Jump to content
Dogomania

V ZLOT DOGOMANIAKÓW Morsko 2007


Agga

Recommended Posts

[SIZE=3][COLOR=Red]Zgodnie z zapowiedzią zamykamy listę zamówień na koszulki zlotowe![/COLOR] [/SIZE]

Proszę o [b]NIE DOKONYWANIE[/b] dalszych wpłat na koszulki. Koszulki zostaną zrobione do końca tego tygodnia. W przeciągu przyszłego tygodnia zostaną przekazane do osoby, która jedzie na zlot i je Wam dostarczy :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mrowa23']taki jest plan z mojej strony ale czy wyjdzie to zalezy od misia- osoby ktore byly na spacerze w poznaniu wiedz chyba co mam na mysli:roll: :evil_lol:[/quote]

Będzie dobrze;) nie było przecież tragicznie, chłopak się tylko troszkę zapomniał;)
Dla mnie najważniejsze,że nasi chłopcy sie polubili bo wiem,że Astorek raczej nic mojemu nie zrobi;)

Link to comment
Share on other sites

dlatego misiu dostal nowa obrozke...cioteczka Casia i figa polecila nam obrozke i dzisiaj pierwsza przymiarka:razz: jezeli nie bedzie za duzo takich rozmiarowo jak on psow to misiu bedzie grzeczny, no chyba ze tak jak wtedy stwierdzi ze musze rzucic palenie i postanowi przywitac sie z podchodzacym psiakiem szybciej niz ja zdolalam odpalic papierosa:lol:

Link to comment
Share on other sites

Koszulki zlotowe gotowe. We wtorek przekażę je @bigosowi, by trafiły w ręce Forumowiczki, która jedzie na zlot :)

Ponieważ w hurtowni były przejściowe kłopoty z dostawami koszulek, koszulki kolorowe (czarna i niebieska) będą odrobinę większe niż podaje to tabelka rozmiarowa. Nie było by już czasu na oczekiwanie na nową dostawę... Mam jednak nadzieję, że nie będzie to problemem i koszulki będą się dobrze nosiły :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Peter Beny']Kochane jestem do dyspozycji , mam do Zawiercia 15 km :evil_lol: Proszę o nfo na tel (nie podam ma go Dorothy) i na gg 1592079 ( pisać ) Mam kombi duże i za darmo mogę podrzucić
do Morska :loveu:[/quote]

Ooo ja chętnie skorzystam;) Dwie osoby plus szczeniak:evil_lol:

Casia_i_Figa swietny pomysł:cool3: Pogadam z Mrówka czy by miała miejsce na dwa plecaki;)bo wtedy by sie lepiej podrozowalo z psem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Ooo ja chętnie skorzystam;) Dwie osoby plus szczeniak:evil_lol:

Casia_i_Figa swietny pomysł:cool3: Pogadam z Mrówka czy by miała miejsce na dwa plecaki;)bo wtedy by sie lepiej podrozowalo z psem ;)[/quote]

No to czekam na info kiedy w Zawierciu będziecie :lol: Telefon wysyłam na PW.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=DarkGreen]Kochani ja wiem, że jest jeszcze troszkę czasu.
Ekipa, która jedzie SZCZECIN, KONIN do POZNANIA przez WROCŁAW, OPOLE o której będziecie w Zawierciu?Pamięta ktoś o której godzinie w zeszłym roku jechaliście?

Znalazłam takie pociągi:

Dla tych co jadą z[COLOR=Red] Poznania [/COLOR]troszkę inna drogą ale za to prosto do [COLOR=Red]Zawiercia[/COLOR]:
Wyjazd z Poznania o 7:58 - przyjazd do Zawiercia o 13:43.

Pociąg jedzie troszkę okrężną drogą.

Dla tych co jadą ze[COLOR=Red] SZCZECINA[/COLOR] przez POZNAŃ, WROCŁAW, OPOLE do [COLOR=Red]KATOWIC[/COLOR]:
Wyjazd z SZCZECINA: 8:04
Przyjazd do POZNANIA: 10:38 wyjazd 10:43
Przyjazd do WROCŁAWIA:13:01 wyjazd 13:17
Przyjazd do OPOLA: 14:18 wyjazd: 14:21
Przyjazd do KATOWIC: 15:58

Z [COLOR=Red]KATOWIC[/COLOR] do [COLOR=Red]ZAWIERCIA[/COLOR]:
Wyjazd 16:20 przyjazd do ZAWIERCIA: 17:07

lub

Z[COLOR=Red] POZNANIA[/COLOR] do [COLOR=Red]KATOWIC[/COLOR]:
Wyjazd z POZNANIA: 7:30
Przyjazd do WROCŁAWIA: 9:58 wyjazd: 10:01
Przyjazd do OPOLA:11:03 wyjazd: 11:04
Przyjazd do KATOWIC: 12:43

Z KATOWIC do ZAWIERCIA:
Wyjazd :13:35 przyjazd do ZAWIERCIA:14:33


[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Dla psów które lubią sobie ustawić inne na dzieńdobry proponuje zabrać kagańce.Psy nie zrobią sobie krzywdy ,a ustalą kto ważniejszy.
Żeby nie było znów kłopotów ze znalezieniem weta który potrafi zszyć ucho.[/QUOTE]

możesz mi napisać co masz na myśli pisząc "ustalą kto ważniejszy" i "ustawiać",przecież to normalne że jak ktoś ma agresywnego psa(badź nie potrafi go odwołać kiedy zaczyna sie wkurzać) to nie puści go żeby sobie ustawiał inne zwierzęta-no chyba że taki ktoś lubi płacić za leczenie poturbowanego zwierzaka badź chcę płacić odszkodowanie.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że zmiana w ostatniej chwili,ale my jednak jedziemy:roll:

Jeśli możemy prosimy o wpisanie:
Anecioreczek+ZonKone+1/2 psy=namiot


Kto jedzie tym?
[B][COLOR=DarkGreen][quote]Z KATOWIC do ZAWIERCIA:
Wyjazd :13:35 przyjazd do ZAWIERCIA:14:33[/quote][/COLOR][/B]Bo my to z przewodnikiem musimy:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...