Jump to content
Dogomania

Odszedł Tiram :(.... Bulik ciagle czeka na dom


patrycja100

Recommended Posts

Coś to grubymi nićmi szyte, taki duży pies, jak Tiram za każdym razem wysikuje co najmniej litr, więc jego były właściciel musiałby już przeciekać do sąsiadów;), a oddał go dopiero po miesiącu. Taki szlachetny, tak długo wytrzymał? Po co w ogóle brał psa, który wg. schroniska miał tyle lat??? Mógł mieć każdego innego, młodszego.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja dostalam taka wiadomosc: Tiram jest już w lepszym świecie,jest na konsultacjch lekarskich w klinice Dobry-Wet w Bobrowcu,później ma pojechać do domu tymczasowego.

Pani z fundacji na pewno napisze więcej. Mysle ze Tirama adoptowała fundacja przytulpsa.pl. Z tego co wiem mial pojechac do domu tymczasowego tego samego w ktorym jest Aron, a wlasciwie jest to taki domowy hotelik. Niestety raczej nie chodzi o dom staly bo ta wiadomosc ktora tu wkleilam przyszla przed chwila, ale i tak dobrze ze Tiram juz nie jest w schronisku :multi: Wczoraj miał byc zabrany ze schroniska i jak widze tak tez sie stalo. Na pewno za chwilę będą nowe wiesci.

Link to comment
Share on other sites

Obecnie Tiram jest w klinice, gdzie będzie miał zrobione podstawowe badania. Może uda sie ustalić przyczyny biegunek i problemów z chodzeniem. Miejsce w bardzo dobrym hoteliku już czeka.
Mamy nadzieję, że damy Tiramowi dużo dobrego i poczuje, że żyje a nie wegetuje. Mamy nadzieję, że będzie z nami jeszcze długo. Bądźmy wszyscy z tym kochanym psiakiem, któremu życie nie szczędziło ciosów.
[URL]http://psy.warszawa.pl/podstrony/doadopcji/html/tiram1.htm[/URL]

To news ze strony fundacji przytulpsa.pl
Mozecie tam zajrzec i wkleic stamtad nowe fotki Tirama tutaj? Tiram to piękny psiak, choć mordkę ma już posiwiałą, w niczym to nie ujmuje jego urodzie.

Link to comment
Share on other sites

Magdyska i Atyste dzieki :) Moze nowe fotki by pomogły i Wasze ogloszenia? Bulik ma ogloszenia (pakiet) ale nie ma na nie zadnego odzewu :(
Im wiecej ogloszen tym lepiej. Aryste masz racje to piekny pies, musi sie udac.....pomozecie?
Szkoda ze nie mozna pomoc wszystkim, na pewno jest wiele takich psów jak Tiram :( Magdyska, Aston i Wafel to Twoi podopieczni z Palucha?

Link to comment
Share on other sites

Aston i Wafel- nie, nie są "moje".
Wafel ostatnio też ma baaaaardzo rzadko spacery bo jego wolontariuszka już nie przyjeżdża na paluch.

Ja mam psy od 2005 r. w schronisku (np. Czeko), Safi, Pucuś, Ginger od 2006.
Mam psiaka, który siedzi "tylko" od 2009 ale za to trafił na paluch jako roczny psiak i do tej pory siedzi.

Link to comment
Share on other sites

Ja nie jestem wolontariuszką (choć czasem mnie to korci ale zdaję sobie sprawę że jest to niełatwe)
Pewnie te psiaki mają ogłoszenia? ja bym chciała namowic fundacje by brali wiecej starszych psow, tez biora, ale tez duzo młodych, pewnei dlatego zeby byla rotacja i by wiecej psow znalazlo pomoc, bo te młode szybciej znajduja domy. Mi jest jednak najbardziej szkoda tych starych psow podobnie jak starych ludzi :( Co by tu zrobic zeby poznajdywały domy?
Jakby ktos mogl te psiaki zawiesc do moze udaloby sie zalatwic adopcje za granicą

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...