siedzi z Kazanem i Pati, ale ten Kazan podobny do Aksla. Tak bynajmniej było w środę :) Co do Thomasa to on tylko się taki wydaje, a tak naprawdę to jest mega miśkiem i jak się upomina smakołyków:)

Link to comment
Share on other sites

no powiem ci że ja dzisiaj miałam 1 dzień wolny od początku roku tak to nawet nie mam gdzie pojechać w schronie dopiero pewnie będę w połowie kwietnia ;/ no chyba że uda się szybciej w co wątpię albo będę 1 kwietnia bo wtedy będzie Pani kierownik i przeprowadzi z nami część formalną przyjęcia na wolontariat :)

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia, może nie chcą ryzykować.. Gucio ma swojego "Pana", który wychodzi z nim na spacery i Gucio bardzo go słucha. Czytałam, że jakby mógł to by go adoptował, tyle ze ma mieszkanie... A to dla Gucia nie za dobre. Może coś się ruszyło i jednak....? Nie zapeszajmy:)

Link to comment
Share on other sites

No , przestań.Gucio rzucał ci się do krat? Kiedy? Przechodziłyśmy obok niego i był spokojny jak aniołek. Po za tym jeszcze nigdy nie zaobserwowałam u niego takiego zachowania.Chyba, że jest jeszcze inny Gucio w schronisku. ;) Czego nie można powiedzieć o Firku, bo to inna sprawa. :)
I jeszcze Czarek. Ja go uwielbiam, jak wsadzam do niego ręce żeby go pogłasakać , to wylizuje je cały czas ;p

Link to comment
Share on other sites

No, Gucio nie mógł się rzucać, chyba, że się szło z innym psem, to ewentualnie. Zawsze go chwilę miziam przez kraty. Ale te dwa obok są dosyć kratolubne :)
A Taco z kimś siedział?? Ostatnio w środę był sam, w ogóle - nigdy nie widziałam, żeby miał kompana. Choć sprawdzałam go ostatnio na koty - ma je w nosie, także możnaby go ogłosić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
  • Create New...