Jump to content
Dogomania

Blind- niewidomy, chudziutki, porzucony ...


dexterka

Recommended Posts

wczoraj Madziek odwiedziła Bladego:) i tak o nim pisze:
Blady to niesamowity miziak i tulak tylko by sie glasial i przytulal, wlazl opiekunowi na kolanka


juz bardzo dobrze zna teren, reaguje na "uwaga schody nie trzeba juz jego tak bardzopilnowac, bo sam sie pilnuje czlowieka


niestety wymiotuje po jedzeniu:( Trzeba bedzie go zabrać do weterynarza

Edited by dexterka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Blady, który wcześniej reagował agresją lękową na inne psy, teraz wesoło się z nimi bawi i bryka :-) a to wszystko dzięki szkole dla psów Wesoła Łapka i hotelikowi dla psow Chata Leona :)

[video=youtube;pN6hDKgSp58]http://www.youtube.com/watch?v=pN6hDKgSp58&feature=youtu.be[/video]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [COLOR=#008000][I]zapraszam na bazarek [/I][/COLOR]
[B][I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226608-TOREBENCJE-KOSMETENCJE-LAPTOPENCJE-na-sieropsiniec-Ingi-mm-19-05-21"]TOREBENCJE-KOSMETENCJE-LAPTOPENCJE[/URL][/I][/B]
[/INDENT]

Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe

Link to comment
Share on other sites

A ja przepraszam Bladego ale podniosę wątek zaproszeniem na bazarek:

Na Dzień Mamy, dom pięknie wysprzątamy!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226831-Dla-MAMY-dom-wysprzatamy_Biżuteria-modna_Szarik-Ambra-i-ew-Berti_15-5?p=19066783#post19066783[/URL]

Znajdziesz tu ściereczki ku temu służące i łatwość pracy oraz piekny efekt GWARANTUJĄCE...
a że modna Pani, w tym wiosennym sezonie, potrzebuje najmodniejszego motywu: KWIATÓW, proponujemy dla Mam i BIŻUTERIĘ najbardziej kwiecistą, bo RÓZANĄ także...
Zaś by domowa praca codzienna bezpieczną też była wystawiamy i ochronne, kolorowe rękawice kuchenne w różnych stylach ...
Gdy nadejdzie wieczór... pora na relaks w wannie, wiec i tu pomóc możemy, komplety kąpielowe oferując...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']z psinki brzuszkiem już jest lepiej, dostaje teraz suchą karmę dla psów z nietolerancją pokarmową. Coraz więcej umie i myślę, że wkrótce możemy zabrać się za ogłoszenia... A nóż jakaś dobra duszyczka się trafi...[/QUOTE]

jak milo czyta sie takie posty.... fajnie przebiega socjalizacja Bladego... a jaka nietolerancje dokladnie ma psiaczek? co zostalo stwierdzone?

Link to comment
Share on other sites

oto co napisała mi fundacja Fioletowy Pies:

"

[LIST]
[*]mial zrobione kilkakrotne przeswietlenie z kontrastem


[*]kontrast zatrzymal sie w przelyku, ktory jest wyraznie rozszerzony/rosciagniety


[*]i opcje sa prawdopodobnie dwie:


[*]albo jest jakis problem na "wlocie" do zoladka (typu guz, stara blizna po jakiejs ranie spowodowanej koscia itp.) a w zwiazku z czym jedzenie zbiera sie wczesniej w przelyku rozciagajac go


[*]albo problem jest w miesniach przelyku i dlatego on jest taki luzny


[*]poniewaz sa to netypowe schorzenia, nasz wet musi sobie jeszcze doczytac i skonsultowac sie


[*]jednak istnieje mozliwosc,ze trzeba bedzie z Bladym jechac do Wroclawia na endoskopie


[*]tak wiec okaze sie co dalej...


[*]Blady jest chudziutki, ale siersc ma juz mieciutka i blyszczaca"



[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='rudakacha']Minęło trochę czasu. Co z piesiem? Jak badania, czy odbyły się? Jeśli tak to jakie wyniki?[/QUOTE]

[quote name='piescofajnyjest']ja tez ciekawska jestem;)[/QUOTE]

no wlasnie, dawno nic nie pisalyscie o nim... co sie dzieje u piesia?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

u pieska wszystko w porządku , niedawno pojechalam go odwiedzić. Taka z niego sie kluska zrobiła , ze nie uwierzycie:) Pomogło mu czeste karmienie w malych dawkach. Na ogrodzie czuje sie wysmienicie - zna kazdy kat i kazda przeszkode. po bieganiu po ogrodzie sam sie pcha do kojca bo wie , ze zaraz dostanie jedzonko. Jest niezwykle uroczy, przytulasny i kochany. Madziek zrobila mu duzo zdjec , których jeszcze nie zdazyla na fb wrzucic.

Tak pisze o ni wlascicielka hotelu w ktorym Blady przebywa:

Blady jest bardzo pogodnym pieskiem. Bardzo lubi ludzi i zawsze szuka kontaktu z nimi. W hotelu bardzo szybko się zaadoptował. Szybko dogadał się z innymi psami, a najlepiej bawi się z podrostkami. Nie sprawia problemów, jest karny, nie grymasi przy jedzeniu i akceptuje każdego człowieka.
Blady powinien trafić do domku gdzie będzie miał swoje podwórko, ponieważ piesek niedowidzi i dlatego najlepiej czuje się w znanym sobie terenie gdzie zna każdy kąt. Wyostrzony słuch Bladego powoduje, że przybycie ewentualnych gości alarmuje dużo wcześniej niż inne psy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...