Jump to content
Dogomania

Angielski czy walijski?


leukonoe

Recommended Posts

Witam wszystkich wlascicieli springerow. Od kilku miesiecy mysle nad zakupem nowego psa (niestety poprzedni mnie opuscil jakis czas temu). Podobaja mi sie bardzo springery i mysle, ze to pies odpowiedni dla mnie. Nie moge sie jednak zdecydowac: angielski czy walijski? Oba mi sie rzecz jasna podobaja, czy ktos wie jakie sa miedzy nimi roznice w charakterze? Czy maja podobne wymagania? Dziekuje, jesli ktos mi odpowie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Z tego co się orienutuję rasy te mają bardzo podobne wymagania. A charakter wynika w większości z indywidualnego charakteru psa, tak jest w praktyce:)

Jako właścicielka Springera mogę Ci powiedzieć, że psy tej rasy wymagają na prawdę dużo uwagi, codzienne spacery to konieczność inaczej pies sam sobie znajdzie rozrywkę. Pielęgnacja też jest dosyć absorbująca. Jednak jeżeli jesteś zdeterminowana to pozostaje mi tylko życzyć Ci powodzenia w wychowywaniu szczeniaka:)

PS. Myślę że powinnaś poczytać trochę w internecie o tych dwóch rasach, a znajdziesz bardziej szczegółowe informacje:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...