Jump to content
Dogomania

Hexa moje kochane słoneczko, Shina paskuda i inni :)


*Monia*

Recommended Posts

[url]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/Szkolenie%201508/CIMG7948.jpg?t=1282050358[/url]

na tym zdjęciu wygląda jak żaba :D :D :D
polecam sklep kuchnia pupila, w Warszawie, można odebrać osobiście, sprawdzone przez moją koleżankę, polecała mi i chyba zacznę tam zamawiać po zamówieniach z krakvetu, gdzie paczka szła 3 tyg a w tym czasie pies mi padł z głodu :mad:

Link to comment
Share on other sites

żaba? :evil_lol:

Z krakvetu zamawiałam bardzo długo, ale odkąd zaczęli lecieć w kulki to zrezygnowałam :shake:. Zobaczę czy Kuchnia pupila ma piłki Hiltona na których mi zależy, bo jak nie ma to będę musiała szukać dalej... Jak się uprę na coś to muszę to mieć :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akaka']w tym sklepie co Tobie podawałam podobno już na drugi dzień paczki przychodzą, oni sami dowożą, znajoma zachwycona. ja osobiście nie próbowałam ale spróbuję teraz jak się żarcie skończy[/QUOTE]
Niestety piłek tych tam nie ma :shake:. Ale znalazłam gdzie indziej :multi:. Wszystko mi pasuje i mam nadzieję że uda mi się złożyć zamówienie które zostanie zrealizowane ;). Karmę zamawiam teraz na allegro u różnych sprzedających i nie miałam do tej pory problemów. Za to jak zamawiałam w krakvecie nigdy pewna nie mogłam być że pies będzie miał co jeść...

[quote name='Talia']Rzeczywiście widać podobieństwo :lol:[/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']
Z moim TZem, rodzicami, bratem i kundlami mymi byś chciała mieszkać? Wątpię :evil_lol:

A ja lubię czasem powrzeszczeć na kogoś :razz:. Tylko kundle zwykle mają gdzieś to że ja sobie gardło nadwyrężam...

Nie uciekły bo najpierw sprawdziłam teren, później się rozglądałam i Hexolinę zajmowałam zabawą. Shina nie ucieka bo na szczęście nie wie że tak się da. Tylko biedna nie mogła pojąć dlaczego ja nie mam piłek i rzucam jakieś dziwne rośliny do których Hexa cieszy się jak głupek.
Pokazałam roślinkę, Hexa za nią pobiegła, a Shina spojrzała z miną "pańcia, ty na łeb upadłaś że każesz mi też za tym ganiać"

[url]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/Hexa%20i%20Shina/CIMG8096.jpg?t=1282076588[/url]


Zapytałam, ale nikogo w domu nie było :evil_lol:
Wolę mieć odbiór osobisty, bo wtedy mogę nie odebrać jak coś jest nie tak a i za przesyłkę płacić nie muszę ;). Karmy mam jeszcze sporo, więc z karmą piłek nie zamówię i szukam sklepu z Wawy gdzie te piłki mają i mogę po nie pojechać, obmacać i upewnić się że to na pewno te co chcę ;)[/QUOTE]

A TZ ładny ? :razz: Bo się namyślam :diabloti::diabloti::diabloti: rodziców, brata i kundle jakoś zdzierżę :cool3:

Ja o ile jak mówię to mam mocny głos, to jak wrzeszczę wychodzi z tego pisk :evil_lol: i brzmi to strasznie dlatego wolę tego unikać :eviltong:

To nie bawiłaś się z nią nigdy patykami? :crazyeye: Dziwnie tak :lol:

Na tym zdjęciu ma oczka jak kot za Shreka :loveu::loveu:

No to dochodzi kolejny problem, mało że Ciebie nikt nie widzi to na dodatek jeszcze Ty nikogo nie widzisz :crazyeye:

Zawsze to daje jakąś gwarancję bezpieczeństwa, przynajmniej kasy nie stracisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Do każdego sklepu gdzie są te piłki i można odebrać w Wawie mam jakieś 'ale' - a to mi nie odpisali na czas, a to w ogóle nie odpisali, a to telefonu nie odbierali przez 3 dni. I weź tu człowieku się nie zdenerwuj :angryy:[/QUOTE]


A co to za piłki :razz:

(nie da się edytować znowu :angryy: więc przy okazji sobie posta nabiję :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: )

Link to comment
Share on other sites

Ja za to nie mogę kopiować, a przepisywać nie będę :eviltong:.

TZ paskudny, marudny, chrapie, narzeka. Ale... sprząta, zmywa, tylko przy tym musi ponarzekać.

Z piłkami nie zgadłyście :eviltong:. Odkąd kupiłam piłkę Hilton Funny i Shinie się spodobała zapragnęłam mieć więcej tych piłek w razie jak bym zgubiła czy jak by Hexolina zeżarła (ona lubi takie piłki kawałkować i przeżuwać więc nie żyją bardzo długo). Średnica 6,3, bo 6,6 akurat nie ma.
Zamawiałam w światzoo.pl (nie mogę skopiować linku, się mi coś popsuło). Zamówienie potwierdzone, wszystko ładnie powpisywałam i będę grzecznie czekać na odzew. Z tamtych sklepów odp brak więc uważam że zamówień nie było skoro 3 dni nie dostałam żadnego info czy potwierdzenia. Mam jeszcze sklep glonojad.pl ale też mi raz podpadli jak się długo nie odzywali i wtedy anulowałam zamówienie jak im się o mnie po tygodniu przypomniało (na maile nie odpowiadali).

Link to comment
Share on other sites

Te niektóre sklepy to bym wysłała na orbitę. Po co zakładać sklep z takim podejściem do klienta.
Mi jak na razie nie podpadła tylko animalia i pelna-miska (prodog). Kiedyś jeszcze zamawiałam w be-wet czy cos takiego, ale teraz w ogóle nie mogę znaleźć tego sklepu.

Link to comment
Share on other sites

mi jak na razie najbardziej podpadła internetowa zoo-natura, gdzie mi napisali meila żebym JA do nich zadzwoniła bo mają problem z zamówieniem... do mnie dzwonili sami raz :roll:
no i krakvet, gdzie z 3 zamówionych karm nie było żadnej ;) ale pan ładnie zadzwonił i się dogadałam, choć chcieli mi ariona wcisnąć : P

Link to comment
Share on other sites

I z jednego sklepu mi odpisała pani - jednej zabawki nie ma, zaproponowała inną, większą w tej samej cenie. Ale ja kupiłam [U]opakowanie 6 szt.[/U] a ona mi zaproponowała jedną, czyli albo na stronie wprowadzają w błąd pisząc 6 szt. albo pani myślała że się nie zorientuję że mi proponuje 1 zamiast 6 :roll: (wydaje mi się że to pierwsze, bo zamówiłam jeszcze drugie "opakowanie 6 szt." i pewnie bym dostała 1 i bym na darmo jechała bo bym czegoś nie zgodnego z opisem podanym przy zakupie nie wzięła, a po dwie piłki mi się nie opłaca fatygować...) Głupie piłki a tyle zachodu :evil_lol:. Ale w sklepach internetowych są połowę tańsze niż w zoologach, więc opłaca się pomęczyć z szukaniem i kupić od razu kilka na zapas - będą miały 6 piłek plus te gumowe na sznurku i do jesieni mam nadzieję starczy ;). Zaginęły mi gdzieś nasze talerze, a chciałam pofrizbować dzisiaj :placz:

Animalia ma duży wybór, ale mi jakoś pod górkę do nich i zawsze znajdę coś czego szukam gdzieś indziej. Pełna miska też jakoś niespecjalnie, Lupiny kupuję na futrzakowo.pl i polecam - super kontakt, można się dogadać jak czegoś nie ma i wtedy się skontaktują jak dotrze albo zamówić nowy wzór lupina którego jeszcze w PL nie ma i wyślą zaraz jak dotrze do nich :razz:, no i szybko wysyłają, za wysyłkę też niedużo liczą jak się pierdółki typu obroże zamawia ;). Zoolandia też jest ok, nie wiem jak z wysyłką ale z odbiorem nie miałam problemu (no, żesz... zauważyłam właśnie że w zoolandii mają te [URL="http://sklep.zoolandia.pl/psy,zabawa,i,nauka,zabawki,94.html?producent=33&product=0"]piłki[/URL] a ja po innych sklepach szukałam, teraz to sobie mogę tylko na siebie poprzeklinać :angryy:). I się wnerwiłam na siebie że nie pomyślałam o tym sklepie..... Ale na przyszłość będę pamiętała, że trzeba najpierw szukać najbliżej siebie a nie kombinować :shake:.


No to się wyżaliłam na fotoblogu mych kundli :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja najczęściej zabawki, książki, smaczki i inne gadżety kupuje przez neta w Karusku lub w sklepie internetowym mampsa i jestem zadowolona. Karmy zamawiam w zooekspres nie dość że wysyłka faktycznie ekspresowa - tego samego dnia lub nastepnego po zaksięgowaniu wpłaty to jeszcze dostawa kurierska gratis.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Zawsze piszę takie długaśne wypracowania, bo ja gaduła jestem :evil_lol:. No i w sumie sama na siebie ponarzekałam nie na psy :razz:. Podziwiam że Ci się chciało czytać, bo w sumie nic ciekawego nie nabazgrałam :evil_lol:[/QUOTE]
Ale liczyłam na to, że będziesz mnie za to podziwiać :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamagda']Ja najczęściej zabawki, książki, smaczki i inne gadżety kupuje przez neta w Karusku lub w sklepie internetowym mampsa i jestem zadowolona. Karmy zamawiam w zooekspres nie dość że wysyłka faktycznie ekspresowa - tego samego dnia lub nastepnego po zaksięgowaniu wpłaty to jeszcze dostawa kurierska gratis.[/QUOTE]
Ja zwykle wolę najpierw pomacać to co mam zamiar kupić (tak jak było z piłkami czy niektórymi obrożami) i dopiero wtedy zamówić jak mi podpasuje i nie muszę mieć na już. W zooekspres kiedyś zamówiłam i nie narzekałam ;). Ostatnio na allegro kupiłam karmę po południu jakoś, a następnego dnia rano już była :-o.

[quote name='Talia']Ale liczyłam na to, że będziesz mnie za to podziwiać :smile: :lol:[/QUOTE]
To podziwiam bardzo :loveu::loveu:

Shina znowu sobie łapę rozbabrała i zaczynam się zastanawiać czy ona w ogóle ból odczuwa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...