Jump to content
Dogomania

V ZLOT DOGOMANIAKÓW Morsko 2007


Agga

Recommended Posts

[quote name='Diana14']mrówa w międzyczasie zaklepała sobie 2 duże u mnie na pw. Na zlocie raczej mnie nie będzie. Wysyłam je na podany adres w kopertach ( z bąbelkami:cool3: ).
Anastacia a jakiego masz psiaka? Może wystarczyłaby mu mała chustka?[/QUOTE]


ale czy to znaczy ze dla mnie jeszcze starczyło czy bede musiała Mrówie zakosić jedną :mad: ??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anastacia'][COLOR=magenta]A nie będzie wogóle już tych chust???:-( [/COLOR][/quote]

To sa ostatki które mi zostaly po akcji z przed kilku lat. Jak ktoś inny się za to zabierze to pewnie chusty będa, ale ja nie mam zamiaru.

Casia to znaczy, że mrówa chce dwie więc zostaje jedna duża i jedna mała. Bijta się:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']To sa ostatki które mi zostaly po akcji z przed kilku lat. Jak ktoś inny się za to zabierze to pewnie chusty będa, ale ja nie mam zamiaru.

Casia to znaczy, że mrówa chce dwie więc zostaje jedna duża i jedna mała. Bijta się:eviltong:[/quote]
Ja chcę, ja chcę! :) Małą bym prosiła, plamka mi nie przeszkadza :D

A co do nowej edycji, to mówiłam na początku że mogłabym się tym zająć, ale najpierw zobaczę jakie będą koszty, rozeznam się gdzie najtaniej kupić materiał/gotowe chusty, gdzie najtaniej jest sitodruk itp itd. Tylko tyle, że Diana14 własnoręcznie je szyła, za co szczerze podziwiam, a jeśli miałabym to wszystko zorganizować to preferuję jednak gotowy produkt, chociaż jeśli nie będzie ich dużo to mogę się ewentualnie jeszcze zastanowić. Byłabym też wdzięczna, jeśli ktoś zorientowany mógłby mi podać wymiary tych chust (małych i dużych).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']To sa ostatki które mi zostaly po akcji z przed kilku lat. Jak ktoś inny się za to zabierze to pewnie chusty będa, ale ja nie mam zamiaru.

Casia to znaczy, że mrówa chce dwie więc zostaje jedna duża i jedna mała. Bijta się:eviltong:[/quote]


[COLOR=magenta][B]Ja biorę tą dużą o ile się da:mad: a jak nie to niestety małą:-([/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff00ff]Do kiedy wpłata??:razz: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, uzgodnijcie ze sobą, moze mrówce wystarczy jedna chustka, to wystarczyłoby dla Casi i dla anastaci jeszcze.
mrówka może tak być?
nuuska plamka jest nieduża, nie z mojej winy bo powstała podczas robienia nadruku.
To poproszę Wasze dane na pw i tam podam Wam swoje.
Buźka i już się nie bijta:eviltong:

A tak się zastanawiam nad tym zlotem jeszcze...tylko ja bym musiała zapewne z trójcą świetą przyjechać czyt. 3 psami. Nie wiem czy by to pociagiem wypaliło:diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Napisalam do mrówy pw żeby się zrzekła jednej chustki coby wojny nie bylo.

nuuska ja te chusty pomierze jak tylko miarke jaką znajde:evil_lol:[/QUOTE]


Ja nie wiem czy Mrówa sie zrzeknie-przeciez ona ma dwójke (psich)dzieci :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casia_i_Figa']mam pit bullke i amstaffa-na zlot jedzie ze mna pitka :diabloti: :cool3:


Ps.Czarna(Figa-pitbullka) nie zjada zwierzat jezeli one nie chcą zjeść jej :eviltong:[/quote]

Moja tez raczej nie zjada zwierząt jezeli one jej nie chcą zjeść-ale kazdej suczki nienawidzi.Z pieskami niektórymi to sie bawi-nawet z małym yorkiem Toffikiem:D
A ja bede ze swoją suczą;-) I sucz zwie sie Vega:D

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=magenta]a ja się nie kłócę:eviltong: Dawać tę chustę:diabloti: :angryy: :mad: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff00ff]bo jak nie to na gołe klaty :cool3: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff00ff]naprawdę mi ZALEŻY, ale przepraszam z góry za najście:eviltong: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ohoho, jutro będę dzwonić żeby dowiedzieć się ile będzie kosztował sitodruk i zorientuję się też w cenach materiału (tzn już conieco się orientowałam, ale chciałabym najpierw znać rozmiar przykładowej chusty, żeby móc wyliczyć koszty :) )

Link to comment
Share on other sites

buehehe:D
nie no dwojke dzieci mam...troche glupio bedzie jak bede miala im wymiennie zakladac chuste;P no ale skoro nawet ma byc napsac na mnie ze strony cioteczki casi to ewentualnie dla czarnej moge odstapic od jednej chusty...ale za to chce miec pelne info czy dla synka wowcza da sie zrobic czerwona chuste :P niebieska bedzie w takim ukladzie dla coroki bo ona w niebieskim bedzie chodzila kompleciku a syn niech w czerwieni chodzi:P jak nie bedie czerwieni to poszczuje konmi bojowymi :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...