Jump to content
Dogomania

Kraków - spacery, wycieczki ZAPRASZAMY


colt

Recommended Posts

Hej ja i moja drużyna często organizujemy różnego typu wypady, wycieczki, spacery w okolicach Krakowa i nie tylko. Codziennie spotykamy się na Lotnisku (koło Muzeum Lotnictwa) Miedzy ul. Bora Komorowskiego a Jana Pawła. Dodatkowe info są zawsze na naszym forum i na Facebooku :) Zazwyczaj jest to godzina 19.00 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Hej, hej! Mieszkamy dość daleko od Muzeum Lotnictwa, ale chętnie byśmy się kiedyś wyspacerowali z Wami. Ogólnie temat psich wycieczek i dog trekkingu chodzi mi już jakiś czas po głowie, ale brakowało mi grupy do spotkań i znajomości miejsc wypadowych (Krakowianka ze mnie od 5 miesięcy :) Mam 2 psiaki, choć nie jestem pewna czy dwa dadzą radę na dłuższe trasy. Homer (9 lat w typie golden - to o jego stawy się martwię) i Gaja (1 rok, typ jamnik szorstkowłosy z terierem, żywe srebro). Wydaje mi się, że miałam okazje poznać jedną z Waszych członkiń na seminarium z r-obi - Olivię z Neską, ale jakoś nie rozmawiałyśmy na ten temat. I pytanie - jak się do Was można przyłączyć? Na razie tak niezobowiązująco :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...