Jump to content
Dogomania

V ZLOT DOGOMANIAKÓW Morsko 2007


Agga

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='IgUsIoLeK']Ułaaa! :( ja już nie mogę się zapisać.. a chcial;abym jechac :( trudno..:-(:-(:-(:-([/QUOTE]


Im nas więcej bedziej tym weselej :evil_lol: ,a zgłosić sie można cały czas i nic tylko w sierpniu jechac :multi:


Ps. wczoraj przycisnełam szefa i dał mi urlop od 11 sierpnia na 2tyg :crazyeye: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Indigo][B]No to JAK BYM Pojechała z siostrą To ile by nas to kosztowało jeżeli chcaiłybyśmy nocowac w namiocie?

PS. Jak mielibyśmy dotrzeć do MORSKA?
każdy osobno? czy określonym autokarem ?

Proszę napisać mi całkowite koszta wyjazdu ? Z góry dzięk's ;] :):)
[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

kazdy dojezdza jak tylko da rade pociagi samochody jakktos sieuprze to nawet rowerem moze;) koszt wynosi za dwie osoby 20 zl na dobe czyli 10zl/os i pytanie czy na 5 czy ile dni byscie przyjechaly, jak na 5 to wyszloby 100 zl za namiot za dwie osoby :)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]Jedziemy tam na 5 dni, nocleg kosztuje w namiocie 10zł/dobe/osobę[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Tak też 50 zł. od osoby na 5 dni[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]50x2=100zł za 2 osoby[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]+przejazd[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkorange]Kazdy przyjeżdża na własną ręke przewaznie pociagiem:)lub samochodem[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkorange]A skąd jestes???[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek_Zabrze'][B][COLOR=darkorange]Jedziemy tam na 5 dni, nocleg kosztuje w namiocie 10zł/dobe/osobę[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Tak też 50 zł. od osoby na 5 dni[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]50x2=100zł za 2 osoby[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]+przejazd[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkorange]Kazdy przyjeżdża na własną ręke przewaznie pociagiem:)lub samochodem[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkorange]A skąd jestes???[/COLOR][/B][/quote]

ja z suwałk... to troszke kawałek.. ;] ale postaram sie przybyć ;]:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Dobra misiaki czyli ustalone, ze jedna duża dla mrówy, jedna dla Casi i jedna dla anastaci. Mała chustka dla nuuski. Na pw prosze dane mi wysylać bo będę lać:mad: :lol:

Anecioreczek nie płackaj;) My tu tylko żartujemy:cool3:[/quote]


[B][COLOR=magenta]Ja już dałam i sorry, że tak późno:roll: a wszyscy będą mieli chustę??:angryy: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apbt_sól']Kurcze ale Wam zazdroszcze....
Niestety moge sobie pomazyc o zlocie :(

Z moja bestia to w schronie przeciwbombowym.. musiałabym mieszkać :( ,, no nic ciocia Casia i ciosia mrówa beda sie za mnie bawiły ;)[/quote]


[B][COLOR=magenta]Hej myszko, nie smutaj, bo i ja zacznę smutac:-( ja nie mam wogóle pieska, więc także mogę pomarzyc o zlocie...:-( Wiem, że pewnie ciężko Tobie z tym, ale nie mogąc miec WOGÓLE pieska, też nie jest radosne...:-( Może z czasem wam się uda;) [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IgUsIoLeK'][SIZE=3][COLOR=darkorchid][B]ale.. przecież na zlot można jechać bez pieska ;] ... ja też nie mam psa.. i MOŻE pojadę... ;]:razz::razz::p[/B][/COLOR][/SIZE]
[/quote]

[B][COLOR=magenta]O jak miło, że nie jestem sama:multi: :Rose:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff00ff]Pojechałabym, ale jestem spłukana, no i nie ma kto mnie zawieśc, pewnie u mnie nie będzie chciało się nikomu tyłka ruszyc, by mnie zawieśc. Pujdę sobie na wystawę w czerwcu, jak będzie u mnie w mieście:eviltong: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff00ff]A kto wie ile wstęp na wystawę, jeśli chce się byc tylko oglądającym?? :hmmmm: i gdzie zapisy??:p [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']ja chetnie wykorzystam ludzi bez psa:D zeby zmeczyc mojego konia to potrzeba na prawde duzo lapek :D
pytanie glupie ale wazne dla mnie czy wejscie do domkow jest po schodach?:>jezlei tak to jakich? pelnych czy takich deskach?:>[/quote]
Hej!

Do samego domku sa schodniybetonowe,natomiast w domku to jak dla mnie rzeznia:shake:pod kątem, z deseki jakies takie wogole dziwne:roll:Moja suka sobie o mało łap nie połamała,dlatego proponuje "zarezerwowac "parter;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...