Jump to content
Dogomania

V ZLOT DOGOMANIAKÓW Morsko 2007


Agga

Recommended Posts

[quote name='efra-husky']Zarezerwowałam póki co dwa domki
- jeden domek dla mrówa23 + tz + casia i figa
- drugi domek dla asia_pie + Bogarka + ja ;)

Czekam na resztę chętnych[/quote]
Asia_pie, moge sie zapytac z jakimi psami bedziesz? Tak z ciekawosci tylko

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oczywiście, że można.
Niestety będę tylko z jednym, bo kochany Koraduń zginął 8 marca potrącony przez samochód. :-( :-( :-(
Będę z Ginger, czyli moją cocker spanielką.
Ona jest łagodna dla ludzi i psów, nigdy sama nie zaczepia, warczy tylko jak się broni. Dużych psów boi się na poczatku, bo ją kiedyś dziabnął taki jeden owczarkopodobny, ale dosc szybko się przyzwyczaja.
Jak jej sie jakiś nie podoba, to po prostu się nie zbliża, ale sama nie atakuje.
Nie wiem co jeszcze chciałabyś wiedziec. Pytaj, jak chcesz.
No i możesz coś napisac o swoim piesku. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia_pie']Kara_TC szkoda, że nie weźmiesz Sharon, bo z niej to w połowie spanielka jest. :cool3:[/quote]
Chciałam ją wziąść lecz ona ma chorobe lokomocyjna, nie wysiedziala tyle czasu w pociagu, ustawiala by wszystkie psy,i jakby gdzies tam za tropem pobiegla to nieciekawie bylo,i poprostu ona sie nie nadaje;) A,ze polowie spanielka z niej to fakt;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Ja jestem tym ludkiem co robił chusty i byly one z nadrukiem. Notabene kilka sztuk jeszcze mam ale chetnych brak.[/quote]

A co top za chusty masz Diana? To te niebieskie?
I jaki jest ich koszt? Bo może się skuszę. :cool3:


[quote name='KaRa_TC']Chciałam ją wziąść lecz ona ma chorobe lokomocyjna, nie wysiedziala tyle czasu w pociagu, ustawiala by wszystkie psy,i jakby gdzies tam za tropem pobiegla to nieciekawie bylo,i poprostu ona sie nie nadaje;) A,ze polowie spanielka z niej to fakt;)[/quote]

No trudno, bedę musiała się zadowolic Twoją czekoladką Deltą i blondyneczką Erią. :lol:

Link to comment
Share on other sites

:cool3: [quote name='Dada']emdziolek:
hihi, też mam taką nadzieję! Ciekawe, czy będzie wojna między Twoją amstaffką, a Sarą, ona się panicznie boi psów tej rasy, ale nie pewnie szybko zauważy, że to nie straszna koleżana z sąsiedztwa [B]i może się zprzyjaźnią[/B] :razz:[/quote]

Oj kochana moja, nie wiem jak to będzie:P moja będzie chciała wam wszystkie psy pozjadac:shake: :eviltong:
Co za diabeł mi sie trafił w tym psie:roll: :P
chociaż wczoraj stał sie cud!! Poszłam z nią do lasu pobiegac, ona była bez smyczy i kagańca i podbiegł do niej jakis mały kundelek a ona:-o ...
ZACZEŁA SIE Z NIM BAWIC:multi: normalnie nie wiem jaki anioł na nią ręke położył ale pierwszy raz nie rzuciła sie na nieznajomego psa:eviltong:

A co do tych chust- jakiego koloru one??:D bo moze ja dla swojej suczy kupiłabym taką chustę:cool3: a no i jakiej wielkości mniejwiecej? Bo ja mam taką chusteczke dla mojej suczy z ,,Mój pies" i jest na nią wsam raz;-) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek']:cool3:

Oj kochana moja, nie wiem jak to będzie:P moja będzie chciała wam wszystkie psy pozjadac:shake: :eviltong:
Co za diabeł mi sie trafił w tym psie:roll: :P
chociaż wczoraj stał sie cud!! Poszłam z nią do lasu pobiegac, [B]ona była bez smyczy i kagańca[/B] i podbiegł do niej jakis mały kundelek a ona:-o ...
ZACZEŁA SIE Z NIM BAWIC:multi: normalnie nie wiem jaki anioł na nią ręke położył [B]ale pierwszy raz nie rzuciła sie na nieznajomego psa[/B]:eviltong:

A co do tych chust- jakiego koloru one??:D bo moze ja dla swojej suczy kupiłabym taką chustę:cool3: a no i jakiej wielkości mniejwiecej? Bo ja mam taką chusteczke dla mojej suczy z ,,Mój pies" i jest na nią wsam raz;-) :lol:[/quote]
Hej!

Masz sukę która rzuca sie na każdego psa i puszczasz ja luzem?:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!

Masz sukę która rzuca sie na każdego psa i puszczasz ja luzem?:-o[/quote]

Byłysmy w środku lasu na jednym z największych zadupi w Suwałkach, praktycznie nikt tam nie chodzi, no ale jednak jakis bezpański piesek tam łaził;-)
Nie na wszystkie sie rzuca-jak któryś jej przypadnie do gustu chociaz to sie rzadko zdarza to trudno ja od zabawy odciągnąc:P

Link to comment
Share on other sites

hihihi
mozliwe ze przyjedzie ze mna jeszcze jedna osoba:D.Spora lista:eviltong: .Jak to jest z tymi rozmiarami bo tyż nie moge sie połapac.Rok temu S było duuze:D.Mam nadzieje ze uda mi sie z wami byc w tym roku.A co do chust,hihi ja kupiłam od diany14 i mi sie podoba.

[COLOR=red]C*H*U*S*T*A*[/COLOR]
[URL]http://img404.imageshack.us/img404/2302/img0595tw7.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalinaM']hihihi
mozliwe ze przyjedzie ze mna jeszcze jedna osoba:D.Spora lista:eviltong: .Jak to jest z tymi rozmiarami bo tyż nie moge sie połapac.Rok temu S było duuze:D.Mam nadzieje ze uda mi sie z wami byc w tym roku.A co do chust,hihi ja kupiłam od diany14 i mi sie podoba.

[COLOR=red]C*H*U*S*T*A*[/COLOR]
[URL]http://img404.imageshack.us/img404/2302/img0595tw7.jpg[/URL][/quote


[B][COLOR=magenta]A w jakiej cenie ta śliczna chusta?? i jakie kolorki??:cool1: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalinaM']Nie pametam dokladnie ile kosztowala ale chyba cok ok 15zl-20.Są tylko niebieskie.Diana14 pisala ze jej jeszcze chustki zostaly tak wiec mozna kupic.[/quote]


[COLOR=magenta][/COLOR]
[B][COLOR=magenta]To super!!!!:sweetCyb: :Cool!: I dziękuję :buzi: Mam nadzieję, że po mojej wypłatce jeszcze będą :razz::eviltong: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Mam trzy duże chusty i jedną małą (z tym, ze jest na niej plamka). Wieczorem je pomierze po raz setny to Wam napisze:eviltong: Wszystkie były po 15 zł z wliczonym już kosztem przesyłki.[/QUOTE]


Poprosze 1duzą-jeżeli będziesz na zlocie to ja odbiore osobiście :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']mrówa w międzyczasie zaklepała sobie 2 duże u mnie na pw. Na zlocie raczej mnie nie będzie. Wysyłam je na podany adres w kopertach ( z bąbelkami:cool3: ).
Anastacia a jakiego masz psiaka? Może wystarczyłaby mu mała chustka?[/quote]


[COLOR=magenta]A nie będzie wogóle już tych chust???:-( [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...