Jump to content
Dogomania

Lenka i jej dzieciaki - już wszyscy w nowych, kochających domkach :) HURRA!!!


Akrum

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

dług za Lenkę po raz kolejny się zmniejszył dzięki wpłatom:
Romka - 160 zł (za robienie ogłoszeń)
MYSIA_ - 7 zł (za robienie ogłoszeń)

ślicznie cioteczkom dziękuję :multi::multi::loveu::loveu:

Aktualnie dług zmniejszył się do kwoty: - 477,42 zł

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dług za Lenkę znów się zmniejszył dzięki wpłatom:

obraczus87 - 15 zł (za robienie ogłoszeń)
Pyrdka ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231119-Lenkowy-Bazarek-do-05-09-2012-godz-21-00"]bazarek[/URL]) - 100 zł
Akrum ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231049-LETNI-BAZAREK-MISZ-MASZ-do-03-09-12-g-23-00?p=19555874#post19555874"]bazarek[/URL]) - 157 zł

Aktualnie dług zmniejszył się do kwoty: [SIZE=4][B]- [U]205,42 zł[/U][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej kulotko :)

Lenka i wariat?? jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić ;) ona taka spokojna była u mnie, taka subtelna, przepraszam że żyje...

często Was wspominamy z Łukaszem i powiedział, że jak tylko się na dobre wykuruje, to Was odwiedzimy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='agairiki']Mam dobrą wiadomość- zgłosiła się do mnie jedna pani abym wystawiła jej psa na rzecz Lenki! :) Nie mam pojęcia ile ta pani będzie w stanie zapłacić, wyślę je listem po 18.08, gdyż od razu dzień po wystawie wyjeżdżam na obóz :) Proszę tylko o dane w PW :)[/QUOTE]

Mam takie pytanie, bo 18.08 już dawno minął, a do Stowarzyszenia nic listem nie dotarło ... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']Mam takie pytanie, bo 18.08 już dawno minął, a do Stowarzyszenia nic listem nie dotarło ... :([/QUOTE]

Ja dostałam wiadomość, że Pani na wystawie dała na Lenkę 20zł. Zresztą sama zobacz- wiadomość z 17.09.2012

[QUOTE]Bardzo przepraszam, że pisze dopiero teraz, ale nie miałam dostępu do komputera! Na wystawie w Chojnicach pani dała mi 20 zł, wyślę je koniec tego mięsiąca/początek października! Pozdrawiam i przepraszam![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...