Jump to content
Dogomania

Czekoladkowa galeria ♥


roadtonowhere

Recommended Posts

  • Replies 559
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś z Czokusiem idziemy na spacer z moją koleżanką i jej psiakiem Bajką przewiduje duuuużo zdjęć no chyba, że aparat padnie lub po prostu nie będzie chciał się włączyć wtedy tylko opiszę jak spędziliśmy dzień :roll: Mam nadzieje, że takiego figla mi oszczędzi i będzie w pełni sprawny bo jak nie to :mad: A co robi w tej chwili Czoko? śpi oczywiście, że śpi na dodatek pod kołdrą a ja marznę ma szczęście, że ma pysiek taki słodki :loveu: bo nie umiem go tak po prostu wyrzucić :shake:

Link to comment
Share on other sites

Heejo . :razz: Wiem, wiem miały być wczoraj zdjęcia no, ale mój aparat jak zwykle nie chciał ze mną współpracować i nie zrobiłam ani jednego zdjęcia :angryy: Za to koleżanka coś tam porobiła i powiedziała, że jak znajdzie czas to mi je prześle wtedy wam je tutaj wrzucę ;) Teraz z niecierpliwością czekam aż koleżanka wejdzie na skypa i mi je powysyła bo z tego co widziałam to są całkiem niezłe no, ale są robione telefonem więc jakieś piękności to też nie są. :roll: Spacer był ogólnie fajny jednakże zepsuł mi się humor kiedy Czoko zjadł na dworze jakieś g*wno :angryy: Już nie mam sił z tego jego smakowymi rarytasami najchętniej to ja bym go w takiej sytuacji trzasła no, ale nie bd go przecież biła... ale do niego nic nie dociera nawet jak go wołam albo wchodzę mu w drogę to też nic jak widzi g*wno to potrafi dla niego zrobić wiele i ja już nie istnieje. Ach denerwuje mnie już to!!! :angryy: Niestety nic na to nie poradzę próbowałam dawać tabletki do karmy dawać różne mięsa w ogóle jego posiłki urozmaicać o jakieś naturalne pyszności, a ten nadal swoje! Ja z mamą na rzęsach dosłownie staje no ale cóż przecież takie g*wienko leży sobie bez pana za darmo czemu by nie spróbować! :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

witaj Czokusiu słodziutki:loveu:


[quote name='Sonka95']Hej :loveu:
Moja to uwielbia się tarzać w takich gówienkach :shake: A teraz jak śnieg stopniał to chodzi i szuka jakiś odpadków :angryy:[/QUOTE]

z tym to jest jakaś plaga u nas w mieście,jak śnieg topnieje,to g***o-bomby są jedna na drugiej.Ludzie tutaj to brudasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roadtonowhere']Myślałam i chodził przez jakiś czas w kagańcu... no ale był osowiały i nie chciał się załatwiać na dworze...[/QUOTE]
Ale co to był za kaganiec? Fizjolog? ;)

Na pierwszym jaką minkę Czokuś strzelił - "Ani się waż mi robić fotki" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...