Jump to content
Dogomania

Lublin 10.06.2007


simbik

Recommended Posts

Kochane pocieszycielki!!!! Problemem jest fakt iż ja mam gończego polskiego, a jak wiadomo za rasy polskie nie placą (kupuje tylko katalog). Pojade, tymbardziej ze zmuszona jestem zabrać (niestety) "TEŚCIÓWKĘ"
, na szczęście jedzie ze mną starszy syn.
A z ta fotoleracja to mnie kochane zaskoczyło zupelnie. Nie przypuszczalam, ze zerkacie na podpisy... Ale to miło, teraz tez zwyczajowo postaram się cosik uwiecznić.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

goncze polskie sa na ringu 8, na 9 seterki, moze jeszcze ktos poda numerek ringi, bardzo to ulatwi fotografowanie, tymbardziej, ze byliby potencjalni zaintersoowani z dogomani do ogladania!!! a dobrze jest miec dlas kogos robic. Wiec co, na razie ring 8 na uwadze (seterki), dogi...??? podajcie dziewuszki, moze zdarze kogos utrwalic!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zolly']Orientuje się ktoś może ile będzie kosztował wstęp dla zwykłych, szarych "oglądaczy"? :cool3: ;)

Dogi niemieckie będą wystawiane o jakiejś konkretnej godzinie?[/quote]

naprawdę nikt nie wie? :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bodzia78']ja tez sie wybieram z Famą -może uda sie nam do dogów podejśc ;) :p[/quote]

No to super:)) Ja bede z pręguskiem, napewno mnie poznasz :)

[quote name='basenjifiona']bilet powinien kosztować jak na Lublin z 10zł a dogi będą pewnie po 11h na ringu XI i przed nimi jest 11 psów ocenianych:)[/quote]
Super dzieki za informacje! A nie wiecie moze jak usytuowine są ringi? Bedzie jakis kawałek cienia?:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...