Jump to content
Dogomania

V ZLOT DOGOMANIAKÓW Morsko 2007


Agga

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiunia']Hej!

Mozesz spac w przedsionku:evil_lol:Tofika oczywiscie biore:loveu:[/QUOTE]

My niestety jestesmy razem w zestawie i nigdy sie nie rozstajemy :P
Twoja propozycja nam nie odpowiada, wiec pojdziemy do oleczka :eviltong:
On przynajmniej nas przytuli :D

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][quote name='PaYooK'][B]ELO!!![/B]


[B]hmmm na zlot sie pisze jak zawsze namiot...[/B]

[B]moge sie zajac organizacja zlotu tylko po doswiadczeniach zeszlorocznych mam takie uwagi o ktorych napisze pozniej jesli mi powiezycie organizacje [/B]

[B]pozdro![/B]
[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]Zaraz dopisze Ciebie.Jesli masz ochote to organizacja jest Twoja. Masz już wprawe. Poprostu musisz prowadzić wszystko dokładnie. Wzeszłym roku uratowałam sytuacje bo to ja miałam liste. Na wszelki wypadek w tym roku też ją będe miała. [/COLOR][/B]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myszol88']Elo!
Możecie mnie troszkę poinformować co i jak? Bo nic nie wiem o zlocie i nigdy na nim nie byłam :eviltong:
Jakie są koszty namiocik a domek? Co trzeba ze sobą wziąć? Czym dojeżdżacie do Morska? Chyba pociągiem tak? Jejku tyle pytań mam :eviltong:
pozdrawiam[/quote]
Hej!

Wszystkie informacje znajdziesz na pierwszej stronie;)
[COLOR=darkgreen][INDENT][B]Domek kempingowy "Brda" na pięć osób. Cena za dobę 130 zł + energia.[/B][/INDENT][INDENT][B]Rozbicie namiotu koło domku w cenie 8 zł za osobę na dobę.
[/B]

[COLOR=Black]Do Zawiercia dojezdzamy pociagiem(z Katowic,gdzie jest "zbiorka"),a nastepnie do Morska to roznie;)

Co do tego co zabrac-hmm jak najmniej zeby nie trzeba bylo duzo nosic:eviltong:
[/COLOR][/INDENT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!

Wszystkie informacje znajdziesz na pierwszej stronie;)
[COLOR=darkgreen][INDENT][B]Domek kempingowy "Brda" na pięć osób. Cena za dobę 130 zł + energia.[/B][/INDENT][/COLOR][/quote]

Ojejku to znaczy, że za 5 dni zapłacić trzeba 5x130zł = 650zł??? Czy jeśli w domku będzie 5 osób to koszty dzielą się na 5 osób? Przepraszam, że pytam, ale nie mam w tych sprawach w ogóle pojęcia :oops:
Chciałabym jechać, ale chyba taniej byłoby śpiochać w namiocie ;) tylko muszę jakiś kupić :eviltong:
Hej a jak się ma podróż z psem w pociągu? Płaci się stawkę jak za osobę?
Strasznie chciałabym tam pojechać z Danuśką :lol: czy jest już jakiś teoretyczny termin?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...